Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl - etap 2!

164 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 22:03, sig. napisał:

> > jak bym nie wysłał odpowiedzi w czwartek, to może bym i zauważył
>
> W każdym razie dołożymy wszelkich starań, by absolutnie nikt pokrzywdzony nie był. Już
dość
> "pokrzywdzeni" jesteście pytaniami, nie? ;P
Prawdę mówiąc po 1 etapie spodziewałem się gorszych i zajmujących więcej czasu (np najdłuższy
post na forum?

To by było proste pytanie ;> Dostałbym max punktów (chyba) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jakoś zrobiłem, były trochę prostsze od poprzednich i mniej czasu straciłem. Ale nie chciało mi się tego robić ale jak spojrzałem na x360 to zrobiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:47, Kolumb22 napisał:

Niektóre nicki CDP są niebieskie inne(te starsze-czarne)te czarne też pisac?


A ja mam takie pytanie z ciekawości. Znalazłeś może różowe :)?
Co do czarnych... hmm pierwszo słyszę? Jeżeli o tym wie Domek, to Ci "niebiescy" są tajnym chwytem i nie trzeba pisać czarnych :P, ale jeśli o tym nie wie, to pisz śmiało, może ktoś zdobędzie marny punkt za niebieskich. Czy aż tak nisko siebie cenią xD?
BTW Za jednego moderatora 0,05 pkt? Zdaje mi się, że było modków coś ok. 20, to wyjdzie z tego pokaźna liczba punkta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:16, Wasizi napisał:

Co do czarnych... hmm pierwszo słyszę? Jeżeli o tym wie Domek, to Ci "niebiescy" są tajnym
chwytem i nie trzeba pisać czarnych :P, ale jeśli o tym nie wie, to pisz śmiało, może ktoś
zdobędzie marny punkt za niebieskich. Czy aż tak nisko siebie cenią xD?

"Czarni niebiescy" to tacy którzy nie pracują już z jakichś powodów CDP. Zostały ich statusy, ale kolorek postów się zmienił.

Dnia 15.10.2007 o 23:16, Wasizi napisał:

BTW Za jednego moderatora 0,05 pkt? Zdaje mi się, że było modków coś ok. 20, to wyjdzie z tego
pokaźna liczba punkta.

W tym konkursie ciężko zdobyć wyższą liczbę punktów, bo bardzo oszczędnie są one przydzielane. Ciężko byłoby wymagać, jakby nagle za jedno zadanie można było zdobyć więcej niż za bonusowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:30, Marrbacca napisał:

W tym konkursie ciężko zdobyć wyższą liczbę punktów, bo bardzo oszczędnie są one przydzielane.
Ciężko byłoby wymagać, jakby nagle za jedno zadanie można było zdobyć więcej niż za bonusowe


A newsmani? Było/jest ich więcej i dostawało się 0,1 pkt/sztuka. Ja nie mówię, żeby tak od razu dali 0,5 pkt za modka. No chyba że moderatorów jest/było 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:57, Wasizi napisał:

A newsmani? Było/jest ich więcej i dostawało się 0,1 pkt/sztuka. Ja nie mówię, żeby tak od
razu dali 0,5 pkt za modka. No chyba że moderatorów jest/było 30.

Co i tak dawało w najlepszym przypadku max około 2,5 punktu, czyli mniej od bonusowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...kehem - jako że w przyszłym tyg nie będę miał dostępu do neta czy jest się co łudzić, że zwycięzy poszczególnych etapów też coś tam otrzymają oprócz ciepłego słowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:42, Evil Khan napisał:

...kehem - jako że w przyszłym tyg nie będę miał dostępu do neta czy jest się co łudzić, że
zwycięzy poszczególnych etapów też coś tam otrzymają oprócz ciepłego słowa ?


Proponuję jednak powalczyć o dostęp do neta... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:47, Kolumb22 napisał:

Niektóre nicki CDP są niebieskie inne(te starsze-czarne)te czarne też pisac?


Tak jak już odpowiadałem, liczy się to czy dana osoba była pracownikiem CDP w momencie kiedy się wypowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 16:13, Domek napisał:

> ...kehem - jako że w przyszłym tyg nie będę miał dostępu do neta czy jest się co łudzić,
że
> zwycięzy poszczególnych etapów też coś tam otrzymają oprócz ciepłego słowa ?

Proponuję jednak powalczyć o dostęp do neta... ;)

To zabrzmiało ja przeciek że Evil Khan znajduję się wysoko w tabeli ;> Jak idzie liczenie wyników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 16:15, PRINCE JANEK napisał:

To zabrzmiało ja przeciek że Evil Khan znajduję się wysoko w tabeli ;> Jak idzie liczenie
wyników?


Wcale tak nie zabrzmiało :P
Wyniki się liczą, tak samo jak się napiszą pod koniec tygodnia, tak samo jak nagroda się przyzna do zwycięzcy ;)

Evil Khan
Oprócz ciepłego zdrowia możesz liczyć od strony CDP na ciepłe wyróżnienie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 16:21, Wasizi napisał:

> To zabrzmiało ja przeciek że Evil Khan znajduję się wysoko w tabeli ;> Jak idzie liczenie

> wyników?

Wcale tak nie zabrzmiało :P

Ja tak to odebrałem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 16:23, PRINCE JANEK napisał:

Ja tak to odebrałem ;>


Moim zdaniem brzmiało to raczej jak "nagród za poszczególne etapy nie przewidujemy". Ale to oczywiście tylko moje zdanie, mogę się mylić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:59, Sephirath napisał:

Nagrodzenie banem - chodzi o pierwszy ban na userze (tzw "ban całokształtowy") czy o pierwszy
ban założony z powodu stricte konkretnego posta?


Chodzi o pierwszego posta, który spowodował bana, dokładnie tak jak jest napisane w pytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:04, Domek napisał:

Chodzi o pierwszego posta, który spowodował bana, dokładnie tak jak jest napisane w pytaniu.

Dziękuję. Dzięki Tobie wygrałem zakład :-P

No to teraz muszę prześledzić listę CDPowców... Kurna, za dużo Was tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyliczyłeś ile znaków będą zajmować wszystkie nicki pracowników, czy prawie idealna liczba wyszła Ci przez przypadek? ;> Hym... nie wierzę, że przez przypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować