Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl - etap 2!

164 postów w tym temacie

w zasadzie to chwilowo wiem tylko co w "bonusowym" będzie,ale pewnie wyślę (o ile wymyślę jak odpowiedzi szukać) w nadziei że się wszyscy "wykruszą" i po 3 etapie będę miał tyle punktów że 4 straci sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ciekawe i diablo trudne. Spróbuje chociaż raczej nie dam rady....
Przeglądanie archiwum newsroomu jeszcze mogłem zrozumieć ale przeglądniecie połowy forum to już masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już odpowiedziałem na wszystkie pytania, które były dla mnie o wiele prostsze niż te w pierwszym etapie ;) Mam nadzieję, że po tej części konkursu nadrobię zaległości punktowe, bo pierwszy etap nie poszedł mi zbyt dobrze. Z pytaniami z drugiego etapu poradziłem sobie w 2 godz. i 41 min., także jest to rzecz do zrobienia - trzeba tylko mieć ochotę i trochę wolnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 to chyba najprościej by było podać linka do jakiejś strony gdzie można pościągać gry CDP :D może najmniej wyszukane, ale za to skuteczność była by 100% ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 12:44, kordzio1 napisał:

5 to chyba najprościej by było podać linka do jakiejś strony gdzie można pościągać gry CDP
:D może najmniej wyszukane, ale za to skuteczność była by 100% ; )

Gdyby tylko punkty były przyznawane za wszystkie propozycje, które zostaną nagrodzone banem. A tu ledwo 10 osób, co przy tej ilości biorących udział w konkursie będzie wymagało trochę więcej roboty i pomysłowości...

PS. Do wszystkich którzy mówią, że pytanie proste i już odpowiedzieli. Ciekawym bardzo, co uznaliście za pierwszego bana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania łatwiejsze... Mam, jednak kilka pytań...

Czy komentarze też się liczą przy pytaniu w którym trzeba podać pierwszego posta?

I kolejne pytanie:
Czy w pytaniu z wymienieniem wszystkich pracowników również wymieniamy tych niebieskich co już w CDP nie pracują? (czyt. co niebieskimi już nie są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 14:21, Kukowsky napisał:

Czy komentarze też się liczą przy pytaniu w którym trzeba podać pierwszego posta?

A czy komentarze znajdują się na forum?

Dnia 15.10.2007 o 14:21, Kukowsky napisał:

Czy w pytaniu z wymienieniem wszystkich pracowników również wymieniamy tych niebieskich co
już w CDP nie pracują? (czyt. co niebieskimi już nie są)

Gdyby nie trzeba było dokopać się do byłych niebieskich to pytanie byłoby śmiesznie proste.

Właśnie sobie uświadomiłem, dlaczego konkurs mnie nie wziął - przecież ja nie mam telewizora! No i gry na Xpudło są drogie... Fakt, zawsze można spieniężyć ale głupio tak sprzedawać coś, co jest jedyne w swoim rodzaju... leżałby u mnie i się kurzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pytania znowu są bardzo czasochłonne. Mogliby dać coś naprawdę trudnego, jednak niesprawiającego tylu problemów, tzn trzeba przeszukiwać całe forum, itd...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania banalne, mam już wszystkie odpowiedzi oprócz ostatniej ;P. Nad tym trzeba pomyśleć. Nie jestem specjalistą w TAKICH sprawach :P.
Btw. Ktoś ma kontakt z KOCYKIEM ELMO, albo Zgłębiczartem? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować