Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl - etap 2!

164 postów w tym temacie

A teraz pytanie... bo właśnie Sol napisała posta pod nowym niebieskim nickiem GRAMy. Mamy to liczyć jako nową osobę, czy tak jak w przypadku newsmanów, dwa nicki jednej osoby nie czynią dwóch punktów?

Edit: no i pojawił się już po rozpoczęciu konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:30, Marrbacca napisał:

A teraz pytanie... bo właśnie Sol napisała posta pod nowym niebieskim nickiem GRAMy. Mamy to
liczyć jako nową osobę, czy tak jak w przypadku newsmanów, dwa nicki jednej osoby nie czynią
dwóch punktów?


Podaj ksywki wszystkich "niebieskich", którzy wypowiedzieli się na forum gram.pl od jego powstania do 14 października 2007 - to raz.

Dwa, że "GRAMy" to nie jest przecież osoba, no litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:04, Domek napisał:

Chodzi o pierwszego posta, który spowodował bana, dokładnie tak jak jest napisane w pytaniu.

Czyli jeśli mamy usera zbanowanego np. 8 października za wiele łamiących regulamin postów i nie mamy zaznaczonej wyraźnej informacji od moderatora w sprawie tego, że ten ban został przyznany to takiego bana nie bierzemy pod uwagę i wówczas jako odpowiedź prawidłową traktujemy posta powiedzmy z 10 października kiedy to moderator wyraźnie powiedział, że to za tego posta dostał bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosta sytuacja, jakich na forum pełno - konkretny post, po którym moderator pisze "oj przegiąłeś - ban", czy coś w tym rodzaju. Link do tego posta. Finito. Nie patrzymy wstecz na historię postów danej osoby itd. Interesuje nas pierwszy post, po którym nastąpił ban. Nieważne za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 18:11, Domek napisał:

br0m br0m


Czyli jak ktoś dostał bana, a nie został o tym poinformowany to to się nie liczy? Ehehe... Wiele banów było po prostu: "tak i już", i nie zawsze pisali moderatorzy: "Ban za ble ble, ble ble."
A w ostatnim zdaniu napisałeś, że liczy się pierwszy post po którym nastąpił ban... To co wkońcu? Ma to być ban "oficjalny", gdzie modek pisze "ban", czy może być "nieoficjalny" ''bezpostowy''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są tylko dwa liczące się w konkursie w tej chwili. Wcześniejszy, ale nie konkretny i późniejszy, ale konkretny. Stąd rozmowa :-)

Nie powiem wniosków. Sam się domyśl, już bardziej oczywiście chyba się nie da :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 18:23, Wasizi napisał:

A w ostatnim zdaniu napisałeś, że liczy się pierwszy post po którym nastąpił ban... To co wkońcu?
Ma to być ban "oficjalny", gdzie modek pisze "ban", czy może być "nieoficjalny" ''bezpostowy''?


Ma to być pierwszy post, po którym nastąpił ban. "Nastąpił ban" oznacza "autor tego posta został zbanowany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:09, Domek napisał:

Ma to być pierwszy post, po którym nastąpił ban. "Nastąpił ban" oznacza "autor tego posta został
zbanowany".


Teraz drogi Domku nastąpi lekki ot, ale muszę. No po prostu napiszę oficjalny list polecony do CDP z prośbą o podwyżkę dla Ciebie, już bardziej wszystkiego powiedzieć ale również namotać, że nikt nic nie wie to już nikt inny nie potrafi. Następnym razem jednak to niech ktoś bardziej prostolinijny prowadzi konkurs :-P

Ale ja i tak zostanę przy swoim :-)

Q: Trzeci etap będzie od poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm to ja wracam do szukania, bo dotąd szukałem (i znalazłem) posta na który była jawna odpowiedź że ban. Zgadzam się z tą podwyżką. Pytanie niby jasne, ale jednak mocno nieprecyzyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:49, Domek napisał:

Odpowiedzi do pierwszego etapu, wraz z rankingiem (powiedzmy pierwsza dziesiątka) pojawią się
w tym tygodniu, jak ktoś (czyt. Domek) będzie miał dłuższą chwilkę czasu, żeby się tematem
zająć. Ale mogę obiecać, że będzie to na pewno przed zakończeniem drugiego etapu. :)



Hmm jutro już piątek, więc niedługo zostanie podamy ten ranking, no ciekawe, jak komu idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:22, PRINCE JANEK napisał:

Pewnie nie doczytałem (ale proszę nie bijcie mnie za to) i mam pytanie: Kiedy koniec drugiego
etapu?


Drugi etap trwa do soboty 20 października włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 16:46, PRINCE JANEK napisał:

Ale dzisiaj jest chyba 18 no nie to jak to będzie? Osz kurczę muszę odpowiedzi szykować xP


Nie, masz czas do soboty, do 20 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na wszelki wypadek wyśle jutro, i tak zostało mi jeszcze tylko ostatnie bo "niebieskich" sobie chyba odpuszczę z powodu braku wystarczająco szybkiej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nawet nie zacząłem myśleć nad pytaniami. :) Jakiś rozkojarzony w tym tygodniu jestem. Nie zdziwił bym się, gdybym się nie wyrobił. A wtedy ktoś inny dostanie szanse na XBOXA. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:15, okon napisał:

Moja praca już(dopiero?)wysłana. Czekam na wyniki 1 etapu. Miały być ukazane w tym tygodniu
o ile dobrze pamiętam.


Mają być ukazane :)
Ja przed chwilą wysyłałem, na 99% nie mam wszystkich niebieskich, ale nie chciało mi się szukać, i tak wiem, że tego nie wygram (wiem, jestem optymistą). A w bonusowym pytaniu napisałem same ''gupoty'' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować