Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo UT III dostępne!

86 postów w tym temacie

Pocinam już od wczoraj, pomimo tego, że mój sprzęt jest grubo poniżej minimalnych wymagań. Gra na moim kompie wygląda paskudnie (jak rozmazany Q3), ale przynajmniej da się w miarę płynnie grać. Ogólnie mówiąc jest świetnie, od razu przypomniały mi się czasy jak za starego dobrego UT1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 15:29, Mroku21 napisał:

Pocinam już od wczoraj, pomimo tego, że mój sprzęt jest grubo poniżej minimalnych wymagań.
Gra na moim kompie wygląda paskudnie (jak rozmazany Q3), ale przynajmniej da się w miarę płynnie
grać. Ogólnie mówiąc jest świetnie, od razu przypomniały mi się czasy jak za starego dobrego
UT1.


Mam to samo - horyzont to zbiór pikseli. Ale łapa trzymająca broń wygląda super! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News trochę opóźniony ale co tam ;p. Gierka zamiata ;] Wszystko na full i wygląda naprawdę bardzo ładnie i ma to coś xD Wydaje sie, ze kolejna tępa strzelana ale jak sie już usiądzie to nie można odejść od kompa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 15:34, Mordimer napisał:

News trochę opóźniony ale co tam ;p. Gierka zamiata ;] Wszystko na full i wygląda naprawdę
bardzo ładnie i ma to coś xD Wydaje sie, ze kolejna tępa strzelana ale jak sie już usiądzie
to nie można odejść od kompa xD

A jaki masz komp, że działa ci WSZYSTKO na max ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 15:34, Thompson napisał:

Mam to samo - horyzont to zbiór pikseli. Ale łapa trzymająca broń wygląda super! ;)

Mimo wszystko dobrze to świadczy o twórcach enginu, prawdę mówiąc, że da się w to grać na: P4 2,66 Ghz, 512 Mb ram i Radeonie x300 256 Mb. Jednak nie ma co szaleć i lepiej pograć na lepszym sprzęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi też na full co mnie zaskoczyło ( jakieś 20-25 klatek) a mam sprzęt Intel Pentium IV 3.0 2 GB rAmu i karta Radeon X1950Pro 215 MB i 256 bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post rzeczywiście deczko nieświeży.Co do kwestii,że tylko z Fileplanet można zassać demko,to już ktoś jest niedoinformowany.Ja ściągnąłem demko w piątek z Gamershell.com i nie musiałem zakładać konta.Jedynie do gry w multi trzeba mieć konto na gamespy.A ogólnie gierka wymiata,tylko szkoda,że opcje wideo są takie ubogie,niby wszystko na max,ale jakoś nie zachwyca:( Jednak screeny deczko nakłamały jeśli chodzi o to "piękno" silnika U3,miejmy nadzieję,że to wina tego iż jest to wersja Beta i autorzy gry poprawią jeszcze kilka rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też się wydaje że grafika jest słaba ?
A mówili że Engine Uneral 3 :P
Nic z tekstur które widziałem na gameplay''ach
Czy może sądzicie że to wina iż jest to beta demo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 15:49, drewniany napisał:

Czy wam też się wydaje że grafika jest słaba ?
A mówili że Engine Uneral 3 :P
Nic z tekstur które widziałem na gameplay''ach
Czy może sądzicie że to wina iż jest to beta demo ?


albo twój komp jest do d..., albo powninieneś się wreszcie nauczyć konfigurować detale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować