Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny świetny shooter w sztabie Microsoftu?

29 postów w tym temacie

Sam mam ochotę zagrać w Perfect Dark Zero, więc wieść o drugiej części z pewnością jest dla mnie dobra. :) (o ile to będzie jej druga część, bo może to być przecież zupełnie inna gra :P)
Aha, i żeby nie było - nie jestem posiadaczem konsoli Xbox 360, jednak Perfect Dark Zero to naprawdę znakomita gra i przy kupnie Xa na pewno się w nią zaopatrzę, jak i w jej niedoszłą drugą część. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi

W sieci pojawiły się spekulacje na temat ewentualnego pojawienia się drugiej części shootera Perfect Dark Zero pod koniec przyszłego roku. Poprzednia odsłona, będąca exclusive'em dla Xboksa 360, została bardzo ciepło przyjęta przez dziennikarzy branżowych.

Przeczytaj cały tekst "Kolejny świetny shooter w sztabie Microsoftu?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupujesz Xboxa 360 to przygotuj się na częste chodzenie do serwisu bo się często psuje, a jak se kupisz to obowiązkowo też halo 3, a co do perfect dark zero to naprawde dobrze wyglądająca gra widziałem screeny i jestem pod wrażeniem, ale next-genowe konsole to mają moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZYdar PDZ to chyba najbrzydszy FPS na X0, więc nie wiem czym się tam podniecasz?;P
Inna sprawa, że to jedna z moim zdaniem najlepszych gier na shitboxa i kontynuacja jest więcej niż mile widziana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:10, Gol Galad napisał:

Tiaa.... Jak ta gra ma już być mroczniejsza, po takim screenie, powinni dodawać poradnik do
odprawiania czarnej mszy. xd

To jest screen z Perfect Dark Zero, PD2 nie zostało jeszcze nawet zapowiedziane, jego powstanie to tylko spekulację, więc trudno żeby pojawiły się już screeny z tej gry;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować