Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Viva Pinata - sprzedaż poniżej oczekiwań przez słabą reklamę?

28 postów w tym temacie

M$ nigdy nie grzeszył medialnością, do tego różnego rodzaju wpadki (bluescreenie na oficjalnej prezentacji). Ostatnio coś się zmieniło, szkoda tylko, że dalej obowiązuje niepisane prawo "lepszego i gorszego" konsumenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

Studio Rare twierdzi, że Microsoft niedostatecznie rozreklamował Viva Pinatę, skupiając się w okresie świąt zeszłego roku na hicie Epicu - grze Gears of War. Uważa, że na promocję tej familijnej produkcji powinno zostać wydane więcej pieniędzy - to by jej pomogło, a GoW "i tak sprzedałby się w milionach egzemplarzy".

Przeczytaj cały tekst "Viva Pinata - sprzedaż poniżej oczekiwań przez słabą reklamę?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego marketingu jestem w stanie się zgodzić. Pamiętam rok temu, że non stop w telewizji leciały reklamy Gears of War. A Viva Pinata? Może jakiś plakat w sklepie z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viva Pinata jet mi bardzo dobrze znaną grą, ale raczej się na nią nie skuszę... Przede wszystkim nie mam Xboxa360. Słyszałem gdzieś, że VP wyjdzie niedługo również na PC, ale jak dla mnie jest to kolejna simsopodobna produkcja, a takowych nie trawię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VP to to kolorowe coś :) nie przykówa mej uwagi.. dodam że rozleklamowane GoW też jej nie przykóło.. może dlatego że nie mam X360. po wyjściu na PC przekonam sie czym jest GoW, VP zostawie młodszym graczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70zł kture kosztuję ta gra wolałbym już dołożyć do właśnie GoW albo PGR 4 i dlatego ona się nie sprzedaje większość graczy woli inne tytuły a Rale woli wszystko zwalić na MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viva Pinata, toć po prostu nawet w necie reklam nie było. ;P

A GoW? Po prostu, nawet na mleku była taka etykietka z reklamą. :P
Ale tam, VP nawet dobra gra, takie simsy dla młodszych. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to na pewno wina reklamy. Gdyby nie krótki tekścik, który przeczytałem w CDA i kolega, który mi o niej powiedział - to byłbym teraz zaskoczony, że ta gra istnieje...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gier Rare nie trzeba było reklamować, bo i tak sprzedawały się jak głupie. Teraz gdy odeszło z firmy parę ważnych osób to już nie ten sam developer. Wiedziałem że M$ zniszczy Rare i tak też się stało. Firma, która tworzy z pasjom nie pasuje do firmy, która nastawiona jest na jak najwyższy zysk przy jak najniższych kosztach (czyt. niskiej jakości swoich produktów). Dodatkowo Pinata to jak napisał Sita gra dla małych dziewczynek a takich za dużo na X0 nie gra, także trudno oczekiwać żeby gra sprzedała się w milionach...
uprzedzając napinaczy - grałem w Pinate... a raczej próbowałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować