Zaloguj się, aby obserwować  
moniah6

Historyjka

29557 postów w tym temacie

...naszemu bohaterowi spalilo wsystkie wlosy na główie. Zza pasa wyciagnol swoiom wiertarke udarowa i potraktowal nia pomidora, jego soki rozbryzgaly sie na okolo. Jego zabujce przesukaljego cialo i znalazl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...gre e.t. z 1981 roku która jest rarytasem wśród graczy gdyż była tak zła że atari kazało zakopać wszystkie kopie na pustyni w nowym meksyku, mając taką gre gargamel mógł ją sprzedać na alegro za niebagatelną sume co szybko uczynił lecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...agent CBA podszyl sie pod kupujacego i tuz przed dokonaniem transakcji ktos go poinformowal o akcji CBA. Gargamel czym sil w nogach pobiegl do najblizszego bazaru gdzie sprzedawano pomidory za pół darmo. Lecz Gargamel ktory miał uraz w psychice po ostatnim zdarzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...nie zauważył, że jest otoczony przez siły SWAT. Postanowił więc poddać się bez walki. Agenci federalni zabrali naszego Gargamela do więzienia w Gumilesie, gdzie został zamknięty w brudnej, ciemnej celi. Gargamel nie mógł uwierzyć w to, żo jego współlokatorem jest nie kto inny jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pinokio, ktory tez dal sie zamknac gdy na cmentarzu pod postać grabarza podszyl sie agent CBA. Obaj nienawidzili sie nawzajem i nie mogli ze soba dluzej w celi wytrzymac. Tak wiec rozegrali miedzy soba walke w ktorej zwyciężył, nie kto inny jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... zły duży wielki śmierdzący cychnący wulgarny niewychowany klnący pierwszoklasista z Ukrainy.
Gargamel cicho zaklą pod nosem(a job twoja mat!) i zaczął jeść swojego pampersa (WTF? :? )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...sam Roman Giertych,który po podaniu się do dymisji próbował uciec z Polski,bo wiedział,że wszystkie dzieciaki w naszym kraju będą go chciały zabić,ale CBA go wsadziło do więzienia,więc Gargamel i pan R postanowili...

<Sorry,chyba za późno napisałem posta... >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...kupić sobie zupę pomidorową z ryżem ! Lecz zamiast ryżu, dokonali zakupu najświetniejszego makaronu z Biedronki ( cena za 1kg-89gr ). Tak więc przygotowaną zupę doprawili pieprzem i solą, lecz zapomnieli o dodaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ale dzieci postanowily sie zbuntowac bo baly sie zawsze jak kosmici im pokazywali świeżą krew wydobywającą się z ciała któregoś dziecka. Wkoncu nasi bohaterowie zjedli zupe, ktora zwrocili w postaci mutantow smerfo-enzymówtrawiennych, ktore pomogly im uciec z wiezienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:08, FreakyBeaver napisał:

Smerfo podobne mutanty prison break - tak nazwano relacje telewizyjna owego zdarzenia, mutanty
zabily wiele jablek, bananow oraz gruszek, ktore to...

... chcialy rozpetac III wojne swiatowa, w ktorej beda braly dziesiatki miliardow przedstawiciele rasy owocej, przeciw zaledwie okolo szesciu miliardow przedtsawicieli rasy ludzkiej, a te wojne wygrali by niewatpliwie przedtawieciele rasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...zielonej ktorzy beda patrzyli az tamci sie pozabijaja i wtedy uzyja swojego dziala impulsowego do zniszczenia calego zycia na ziemii aby pozniej na nowa ja zaplodnic (bez kontekstow) i zasiedlic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Nawet rÓZkie pierogi z ÓzbekistanÓ.
Gdy podszedłem do jeszcze ciepłego ciała mojej wspólniczki miałem dziwne uczucie ze zabójca jest jeszcze w pokoju, odruchowo wyjąłem rewolwer i rozejrzałem się po pomieszczeniu.
wszytko wyglądało takie zwyczajnie, żaluzje opuszczone do połowy, Sarah nigdy nie lubiła gdy słońce ogrzewało jej plecy podczas pracy przy biurku.
Nagle z sąsiedniego pomieszczenia dobiegł głuchy trzask, wyskoczyłem na korytarz i pobiegłem czym prędzej do mojego gabinetu...

PS pisz po Polsku, błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 23:25, FreakyBeaver napisał:

a co niepolskiego w tym bylo?

raz piszesz z Polskimi znakami by zaraz potem o nich zapomnieć.

...Odruch wymiotny, złapałem się za usta i wybiegłem z gabinetu.
przez chwilę myślałem ze skończę jak ten tam... na podłodze we własnych wymiotach.
po dłuższej chwili gdy mój organizm doszedł do siebie postanowiłem sprawdzić co się stało temu nieszczęśnikowi a co ważniejsze jak u licha znalazł się w moim gabinecie oraz kto do diabła zapłaci za czyszczenie nowiuśkiego dywanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uzywam w slowach ktore moga byc opatrze zrozumiane np.. LASKA, a chodzli mi o ŁASKE - juz dobrze?


...czyszczac go przetarlem sie przez jego miekie wlosie, po czym z werwa tarlem plytki, potem zelbeton... po wielu trudach przetarlem nawet ziemskie jadro i dotarlem do chin gdzie zaczalem nowe zycie jako...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 08:47, follis napisał:


...pomocnik zastępcy rumuńskiego zbieracza ryżu z tajwanu, ale moim ulubionym zajęciem było...

Granie w Gothica 1 i 2 jako pogromca potworów bezimienny najemnik! Ale zawsze uważałem że po graniu trzeba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować