Zaloguj się, aby obserwować  
BeenMan

METAL czy HIP-HOP co lepsze?

545 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2006 o 13:58, Sq-Ter napisał:

a że ja niby chodze tylko dlatego że słucham hip-hopu?


A czy ja mówie konkretnie o tobie? Jestem pewien,że paru twoich kolesi
chętnie teraz by mnie zabiło za to co napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole hip hop.
Może ta muzyka rzeczywiście wyszła z blokó, ale teraz słuchają jej, a przynajmniej zaczynają rozumieć o co w niej naprawdę chodzi także ludzie "z dobrych domów", oraz dorośli, wykształceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HH może i jest dobry ale dla ludzi, którzy słuchać go chcą. Tak samo metal. Ja jednak wole słuchać Metalu ,ponieważ nie wyrosłem w blokach i nudzą mnie rymy tych "artystów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kłoćcie się jeżel chodzi o ten temat gdyż nawet jest źle on zatytuowany, ponieważ nie ma co porównywać.

Jak można porównywać coś co jest muzyką(metal) do czegoś co nie jest muzyką(hip hop).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 07:44, Harmegidon napisał:

Nie kłoćcie się jeżel chodzi o ten temat gdyż nawet jest źle on zatytuowany, ponieważ nie ma
co porównywać.

Jak można porównywać coś co jest muzyką(metal) do czegoś co nie jest muzyką(hip
hop).

>> Masz całkowitą racje. Ale jezeli się postarać to z najgorszego kawałka zrobi się muzykę. Posłuchaj jak chcesz Bonny neM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 07:34, Gynvael napisał:

HH może i jest dobry ale dla ludzi, którzy słuchać go chcą. Tak samo metal. Ja jednak wole
słuchać Metalu ,ponieważ nie wyrosłem w blokach i nudzą mnie rymy tych "artystów".



ja za to sie wywodze z bloku ale hh po prostu nie trawię. jak mozna takiego czegos słuchać. metal jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeróbki i remixy to muza bez "duszy" trochę zkiczowiała i beznadziejnie kombinowana, poprzez mieszaninę dźwięków różnogatunkowych.

Słuchałem tego zremixowanego kawałka i jest doby ale na pałe.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:21, janusz82 napisał:

> HH może i jest dobry ale dla ludzi, którzy słuchać go chcą. Tak samo metal. Ja jednak
wole
> słuchać Metalu ,ponieważ nie wyrosłem w blokach i nudzą mnie rymy tych "artystów".


ja za to sie wywodze z bloku ale hh po prostu nie trawię. jak mozna takiego czegos słuchać.
metal jest ok.

>> Dzieki temu odzyskałem wiare w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:21, janusz82 napisał:

> HH może i jest dobry ale dla ludzi, którzy słuchać go chcą. Tak samo metal. Ja jednak
wole
> słuchać Metalu ,ponieważ nie wyrosłem w blokach i nudzą mnie rymy tych "artystów".


ja za to sie wywodze z bloku ale hh po prostu nie trawię. jak mozna takiego czegos słuchać.
metal jest ok.

>> Dzieki temu odzyskałem wiare w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2006 o 08:13, StyczeK napisał:

Wole hip hop.
Może ta muzyka rzeczywiście wyszła z blokó, ale teraz słuchają jej, a przynajmniej zaczynają
rozumieć o co w niej naprawdę chodzi także ludzie "z dobrych domów", oraz dorośli, wykształceni.

Szanowny panie, wiem iz o hip-hopie masz dobre mniemanie, lecz to domniemanie, że to sztuka, mój panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak w ogóle można porównać Hip Hop Z Metalem. Przecież te gatunki muzyki nie mają ze sobą nic wspólnego. Metal to można porównać np. z Rockiem, a Hip Hop np. z DanceHall albo RnB.
Co lepsze ? Kwestia gustu, ten kto słucha disco polo, będzie je chwalił, a ten kto słucha muzyki sakralnej będzię tą chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować