Zaloguj się, aby obserwować  
BeenMan

METAL czy HIP-HOP co lepsze?

545 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 20:27, WoWmen napisał:

http://www.lool.pl/link.php?id=157 :P rozmowa Metala z osobą słuchającą HH :P totalna polewka
:P


E ja tam się za bardzo nie uśmiałem, ten "metal" to widać koleś, który złapał podnietę, że ponaśmiewał się z jakiegoś dzieciaka =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bruli widać nie załapał i chce bronić dzieciaka który zrobił z siebie idiote :P nawet nie waż się wchodzić na Basha bo co to będzie :P Ten 17 latek zachował się spokojnie i inteligentnie a nie jak tamten kłamiący dzieciak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:35, WoWmen napisał:

Bruli widać nie załapał i chce bronić dzieciaka który zrobił z siebie idiote :P nawet nie waż
się wchodzić na Basha bo co to będzie :P Ten 17 latek zachował się spokojnie i inteligentnie
a nie jak tamten kłamiący dzieciak....


Basha znam i regularnie odwiedzam, ale tam niektóre teksty są naprawdę śmieszne, a o tym tego powiedzieć niestety nie mogę. Nie bronię małolata bo faktem jest, że inteligentnie to on się nie zachowywał. Dla mnie po prostu nie ma niczego śmiesznego w tym, że koleś wykorzystuje swoją "wyższość" intelektualną do wątpliwego ośmieszenia zwykłego bachora, a potem egzaltuje się tym jakby to było nie wiadomo co. Równie dobrze ten dzieciak mógłby słuchać metalu a 17-late rapu. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku faktycznie ta rozmowa byla smieszna i "metal" pokazal, ze jest czlowiekiem inteligentnym etc., ale potem nie musial juz tak gnebic chlopaka - tym bardziej ze byl on od niego mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale temacik raczej jest o kwestii , czy metal, czy hip- hop. Ja kiedyś troche słuchałem hip-hopu, ale od kiedy poszedłem do gima i usłyszałem parę "mocniejszych " kawałków , zmieniłem nastawienie. A od kiedy Lerek i Nowator wzięli się za pisanie tekstów, całkiem z polskiego hip-hopu zrezygnowałem. Teraz co najwyżej 50 cent i the game (ew. Eminem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 22:58, Karlak napisał:

A od kiedy Lerek i Nowator wzięli się za pisanie tekstów, całkiem z polskiego hip-hopu zrezygnowałem.

To nie zrezygnowałeś z polskiego rapu. Oni nie są raperami. Co najwyżej mogli okazyjnie współpracować z raperami (np. Lerek z Onarem), ale to ich jeszcze nie czyni raperami. Lerek celuje bardziej w RnB, Nowator również w podobne klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie oczywiście lepszy jest metal, ale każdy człek ma inny gust i nie mogę mówić w imieniu wszystkich czy większości. Kto co lubi to jest dla niego lepsze, chocć faktem jest, że denerwuje mnie ta cała kultura hip-hopu (te wszystkie wielkie joły, ziomale i rozporki do kolan), ale to wynika z tego, iż jestem metalowcem i toleruję raczej tylko matal rock i podobne... To moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 17:20, grunchill napisał:

Według mnie oczywiście lepszy jest metal, ale każdy człek ma inny gust i nie mogę mówić w imieniu
wszystkich czy większości. Kto co lubi to jest dla niego lepsze, chocć faktem jest, że denerwuje
mnie ta cała kultura hip-hopu (te wszystkie wielkie joły, ziomale i rozporki do kolan), ale
to wynika z tego, iż jestem metalowcem i toleruję raczej tylko matal rock i podobne... To moje
zdanie.

ja lubie dość techno ale nie jestem dresem czy skatem ubieram sie jak metal(czarne jeansy nie skatowskie!czarna koszulka i to wszystko z dziurami naszywkami agrafkami!ale metalici nirvany i takich to nie przepadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy musisz się ubierać tak czy siak żeby być metalem/hip-hopocem. Według mnie nie. Wiele osób wychodzi z takiego założenia że to jak wygląda ją segreguje do jakiejś subkultury a nie to czego słucha, itd. itp.

Sam lubię posłuchać metalu (ale tego bardziej melodyjnego), ale ubieram się "normalnie". Nie ubieram się cały na czarno, nie oblepiam się jakimiś naszywkami (co jest wg. mnie śmieszne). Ja rozumiem że można założyć sobie bluzę/koszulę z ulubioną kapelą/albumem ale po co ci 10 naszywek na spodniach ?? Kiedyś słyszałem opowieści jak goście wyłapyywali takich, a potem padało pytanie: "Skład??!!?". Lepiej żebyś znał odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest problematyka tzw. "True metali" o czym już pisałem.
Taki jegomość to jest zwykły polski dres, ale ubrany jak metal. U mnie w szkole jest takich pełno. Pamiętam, że dwóch takich dorwało raz młodszego z 1 LO i "pierwszy skład Slayera !" (koleś miał koszulke Slayera) no i myśli, myśli i mówi, że zna dyskografie i obecny skład, ale tego pierwszego nie, no to mu nakopali tak, że już nie wstał, oczywiście tych delikwentów ze szkoły wyrzucili, ale co z tego jak chłopak w szpitalu.

P.S.
Melodyjny metal - nareszcie ktoś z podobnym gustem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 18:51, Latniak napisał:

A czy musisz się ubierać tak czy siak żeby być metalem/hip-hopocem. Według mnie nie. Wiele
osób wychodzi z takiego założenia że to jak wygląda ją segreguje do jakiejś subkultury a nie
to czego słucha, itd. itp.

Sam lubię posłuchać metalu (ale tego bardziej melodyjnego), ale ubieram się "normalnie". Nie
ubieram się cały na czarno, nie oblepiam się jakimiś naszywkami (co jest wg. mnie śmieszne).
Ja rozumiem że można założyć sobie bluzę/koszulę z ulubioną kapelą/albumem ale po co ci 10
naszywek na spodniach ?? Kiedyś słyszałem opowieści jak goście wyłapyywali takich, a potem
padało pytanie: "Skład??!!?". Lepiej żebyś znał odpowiedź...

a co ci przyszło do głowy że ja jestem jakimś hip-hopowcem?nie chyba musiałem zle przeczytac!czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 14:28, xywka 1 napisał:

a co ci przyszło do głowy że ja jestem jakimś hip-hopowcem?nie chyba musiałem zle przeczytac!czy
tak?


Ja to mówiłem (pisałem) do ogółu a nie do ciebie. Chociaż przyznam że właśnie twój post mnie do tego skłonił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 15:51, Latniak napisał:

> a co ci przyszło do głowy że ja jestem jakimś hip-hopowcem?nie chyba musiałem zle przeczytac!czy

> tak?

Ja to mówiłem (pisałem) do ogółu a nie do ciebie. Chociaż przyznam że właśnie twój post mnie
do tego skłonił :p

no wiesz a co w tym moim poście cie do tego skłoniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 17:06, xywka 1 napisał:

> do tego skłonił :p
no wiesz a co w tym moim poście cie do tego skłoniło?


Oj tam, ogólnie po przeczytaniu twojego posta odniosłem wrażenie że mógłbym coś napisać. Co też zrobiłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 20:34, Latniak napisał:

> > do tego skłonił :p
> no wiesz a co w tym moim poście cie do tego skłoniło?

Oj tam, ogólnie po przeczytaniu twojego posta odniosłem wrażenie że mógłbym coś napisać. Co
też zrobiłem. :)

masz humorek naprawde duzy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie postawione w temacie jest kompletnie nie trafione. To tak jakby zapytać o to, który kolor jest fajnieszy. Tu nie ma racjonalnych argumentów, są tylko subiektywne odczucia - nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować