Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet - wersja na PS3 potwierdzona

46 postów w tym temacie

Grałem tylko w demko, ale gra od razu mi się spodobała. Niestety żre się z moją kartą graficzną, i przez to nie kupiłem pełnej wersji. Coś odmiennego dla "PeCetowego strategowicza". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:22, e.t napisał:

PS 3 się rozwiją ale niestety bardzo wolno xbox 360 jest o wiele szybszy xD

taa tylko ze PS3 jest na rynku rok a X0 2 wiec roznica jest duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:41, Irc100 napisał:

> No tak CD-A i wszystko jasne.

Co masz na myśli? Że niby źle mówią czy reklamują...

Chodzi o to że w CDA często dają niesłuszne oceny np. taki Gothic 3 dostał 9/10! Skandal, gra jest niesamowicie niedopracowana a dostała taką notę. Była też chyba taka jakaś cieniutka gra Panzer Elite czy jakoś tak, autor recenzji pisał że chciał dać grze 9/10 ale koledzy mu nie pozwolili i dał tylko 8/10...lol, ewidentna cienizna a on tak ocenił. Mój osobisty zarzut jest też taki że ten nazwijmy to "humor" CDA jest słaby, recenzje zresztą też bywają głupawe.Ludzie z tego pisma to jacyś amatorzy. CDA to po prostu słabe pismo i tyle. Takie jest moje i nie tylko moje zdanie. Ale żeby nie było, kupiłem kilka razy bo dają czasem fajne gry za co muszę ich pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z Benitokksem (co się rzadko zdarza :P ). Nuda, monotonia, fabuła na poziomie Bolka i Lolka, strzelaneczka jakich wiele. Oczywiście jej obecność na PS3 nie zaszkodzi, bo jak widać wszyscy uważają, że to super gra (zwłaszcza ta część która nie grała albo ma tylko PC, gdzie nie ma dla Lost Planet konkurencji). A na PS3 każda gra, choćby na 7, jest na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak wyjdzie na konsolę Sony. Zresztą z początku wydawało się to dziwne, że stały bywalec konsol PlayStation wypuścił tytuł na konkurencyjną platformę i PCty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:29, Tomek1120 napisał:

My im daliśmy lost planet teraz niech oni dadzą nam gran turismo:)


Hmm, cóż, według mnie mission imossible ;) Wyobraź sobie jaki to musiałby być komputer, aby to pociągnąć... 8800 GTX co najmniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:32, master matrox napisał:

> My im daliśmy lost planet teraz niech oni dadzą nam gran turismo:)

Hmm, cóż, według mnie mission imossible ;) Wyobraź sobie jaki to musiałby być komputer, aby
to pociągnąć... 8800 GTX co najmniej ;D

E tam.
A Xbox to już wypuszcza swoje Xclusive na pecety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:36, Tomek1120 napisał:

> > My im daliśmy lost planet teraz niech oni dadzą nam gran turismo:)
>
> Hmm, cóż, według mnie mission imossible ;) Wyobraź sobie jaki to musiałby być komputer,
aby
> to pociągnąć... 8800 GTX co najmniej ;D
E tam.
A Xbox to już wypuszcza swoje Xclusive na pecety.


Ale bierz poprawkę na Xboxa, że należy on do Microsoftu, więc to było do przewidzenia że tak będzie. Sony tak nie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:37, master matrox napisał:

Ale bierz poprawkę na Xboxa, że należy on do Microsoftu, więc to było do przewidzenia że tak
będzie. Sony tak nie robi :P

Vide - Assassin''s Creed, Grand Theft Auto IV, Devil May Cry IV, Virtua Fighter 5, Beautiful Katamari i Fatal Interia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:28, Cmq napisał:

> Ale bierz poprawkę na Xboxa, że należy on do Microsoftu, więc to było do przewidzenia
że tak
> będzie. Sony tak nie robi :P
Vide - Assassin''s Creed, Grand Theft Auto IV, Devil May Cry IV, Virtua Fighter 5, Beautiful
Katamari i Fatal Interia? :)


AC i GTA IV, z tego co pamiętam, były początkowo zapowiedziane tylko na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować