Zaloguj się, aby obserwować  
PtaQ15

Liceum vs.Technikum - co lepsze czyli podpowiedzi dla gimnazjalistów.

263 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2009 o 19:53, Divii napisał:

> Ciekawa wiadomość dla twierdzących, że technikum uczy na tym samym poziomie co LO.

>
> "Świadectwo dojrzałości uzyskało 78 proc. przystępujących w tym roku do matury,
w tym
> w liceach ogólnokształcących 89 proc., w liceach profilowanych - 61 proc., w technikach

> - 67 proc., w liceach uzupełniających - 40 proc., w technikach uzupełniających -
31 proc.
> - wynika ze wstępnych informacji Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE)."

Tylko kto patrzy na OGÓLNE statystyki. Liczy się to, co dzieje się w Twoim mieście i
okolicy. U kogoś liceum jest lepsze, a u innej osoby technikum lepiej przygotowuje do
matury.


Racja taki punkt odniesienia nic nie da... Najlepiej to się zorientować jaką opinie ma w mieście dane LO lub technikum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2009 o 19:53, Divii napisał:

Tylko kto patrzy na OGÓLNE statystyki. Liczy się to, co dzieje się w Twoim mieście i
okolicy. U kogoś liceum jest lepsze, a u innej osoby technikum lepiej przygotowuje do
matury.

To mi pokaż jakieś dobre technikum, które przewyższa poziomem nauki średnie LO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 21:07, HunterO7 napisał:


> Tylko kto patrzy na OGÓLNE statystyki. Liczy się to, co dzieje się w Twoim mieście
i
> okolicy. U kogoś liceum jest lepsze, a u innej osoby technikum lepiej przygotowuje
do
> matury.
>
To mi pokaż jakieś dobre technikum, które przewyższa poziomem nauki średnie LO :)



Są takie ;p w Toruniu jedno takie jest:) Fakt ze poziom spada z roku na rok bo coraz słabsi się dostają ale są też tam osoby bardzo mądre i inteligentne;p Ja nigdy bym nie wybrał technikum bo wiadomo LO to zawsze mimo wszystko przyjemniejsza szkoła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować