Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis - Edycja Kolekcjonerska w sklepie gram.pl!

122 postów w tym temacie

EK Crysisa została w Polsce tak wydana, jak Wiedźmina na Wyspach :) Dość biednie... :/ Jak na takie "dodatki" to się za 140 zł nieopyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurka, ale dajecie zarobić Allegrowiczom :D
Nie powiem, cena bardzo niska, jak na taką grę, choć wydanie niezbyt atrakcyjne, ale "kolekcjonerów" cieszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba byłem pierwszy przy zamówieniu :) Bo odświeżałem w momencie jak jeszcze nie była nabita ilość i z sekundy na sekundę złożyłem zamówienie, może dostane jakiś medal, order wytrwałości na polu bitwy o swój egzemplarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliście chociaż wcześniej udostępnić, bo pre-order podstawki już zamówiłem... >.>
A na to EK się nie napalam, za mało rzeczy...

Ale tam, zbyt tanie co do podstawki, więc można w sumie zamienić te zamówienia, jedynie ok.20zł drożej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uboga ta edycja kolekcjonerska. Prezentuje się gorzej niż zwykłe wydanie Wiedźmina, a do tego jest od niego o 40 zł droższa! Sam Crysisa na razie nie zamierzam kupować (w końcu - dzięki Witcherowi - będę miał w co grać przez najbliższe tygodnie), a jak już to jedynie zwykłą sklepową edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jednak zamówiłęm pisało nakład wyczerpany a po chwili pojawiło się na nowo, zresztą w porównaniu do innych EK może i wypada słabo tylko że EK Wiedźmina naprzykład kosztuje 200 zł a to 140 zł, trochę więc róznicy jest, a poza tym to jest tylko 20 zł droższe od zwyczajnego wydania więc dla takiej gry opłaca się napewno ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem, bo lubię Edycje Kolekcjonerskie. Co do pudełka, to pewnie będzie metalowe (a konkretniej - stalowe) : "SPECIAL EDITION BONUS - Steel collector''s case" (źródło: http://www.cduniverse.com/search/xx/games/pid/7490292/a/Crysis+Collector''s+Edition+.htm ). Gamestop, poza pudełkiem, dorzuca jeszcze plakat i transporter opancerzony (ten ostatni tylko w grze, niestety ;) ) ( http://www.gamestop.com/product.asp?cookie%5Ftest=1&product_id=B647118A ). Mam nadzieję że niedługo zobaczymy jak będzie wyglądała EK w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to ubogie, ale i względnie tanie jak na Edycję Kolekcjonerską. IMHO nie opłaca się kupować tej pseudo kolekcjonerki tylko dla wypasionego pudełka.. paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam to jest ek to podstawowa wersja wiedzmina jest bogatsza może bym kupił ale musiał bym kupić podstawową wersje wiedzmina ale ja wole ek wiedzmina a to kupie se podstawową bo i tk w tej ek nic ciekawego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA (nie tylko Polska) w ogóle traktuje Europę jako obszar, który nie zasługuje na większe zainteresowanie. Wystarczy popatrzeć jak ładnie nas załatwili z EK Hellgate: cały świat dostaje, my nie. W Wielkiej Brytanii nawet nie było możliwości preorderowania gry (i otrzymania Dye-Kitu itp). Jak na grę, która ulokowana jest w Londynie, całkiem nieźle. Smutna prawda jest taka, że dla EA liczą się dwa rynki: Stany i Azja (głównie Korea). Reszta... reszta jest milczeniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować