Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Tyle czasu było i taka wpadka :/ po prostu tragedia. Mam nadzieję że wszystko potem dojdzie w nienaruszonym stanie bo znam przypadki że takie gadżety jak są dosyłane to nie zawsze wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:15, misioo napisał:

Aha, i dodam jeszcze że tego Athlona moge spokojnie podkręcić o jakieś 15%, i to samo z kartą
graficzną ;)


Opcja edycji posta - w przeciwienstwie do sklepu gram.pl - dziala znakomicie. :) Przez 5 minut po dodaniu posta istnieje mozliwosc jego edycji i dodania jakiejs informacji, tak wiec nie ma potrzeby pisania dwoch postow pod rzad. Prosze o tym pamietac na przyszlsoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, już nawet nie denerwuje się tym że dodatki będą po premierze, ale moglibyście podać resztę numeracji z EK bo taki mośrum jak ja :P nie wie nawet jaki ma numer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:19, lordfett napisał:

Mnie zastanawia jedno... jaka jest pewność, że elementy EK na 100% dotrą? Czy CDP będzie sprawdzał,
czy kurier dostarczył przesyłkę? Głupio by było dostać za 200 zł grę uboższą niż edycja o 100
zł tańsza...


O rany... coś takiego by chyba CDP zrujnowało i zniszczyło ich świetną opinię. Nieee, do czegoś takiego nie dopuszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli wychodzi na to ze kupujac gre w sklepie gram.pl nie dość ze poczekamy dłużej to jezcze de facto zapłacimy więcej (bo są koszta przesyłki) niż w empiku....... gdzie tu sens i logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:11, Gobla napisał:

Może czas uspokoić trochę formę wypowiedzi i nerwy drodzy gramowicze. CDP czy to ze swojej
winy, czy z winy podwykonawców zawiodło nasze oczekiwania (moje również, sam czekam na tą EK
od początku miesiąca). Nie ma jednak powodów, by od razu ich tak piętnować. Dajcie im szanse
na odzyskanie silnej pozycji w swoich oczach. Niech odpowiedzą na kilka pytań.
1. Jak będziecie wysyłać elementy EK, kurierem, pocztą, czy zgodnie z pierwotnym zamówieniem
całego zestawu przez klienta? Dla tych którzy nie czytali wcześniejszych wypowiedzi proszę
o zaznaczenie, że wysyłacie na swój koszt.
2. Czy planujecie jakąś gratyfikacje, za poniesione szkody "psychiczne" :) swoich klientów.
Jeżeli tak, to jakie dokładnie?
3. Czy ta skandaliczna informacja, że w empiku będzie można kupić EK w całości jest prawdziwa.
Jeżeli tak, to dlaczego tak się stało i co się dzieje z waszym programem lojalnościowym, który
był do tej pory bez zarzutu.
Jeżeli rzeczywiście w empiku będzie ta EK, to w jaki sposób zamierzacie wyrównać te stratę
i nerwy swoim klientom.


odpowiedzi na te pytania sa powyzej i chyba jednak warto poswiecic te kilka minut na ich przeczytanie,
poniewaz, za dwie kolejne strony bedziemy powtarzac ten scenariusz (te same pytania i odpowiedzi).

1. metoda jak przy zamowieniu - chyba, ze ktos zaznaczy, ze chcialby inna.
2. planujemy - nie pytajcie jednak teraz jakie, na to pytanie teraz nie odpowiem niestety.
3. tutaj decyduje czas (ulotki tez wczesniej byly drukowane), poza tym, jak juz pisalismy wczesniej,
dostepnosc EK w sklepach nie jest zadnym odniesieniem do calosci produkcji (kilka sztuk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:18, Wolus1 napisał:

EK jest dla tych którzy mają kasę i są miłośnikami wiedźmina... Mnie na coś takiego nie stać
:(


Fakt, że trochę kosztowała, lecz na pewno była warta swojej ceny. Jak dla mnie wersja podstawowa jest w pełni wystarczająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:20, GLight napisał:

Wszystko ładnie pięknie, już nawet nie denerwuje się tym że dodatki będą po premierze, ale
moglibyście podać resztę numeracji z EK bo taki mośrum jak ja :P nie wie nawet jaki ma numer
:P


bedzie podana, zapewne tez w najblizszy poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:16, Graffis napisał:

Co zamierzacie zrobić, dać, dodać by zrekompensować nam, waszym klientom, to że zachowujecie
się jak absolutnie niekompetentny i nieprzyjazny klientowi sprzedawca?!


Opanuj trochę emocje bo w moim mniemaniu z lekka przesadzasz:) Chill^^
Już zostało powiedziane co zrobią, Dali ciała ale tylko z EK, poza tym znaleźli jakieś sensowne wyjście z całej sytuacji więc nie jest aż tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:45, Homeja napisał:

Ehh, robicie niepotrzebne problemy. Zupełnie jakbyście wierzyli w to, że jakbyście dostali
EK to najpierw byście przejżeli dodatki, a dopiero potem zainstalowali grę. Ja tam się nawet
nie martwię, poniważ nie będę rozpraszany medalionem czy artbookiem,, tylko będę grać od środy
do upadłego:P


No a po co mi EK.. bo chce parę dodatków z tego. Pierwsze co chciałem to album przeczytać bo lubię takie rzeczy. Na razie gra mi pewnie nie ruszy :P:P więc chciałem się zadowolić dodatkami a tak muszę czekać nie wiadomo ile :P. Zawalili bo mieli multum czasu ale ja tego nie zmienię :/ i jestem zmuszony czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:21, Necromancer napisał:

> EK jest dla tych którzy mają kasę i są miłośnikami wiedźmina... Mnie na coś takiego nie
stać
> :(

Fakt, że trochę kosztowała, lecz na pewno była warta swojej ceny. Jak dla mnie wersja podstawowa
jest w pełni wystarczająca.


I dla większości ludzi też, edycja podstawowa wiedźmina ma w zasadzie tyle ile edycja kolekcjonerska np. gothic3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:21, nemantis napisał:

hmm czyli wychodzi na to ze kupujac gre w sklepie gram.pl nie dość ze poczekamy dłużej to jezcze
de facto zapłacimy więcej (bo są koszta przesyłki) niż w empiku....... gdzie tu sens i logika?


przepraszam, ale zadam to pytanie - koszt wysylki czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA mam pytanie co do tego pojawienia sie KE w empiku. Kiedy bedzie jej premiera ? przespalem i nie zalapalem sie na EK z gram.pl i szukam teraz jakiejs innej mozliwosci jej dostania, a troche mi sie nie usmiechaja ceny z allegro (350 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to tylko gra! Uspokójcie hormony! Mnie to zwisa czy gra mi dojdzie za 4, czy za 7 dni, byleby doszła cała i zdrowa. Te kilkadziesiąt godzin nikogo nie zbawi!

PS. Na przyszłość sobie to zapamiętam Wojmanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam, nie ma co się przejmować... Dojdzie jedno, dojdzie drugie. Jedynie mnie ciekawi, czy zestaw EK miał być początkowo w jednym opakowaniu a teraz będzie "rozdziobany" na dwie części, czy w tej kwestii nic się nie zmienia.. Cóż, lekki pedant w tej kwestii ze mnie;).
A nadal mam blok psychiczny w kwestii - odpalić Wiedźmina na minimalnych czy zbierać 1,3k by zagrać na maksymalnych... Z jednej strony mam nowszego kompa by w końcu jakąś grą się nacieszyć, a z drugiej... Powoli przypominam sobie czasy Robbo i Dynablastera, więc skłaniam się powoli ku pierwszej opcji. Pojawia się niestety drugi problem - matura.
X_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:21, nemantis napisał:

hmm czyli wychodzi na to ze kupujac gre w sklepie gram.pl nie dość ze poczekamy dłużej to jezcze
de facto zapłacimy więcej (bo są koszta przesyłki) niż w empiku....... gdzie tu sens i logika?


Koleś nie miałeś 10 wPLN żeby kupić żeton do darmowej wysyłki, i nie jestem, pewien czy wysyłka nie była już darmowa bez żetonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bogate wydanie podstawowe gry Wiedźmin! ;) Nie żałuję, że nie wybrałem EK.
Cóż, problem wydań kolekcjonerskich mnie nie dotyczy- na szczęście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:26, Wolus1 napisał:

> hmm czyli wychodzi na to ze kupujac gre w sklepie gram.pl nie dość ze poczekamy dłużej
to jezcze
> de facto zapłacimy więcej (bo są koszta przesyłki) niż w empiku....... gdzie tu sens i
logika?

Koleś nie miałeś 10 wPLN żeby kupić żeton do darmowej wysyłki, i nie jestem, pewien czy wysyłka
nie była już darmowa bez żetonu...


Byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować