Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2008 o 08:00, trutututu napisał:

I jeszcze tak przy okazji:
SPOJLER!!!
Czy Lucy cały czas nie miała tego palca, czy tylko od tego momentu (jak pokazywała) jej
się tak zrobiło?
KONIEC SPOJLERA!!!


To tylko coś w rodzaju złudzenia, ona cały czas ma wszystkie palce. Po prostu to taki trik by gracze zorientowali się że Lucy jest wtyką Asasynów u Templariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomość dla tych co mają xboxy będzie polska wersja AC na xbox360 chociaż ja tego osobiście nie pochwalam bo w sumie po co polska wersja na xbox360.a jak długa jest ta gra na pc bo chce sobie ją kupić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:28, hagen321 napisał:

dobra wiadomość dla tych co mają xboxy będzie polska wersja AC na xbox360 chociaż ja
tego osobiście nie pochwalam bo w sumie po co polska wersja na xbox360.a jak długa jest
ta gra na pc bo chce sobie ją kupić????


Dobrze że robią po polsku grę na Xboxa 360, więcej takich.
W AC na PC gra się ponad 20 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:31, Kraju92 napisał:

W AC na PC gra się ponad 20 godzin.


Ale gdyby wywalili wszystkie powtarzane-w-kółko-fragmenty (ciągle takie same śledztwa, którymi można się zanudzić), to wyszłaby połowa. ;P

SPOILER***
Czy ktoś ma jakieś pomysły nt. powiązania napisów, które Desmond widzi na końcu, a fabuły samej gry? Projekt Filadelfia, teoria chaosu, koniec świata wg Majów, równanie nieskończoności, apokalipsa św. Jana, symbole różnych wierzeń - co to ma wspólnego z samym Edenem i jego szukaniem?
SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 14:39, Adham napisał:

SPOILER***
Czy ktoś ma jakieś pomysły nt. powiązania napisów, które Desmond widzi na końcu, a fabuły
samej gry? Projekt Filadelfia, teoria chaosu, koniec świata wg Majów, równanie nieskończoności,
apokalipsa św. Jana, symbole różnych wierzeń - co to ma wspólnego z samym Edenem i jego
szukaniem?
SPOILER***

shini pisała o tym na gsie strona http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=120513&n=28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy będzie premiera Assassin''s Creeda 2? Właśnie przeszedłem jedynkę i nie mogę się doczekać, aż poznam dalsze losy Desmonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 18:15, Paułak napisał:

Wie ktoś kiedy będzie premiera Assassin''s Creeda 2? Właśnie przeszedłem jedynkę i nie
mogę się doczekać, aż poznam dalsze losy Desmonda.

Niestety nie bardzo. Może ktoś z Ubisoftu coś wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę informacji/rad co do gry (pewnie już wiecie, ale co mi tam):
- Podczas walki ostrzem można atakować wrogów. Kiedy opuszczą gardę, np. żeby powrzeszczeć, podchodzimy i atakujemy. Altair wpada na nich jak z rozbiegu, instant kill.
- Podczas kontrataku i "fatality" kamera zmienia położenie, co niektórym przeszkadza. Można wtedy nacisnąć C i powrócić do ujęcia z walki. O wiele lepiej wtedy to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed to chyba najlepsza gra w jaką do tej pory grałem i nie mogę się już doczekać dalszych losów Altaira. I Desmonda też oczywiście. I troszkę jakby trudniejsza była ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem AC jest monotonny, ale niesamowicie wciagajacy.

Przeprasyam za braki niektörych polskich liter, bo pisze na niemieckiej klawiaturce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem AC i uważam, że ta gra ma sporo niewykorzystanego potencjału, jednak i tak jest świetna. Polonizacja ku mojemu zdziwieniu wyszła bardzo dobrze, o co się bardzo obawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:) Otóż zacząłem grę od nowa, lecz teraz zbieram flagi, zabijam templariuszy itd i robię to z mapką gdzie jest to wszystko pozaznaczane. Jestem w Jerozolimie w Bogatej Dzielnicy, zebrałem flagi, każdą odznaczając na mapce. W sumie są tam 33 flagi, a mi wyszło, że zebrałem tylko 32. Czy jest możliwe, że mi ,,nie zaliczyło" jednej flagi? Teren sprawdziłem 2 razy i żadnej flagi którą bym przeoczył nie znalazłem. Pytam, bo nie wiem czy jest sens dalej ciągnąć grę, czy nie zacząć jej od nowa (gram głównie dla zebrania tych flag itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:06, Vasilli napisał:

Mam takie pytanko:) Otóż zacząłem grę od nowa, lecz teraz zbieram flagi, zabijam templariuszy
itd i robię to z mapką gdzie jest to wszystko pozaznaczane. Jestem w Jerozolimie w Bogatej
Dzielnicy, zebrałem flagi, każdą odznaczając na mapce. W sumie są tam 33 flagi, a mi
wyszło, że zebrałem tylko 32. Czy jest możliwe, że mi ,,nie zaliczyło" jednej flagi?
Teren sprawdziłem 2 razy i żadnej flagi którą bym przeoczył nie znalazłem. Pytam, bo
nie wiem czy jest sens dalej ciągnąć grę, czy nie zacząć jej od nowa (gram głównie dla
zebrania tych flag itd).


Raczej nie, prawdpodobnie jedną gdzieś musiałeś zapodziać. Podobnie miałem z flagami Joanitów (a w tym wypadku licznik jest tym bardziej dokładny) gdy zabrakło mi jednej flagi, a ponieważ biegałem z mapką pod ręką, miałem pewność że wszystkie uzbierałem. A potem, jak sobie biegałem luzem po mieście, nagle okazało się że jednak jeszcze jedna była schowana w domku. ;)

Z tym że nie widzę sensu, żebyś zaczynał grę od nowa. Jak będziesz się wybierał na kolejne zabójstwo do Jeruzalem, po prostu zrób sobie spacerek raz drugi po bogatej dzielni, a nuż zguba się znajdzie ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 01:00, seles napisał:

to są też flagi Joanitów?
btw, zebrałeś wszystkie i odblokowało ci sę jakieś wspomnienie? :)


W grze nazywają się bodajże flagami Szpitalników, bo tłumacz wyraźnie inspirując się angielskim "Hospitallers" zapomniał, że w Polsce mamy takie ładne słówko jak Joanici... pod którym Rycerski Zakon Szpitalników św.Jana z Jerozolimy jest szerzej i bardziej znany... :-P

Co do wspomnienia to...nie. Pisałem o tym kilka tygodni temu, że gdzieś posiałem... jedną flagę króla Ryszarda. ^^'' Wszystkie inne już mam, ergo - jeśli jakieś wspomnienie jest, to muszę się udać na bardzo długą wycieczkę po Królestwie. ;) A nie mam już sił jej szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo poważny problem z AC. Gra tnie mi się. I nie są to jakies male przycinki tylko trwajace ok 10 sekund(po wgraniu patcha nawet po 15-20 sekund ). Dodam tylko że mam bardzo dobry sprzet (C2D E6750 2.66Ghz, 2GB Ram, GF 8800 GT 1GB) wiec nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje. Co radzicie z tym zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdefragmentuj dysk, wyczyść ze zbędnych danych, przeczyść rejestr, zainstaluj najnowsze sterowniki do całego sprzętu ;). Tak z ciekawości spytam, jaki masz monitor? Bo jeżeli to jakiś 22" + full detale, to nic dziwnego, że AC się tnie, nawet na 8800GT ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przebiegłem miasto 4 razy (sprawdzając tez z mapką) i żadna sie nie zapodziała. Więc albo jestem ślepy albo jakiś bug :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że po przejściu gry jakoś nie mam ochoty znowu w to grać tak w jak inne gry. Zadania troche są monotomne. W każdym mieście to samo, te same śledźtwa, punkty obserwacyjne, obrona mieszkańców i na koniec zabójstwo? Mogli by w następnych częściach trochę zróżnicować zadania, np. w każdym mieście co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 12:48, multykin napisał:

Powiem szczerze, że po przejściu gry jakoś nie mam ochoty znowu w to grać tak w jak inne
gry. Zadania troche są monotomne. W każdym mieście to samo, te same śledźtwa, punkty
obserwacyjne, obrona mieszkańców i na koniec zabójstwo? Mogli by w następnych częściach
trochę zróżnicować zadania, np. w każdym mieście co innego.


Ale zauważ, że:
- inny klimat miasta
- Można sobie pozwiedzać miasto.
- inni mieszkańcy.

Ale tu chodzi o zabójstwa, więc musiało taak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować