Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2008 o 15:46, FPS FPP TPP napisał:

kurcze to jakieś jaja są tak wymagania kurde ja jestem ciekawy jak wymagania były by gdyby
wydali razem z wersją na konsole to były by pewnie z kosmosu


No , a czego żeś się spodziewał ?? Wymagania takie jak ma "Mario" nie licz na to. Gra musi mieć lepszą oprawę graficzną zobacz gameplaye ( ale nie radzę , bo to spoilery).

>> wydali razem z wersją na konsole to były by pewnie z kosmosu

Eee nie rozumiem o co ci chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gra musi mieć lepszą oprawę graficzną zobacz gameplaye ( ale nie radzę , bo to spoilery).

Gra wcale nie musi mieć i nie ma lepszej oprawy niż na konsole. Premiera została przełożona w celu dopracowania sterowania i zwiększenia optymalizacji. To drugie się niestety twórcom nie udało, bo gra wygląda dużo gorzej niż Crysis, który wymagania ma mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 09:24, kamceg napisał:

>Gra musi mieć lepszą oprawę graficzną zobacz gameplaye ( ale nie radzę , bo to spoilery).


Gra wcale nie musi mieć i nie ma lepszej oprawy niż na konsole. Premiera została przełożona
w celu dopracowania sterowania i zwiększenia optymalizacji. To drugie się niestety twórcom
nie udało, bo gra wygląda dużo gorzej niż Crysis, który wymagania ma mniejsze...


Konsola , a PC to dwie inne rzeczy :P
Teraz przeczytałem Artykuł o AC ( Crysispodobne i masz rację grafika jest lepsza w Crysisie i wogóle takie wymagania ??? Eh.. a one są potwierdzone napewno na 100% ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział inaczej - wszyscy to kupią, ale mało kto będzie mógł grać na rozsądnych ustawieniach bez zacinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 15:28, kamceg napisał:

Ja bym powiedział inaczej - wszyscy to kupią, ale mało kto będzie mógł grać na rozsądnych ustawieniach
bez zacinek...


No chyba ,że ci z NASA ;] albo jakiś szalony naukowiec co zrobił sobie kompa z którego części nie wyjdą na rynek jeszcze przez 5 lat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 17:58, marcinshinoda napisał:

ta gra ma większe wymagania od crysisxP nie wiele osób w polsce zagra wnią na wysokich detalach.

Albo nie zagra w nią w ogóle :( Dość przesadzone te wymagania, ale cóż. Dla TAKIEJ gry trzeba pocierpieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 18:18, Pernia napisał:

Pytanie, kiedy Wychodzi Assassins Creed ? xD


przejrzyj ostatnie posty, a znajdziesz odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 18:18, Pernia napisał:

Pytanie, kiedy Wychodzi Assassins Creed ? xD


Zanim zadasz głupie pytanie to lepiej popatrz czy w danym wątku nie ma jakiegoś przypiętego posta... Bo to pytanie które zadałeś to spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:04, Chicken07 napisał:

ja mam 1 gb ram 3.2 procesor i 256 mb powinno działac nie?


Czytałeś wymagania? Jak nie to na nie spójrz:

Wymagania minimalne:

- System: Windows XP / Vista
- Procesor: Dual Core Processor 2.6 GHz Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (rekomendowane Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+)
- RAM: 2 GB (rekomendowane 3 GB)
- Karta graficzna: 256 MB, kompatybilna z DirectX 10.0 lub DirectX 9.0, Shader Model 3.0 lub wyższy (rekomendowana karta 512 MB)
- DirectX 10.0
- Wolne miejsce na dysku: 12GB

Więc porównaj sobie kompa z tym i chyba sam już stwierdzisz czy spełniasz wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie już nie mogę ostatnio se kupiłem kostke 1 GB i kolejna grai potrzeba 3 Gb to po prostu supe a jeszcze procka musze wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:38, kamceg napisał:

> Pytanie, kiedy Wychodzi Assassins Creed ? xD

Zanim zadasz głupie pytanie to lepiej popatrz czy w danym wątku nie ma jakiegoś przypiętego
posta... Bo to pytanie które zadałeś to spam...


-.-''

Data premiery: Marzec 2008.

No gg, to już wiedziałem ale chodzi mi o datę trochę bardziej konkretną...
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 19:16, Chicken07 napisał:

pewnie zadziała lecz może się ciąć bo nie mam ramu a takto spełnam rszte

ram wcale nie jest taki drogi, kupuj i ciesz się grą na najwyższych ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować