Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

A czemu miało by nie pójść? Na razie znane są tylko wymagania, jak spełniasz zalecane to na full teoretycznie powinno pójść.Nie wiemy jaka jest optymalizacja silnika, a może być zła (G3). Ale jeśli chodzi o jasnowidzenie to powinno pójść, ale według mnie nie da się grać w grę bez chociażby jednego przycinu.Mnie na przykład raz się Gothic I przyciął.Po prostu takie małe doczytywanka na rynku mogą się pojawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master J
Nie do końca o to mi chodziło, al w takim wypadku rzeczywiście byłoby zabawnie ;}
dominik713
Jeszcze trzeba poczekać , aż zmniejszą te oficjalne wymagania, bo są obecnie chore, wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 10:18, exilem napisał:

Nie do końca o to mi chodziło, al w takim wypadku rzeczywiście byłoby zabawnie ;}

No to o co ci chodziło?Że nie będzie klimatu?

Dnia 05.02.2008 o 10:18, exilem napisał:

Jeszcze trzeba poczekać , aż zmniejszą te oficjalne wymagania, bo są obecnie chore,

Czy ja wiem czy są takie chore.Mnie wcale nie przeszkadzają, są małe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 10:18, exilem napisał:

Jeszcze trzeba poczekać , aż zmniejszą te oficjalne wymagania, bo są obecnie chore, wtedy
pogadamy.

Z RAM''em pewnie przesadzili, raczej wątpię, że minimum to 2GB, pewnie będzie potrzebny 1GB może 1,5GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zostanę po prostu przy tym , że wolałbym kinowe spolszczenie. A jeśli o wymagania chodzi to dla mnie też są małe ;} no , ale nie dla wszystkich. Choć tak z drugiej strony w tej grze są wielkie miasta i na dodatek naprawdę piękna grafika (może to nie crysis, ale trzyma poziom), więc wydaje mi się, że te wymagania aż tak w dół nie polecą.
No ,ale poczekamy zobaczymy i tak go kupimy ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogłoszono, że premiera gry odbędzie sie miesiąc później (nie w marcu jak dotąd mówiono), bo Ubi chce popracować nad silnikiem i zmniejszyć wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:45, lewak napisał:

Już wszystko wiadomo o polskich wydaniach AC na PC. Oto linki >>>

Assassin’s Creed PC - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=668&sub=3

Assassin''s Creed PC - limited metalbox preorder pack - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=667&sub=3


I te limited metalbox preorder pack za 100zl? Kuszące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:47, Ecko09 napisał:

Kuszące ;)

Moje.

Taką grę muszę mieć w "uber" wydaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:45, lewak napisał:

Assassin''s Creed PC - limited metalbox preorder pack


jeżeli EK kosztuje 100 zł, biorę już teraz!
rozumiem, że jest ostateczna decyzja, nie będzie innych ani zmian w tej podanej [oczywiście jeśli masz takie info ; )]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:01, pizmak666 napisał:

> Assassin''s Creed PC - limited metalbox preorder pack

jeżeli EK kosztuje 100 zł, biorę już teraz!
rozumiem, że jest ostateczna decyzja, nie będzie innych ani zmian w tej podanej [oczywiście
jeśli masz takie info ; )]?


Ja już zamówiłem EK, nie ma na co czekać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:14, lewak napisał:

Ja już zamówiłem EK, nie ma na co czekać. ;]


ja też :P
wątpię, żeby jakoś bardzo ograniczyli tę edycję, na pewno jest tego sporo [w końcu zyski], ale i tak zamówiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:28, Master J napisał:

Uuu to w końcu Assassin`s Creed jest od 18 lat czy to jakaś pomyłka? Bo zawsze pisało
na pudełku "16+"


Też mnie to zastanowiło... Może edycja PC jest bardziej brutalna? A może pan Olbrychski ma cięty język? :) Nie wiem, zobaczymy. Ja myślę, że pecetówka może być bardziej ,,krwista''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:45, lewak napisał:

Już wszystko wiadomo o polskich wydaniach AC na PC. Oto linki >>>

Assassin’s Creed PC - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=668&sub=3

Assassin''s Creed PC - limited metalbox preorder pack - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=667&sub=3


Za 100 zł limitowana edycja, kusząca propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... tania te edycja kolekcjonerska. :) Szkoda tylko, że nie ma w niej Artbooka i soundtracka z gry, ale przeboleję za taką cenę. Oczywiście EK-a zamówiłem. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 21:08, Lex napisał:

Hehe... tania te edycja kolekcjonerska. :) Szkoda tylko, że nie ma w niej Artbooka i
soundtracka z gry, ale przeboleję za taką cenę. Oczywiście EK-a zamówiłem. :>


No,nie ma co czekać... Też bym zamówił,gdybym miał kasę... Ale może uda mi się załatwić. ;)
A mam takie pytanie: Pisze gdzieś,ile jeszcze zostało egzemplarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jeszcze nic nie wiadomo z tym PC (ta jasne pocieszam się) ale jak wejść na stronę PEGI to tam jest że konsole też mają 18+.Właśnie próbuję wniknąć do kogoś z konsolą i AC żeby zapytać ale wszyscy niedostępni.
Ja nie mogę przez coś tak głupiego jak PEGI nie kupię sobię gry na którą od dawna czekam.Chociaż może by kupić EK, tam znaczka nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować