Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2008 o 12:04, player000 napisał:

ja czasem oglądam filmy z X360/PS3 bo bądź co bądź ukazują jaka gra jest na prawdę żeby
nie mieć zbyt dużych oczekiwań;)

Oglądałem też te filmiki z X360 które pokazują kupę bugów. Ale to sa bugi które można bardzo małym wysiłkiem programistów poprawić i myslę że w wersji PC juz ich nie uświadczymy w takiej ilości. Jedna z zalet późniejszego wydania na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 13:42, mlynar911 napisał:

Właśnie sprawdziłem czy by poszedł u mnie AC stronką Can you RUN it. Ku mojemu zaskoczeniu
i zdziwieniu pokazało się ,że niestety nie pójdzie bo mam za słaby procesor. Ale wszystko
spełnia wymagania praktycznie na full. I nawet na full detalach by mi poszło gdyby nie
ten kiepski procesor ... Jaka szkoda ;(


7600, 1280 ramu, i myślisz że by poszło na full?
Te strony kłamią, tyle ramu to minimum [1024 mb] a i karta najwyższych lotów nie jest :/

Mówię Ci - TE STRONY KŁAMIĄ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 13:45, MTSMAFIOSO napisał:

Mówię Ci - TE STRONY KŁAMIĄ !!


Niestety masz rację, to tylko pokazuje jak by gra działała gdyby naprawdę chodziła na tych wymaganiach które są podane, ale to zależy bo można mieć mocniejszą kartę, ale gorszego procka i będzie pokazywało że na zalecanych nie pójdzie, a spokojnie będzie ci chodzić na wysokich.

ryczypisk raczej nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:47, Master J napisał:

Nie, dema nie będzie ponieważ trudno jest wykroić kawałek gry w której możemy sobie biegać
gdzie chcemy.

ech... szkoda :(... bo ja nie wyrobie jeszcze półtora miesiąca... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:47, Master J napisał:

Nie, dema nie będzie ponieważ trudno jest wykroić kawałek gry w której możemy sobie biegać
gdzie chcemy.


Nie no może trochę roboty jest , ale widziałem w filmikach że pojawiała się taka ściana niebieska przez którą nie można przeskoczyć :) Więc zrobić taki obszar :) Ale cóż frajda z takiego dema była by niezła :) Ale i tak ciekawe ile takie demo by zajmowało :) I dobrze niech pracują nad pełną wersją a nie demem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2008 o 21:50, ryczypisk napisał:

ech... szkoda :(... bo ja nie wyrobie jeszcze półtora miesiąca... :P

Mam dwie wiadomości dobrą i neutralną. Zaczynam od dobrej. 28 mara to już tylko miesiąc, a nie półtora. A neutralna? Jak aż tak bardzo nie wyrabiasz to kup wersję angielską która wychodzi 16 marca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:50, ryczypisk napisał:

> Nie, dema nie będzie ponieważ trudno jest wykroić kawałek gry w której możemy sobie
biegać
> gdzie chcemy.
ech... szkoda :(... bo ja nie wyrobie jeszcze półtora miesiąca... :P


Przesadzasz, pograj sobie w Crysisa,a lbo coś, ja o tym nie myśle ile to jeszcze czasu, będzie to będzie. A z resztą co by zrobili w tym demie? widziałeś kiedyś demo GTA? bo to troche podobne jest, no niby co by mieli tam zrobić? a nawet jak by było to bym tego nie wgrał bo by mi tylko smaczka na pełną narobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 08:15, trutututu napisał:

. A z resztą co by zrobili w tym demie? widziałeś kiedyś demo GTA? bo
to troche podobne jest, no niby co by mieli tam zrobić? a nawet jak by było to bym tego
nie wgrał bo by mi tylko smaczka na pełną narobiło


Jakoś dema WSZYSTKICH Gothiców dało się zrobić, a one nie są mniej rozbudowane...
Czyste lenistwo, bądź twórcy nie chcą pokazać, wolą żeby ktoś od razu kupił Pełną Wersję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy w wywiadzie powiedzieli, że AC w DX10 powinno mieć większą wydajność, bez żadnych innych bajerów. Według mnie DX10 jest potrzebne, ale tylko dla posiadaczy Visty - będą mieli taką samą prękość jak ci, co mają XP.

Link do wywyiadu:
http://www.pcgameshardware.de/aid,633655/News/Assassins_Creed_DX10_confirmed_faste r_than_DX9/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 11:39, lewak napisał:

Twórcy w wywiadzie powiedzieli, że AC w DX10 powinno mieć większą wydajność, bez żadnych
innych bajerów. Według mnie DX10 jest potrzebne, ale tylko dla posiadaczy Visty - będą
mieli taką samą prękość jak ci, co mają XP.

Link do wywyiadu:
http://www.pcgameshardware.de/aid,633655/News/Assassins_Creed_DX10_confirmed_faste r_than_DX9/


Wywiad wywiadem, ale od dawnien dawna wiadomo iż na Viscie gry chodzą mniej płynnie (na takim samym sprzęcie) niż na XP.
Więc takie gadki to oni sobie mogą wsadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 12:25, MTSMAFIOSO napisał:

Wywiad wywiadem, ale od dawnien dawna wiadomo iż na Viscie gry chodzą mniej płynnie (na
takim samym sprzęcie) niż na XP.
Więc takie gadki to oni sobie mogą wsadzić...


Mówisz tak, bo masz XP i ci to zwisa - i tak będzie płynnie (nie biorąc pod uwagę sprzętu). Ta wiadomosc jest dla posiadaczy Visty. Ubi zrobiło dobrze, bo wykorzystało DX 10 do czegoś bardziej pożytecznego niż lepsze shadery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A z resztą co by zrobili w tym demie? widziałeś kiedyś demo GTA? bo
>to troche podobne jest, no niby co by mieli tam zrobić?
Co mielibyśmy tam robić? Ac nie jest jak GTA. Zauważ że w GTA bohater nie może skakać po ścianach itp.:) Wydaje i się że to właśnie zwiedzanie miasta w finezyjny sposób było pierwszym czynnikiem które przyciągnęło fana. Przynajmniej u mnie tak było. Mogli by chociaż udostępnić jedną misję i zrobić niewidzialne ściany. Wydaje mi się że dobrym pomysłem na AC było by zrobienie demo-triala który umożliwia grę przez chociażby 15-20 minut.

lewak---> Tak i pewnie z DX 10 będzie jak w Crysisie...
EDIT: Sorki nie doczytałem posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 13:11, lewak napisał:


Mówisz tak, bo masz XP i ci to zwisa - i tak będzie płynnie (nie biorąc pod uwagę sprzętu).
Ta wiadomosc jest dla posiadaczy Visty. Ubi zrobiło dobrze, bo wykorzystało DX 10 do
czegoś bardziej pożytecznego niż lepsze shadery.


Nie, mówię tak bo widzę wymagania powyżej - Dla Visty wymagania są większe jak byś nie zauwarzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 13:17, grabarz9 napisał:

skąd zamawiacie assassina bo ja z cenega


ja tez z cenegi, zamowiony mam limited metalbox''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w podanym wcześniej Gothicu też jest otwarty świat i robimy co chcemy. A demo można było jakoś zrobić. A z resztą co ja będę dyskutował i tak mi demo nie potrzebne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 14:56, Master J napisał:

Ale przecież w podanym wcześniej Gothicu też jest otwarty świat i robimy co chcemy. A
demo można było jakoś zrobić. A z resztą co ja będę dyskutował i tak mi demo nie potrzebne:P


No, jest nawet demo Gothica 3. a skoro PB, która jest znacznie mniej utalentowana niż Ubi potrafi zrobić demo z takiej gry, to czemu Ubi nie? Pewnie nie chcą czasu tracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować