Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

No właśnie to podniecenie spowodowana oczekiwaniem na premierę jest nie do zniesienia. Dlatego dobre było by odstawić gameplay`e AC i wyjść na świerze powietrze. Ale ja najchętniej zapadłbym w sen zimowy do 28 marca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo AC na PC? Ja czytałam gdzieś (nie pamiętam gdzie), że dema nie będzie, więc na próżno go szukać..
A co do premiery...gdyby przełożyli zniesmaczyliby wielu graczy, więc chyba nie będą się aż tak narażać :P Zresztą już rok temu było wiadomo, że ma wyjść w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:46, Master J napisał:

No właśnie to podniecenie spowodowana oczekiwaniem na premierę jest nie do zniesienia.
Dlatego dobre było by odstawić gameplay`e AC i wyjść na świerze powietrze. Ale ja najchętniej
zapadłbym w sen zimowy do 28 marca:P


Wiem o co ci chodzi i "wyszedłem na świeże powietrze" po crysis''a xP... Troche daje zapomnieć o AC, ale gy wchodze na gpl i widze w ulubionych ten temat... to znów widze przed oczami kalendarz z zaznoczoną datą 28 MARCA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 21:41, ryczypisk napisał:


> No masz rację:P Wszyscy fani nie mogą się już doczekać ja też:P:D:D:D
Ja się jesczze cały czas nakręcam i oglądam gameplay''e z e3 xD


Ty wiesz , że ja też oglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam moge sie doczekać, bo mam w co grać a filmików nie oglądam, bo po co jak i tak w to zagram, mażec czy nie marzec, gra będzie to będzie jak nie będzie to i tak mają mi przysłać paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:35, trutututu napisał:

A ja tam moge sie doczekać, bo mam w co grać a filmików nie oglądam, bo po co jak i tak
w to zagram, mażec czy nie marzec, gra będzie to będzie jak nie będzie to i tak mają
mi przysłać paczkę :)


Mówisz za siebie :P
A ja nie , bo nie mam w co grac , a chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, te gry mają coraz większe wymagania... Wyjątkiem z nowych gier jest CoD 4, gdzie co prawda mimalne wymagania to procek 2.4, ale na moim gracie gra chodzi z 25 fps-ami !!!(minimalne ustwaienia). Wiedźmin, nie chodzi Crysis nie chodzi, AC nie pójdzie LOST nie pójdzie... szkoda:) Będzie trzeba zbierać na nowego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:35, trutututu napisał:

A ja tam moge sie doczekać, bo mam w co grać a filmików nie oglądam, bo po co jak i tak
w to zagram, mażec czy nie marzec, gra będzie to będzie jak nie będzie to i tak mają
mi przysłać paczkę :)

Dobrze robisz że filmików nie oglądasz bo robia dużego smaka :). Ja jak na razie spokojnie czekam, ale szczerze mówiac juz bym chciał dostac gre w swoje ręce, zerwać szybko folię, zainstalowac grę po czym tylko grać grać i grać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czasem oglądam filmy z X360/PS3 bo bądź co bądź ukazują jaka gra jest na prawdę żeby nie mieć zbyt dużych oczekiwań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:48, Alexx1 napisał:

Można już na stronie http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srl sprawdzić czy
gra pójdzie na waszym sprzęcie. Strona wykona skan waszego komputera i w postaci słupków
przedstawi co spełnia wymagania minimalne co zalecane, i przy okazji napisze co nie spełnia(jeśli
tak będzie).


U mnie wyszło większa połowa Zalecanych więc spokojnie pójdzie :) Więc na High będzie śmigać:) Ciekawe czy w necie są jakieś nowe Gameplaye ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 12:10, olki77 napisał:

U mnie wyszło większa połowa Zalecanych więc spokojnie pójdzie :) Więc na High będzie
śmigać:) Ciekawe czy w necie są jakieś nowe Gameplaye ?


Ale jest błąd z zalecanymi wymaganiami, są one takie same jak minimalne, tylko w procesorze są inne. Mi na przykład wyskoczyło że pójdzie mi na high, co jest raczej nie możliwe. Tobie może akurat da radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze premiera już w przyszłym miesiącu. To teraz najgorszy okres oczekiwania dla mnie będzie. Dni po chamsku będą się dłużyć. To jakiś spisek musi być ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 12:27, exilem napisał:

Kurcze premiera już w przyszłym miesiącu. To teraz najgorszy okres oczekiwania dla mnie
będzie. Dni po chamsku będą się dłużyć. To jakiś spisek musi być ;>

no tak, premiera w marcu.... 31... ostatni dzień, a i tak przełożą na później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy się tak nie napalali to by zszedł ten czas szybko, a że czekamy to każdy dzień się dłuży. Jeszcze szkoła na dodatek..A najgorsze to jest to, że nie wiadomo czy nie przełożą premiery. Dobrze chociaż, że te zniżki z kompanii graczy są na kolekcjonerkę i wydanie podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 13:04, Alexx1 napisał:

Gdybyśmy się tak nie napalali to by zszedł ten czas szybko, a że czekamy to każdy dzień
się dłuży. Jeszcze szkoła na dodatek..A najgorsze to jest to, że nie wiadomo czy nie
przełożą premiery. Dobrze chociaż, że te zniżki z kompanii graczy są na kolekcjonerkę
i wydanie podstawowe.


Ja byłem napalony. Chciałem to mieć za wszelką cene. ale wiem, że nie bede miał kasy na AC, więc już mi przeszło. Może za jakieś pół roku kupie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 13:13, Ecko09 napisał:

Ja byłem napalony. Chciałem to mieć za wszelką cene. ale wiem, że nie bede miał kasy
na AC, więc już mi przeszło. Może za jakieś pół roku kupie sobie.

Mi akurat szczęście sprzyja i w marcu mam urodziny to trochę kasy wpadnie i powinienem mieć na AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 12:19, Marcinos07 napisał:

> U mnie wyszło większa połowa Zalecanych więc spokojnie pójdzie :) Więc na High będzie

> śmigać:) Ciekawe czy w necie są jakieś nowe Gameplaye ?

Ale jest błąd z zalecanymi wymaganiami, są one takie same jak minimalne, tylko w procesorze
są inne. Mi na przykład wyskoczyło że pójdzie mi na high, co jest raczej nie możliwe.
Tobie może akurat da radę. :)


Nie akurat mam sprzęt który da radę a tam chciałem sprawdzić tym programem czy wszystko jest okej z samej ciekawości , więc chyba dobrze przeskanował mój sprzęt. Ale chyba jeszcze jedna była taka podobna strona tylko nie pamiętam jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem czy by poszedł u mnie AC stronką Can you RUN it. Ku mojemu zaskoczeniu i zdziwieniu pokazało się ,że niestety nie pójdzie bo mam za słaby procesor. Ale wszystko spełnia wymagania praktycznie na full. I nawet na full detalach by mi poszło gdyby nie ten kiepski procesor ... Jaka szkoda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować