Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 22:18, awesome napisał:

> > coś ci się chyba pomyliło. nic takiego nie mam. są tam jak juz odnośniki do
gameplayów
>
> > innych osób.
> taa....


pogadaj z Masterj J. juz z nim gadalem. forum to nie miejsce do takich przepychanek


Teraz jeszcze usunąłeś ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:38, Miluś napisał:

Cholera, mam dylemat. Z jednej strony gra bardzo mi się podoba, ale z drugiej strony
boje się o jej długość, ponieważ denerwuje mnie już ten trend z m.in. CoD4, GoW, gdzie
single wystarcza na około 6 godzin zabawy, śmiech na sali...Kojima pokazał na przykładzie
MGS3, że gra nie musi być krótka by miód płynął hektolitrami...Po drugie wymagania. Jak
myślicie (kieruje tutaj nieśmiałe pytanie raczej do tych co już grali), czy przy C2D
E6400 GF 7900 GS i 1 GB RAM zagram bez chrupania na 1024x768 na MED/MAX ?



sluchaj zbacz co napisalem pare postow wyzej odnoscnie wymagan a dopiero zadawj pytania. Jesli chodzi o dlugosc gry to jest dluga. Samo poznanie jednego miasta to jest bardzo dlugi czas, nie liczac poruszania sie po ziemi swietej i po wisokach otaczajacych miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, złodziejem nie jestem, jednak z doświadczenia wiem, że na full musiałbyś dokupić ten 1GB RAM-u i zainwestować w nowszą kartę graficzną. Będę grał na tej karcie, z tymże, że będę miał 2GB RAM-u i słabszy procesor. Na nic więcej niż medium/low nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:38, Miluś napisał:

Cholera, mam dylemat. Z jednej strony gra bardzo mi się podoba, ale z drugiej strony
boje się o jej długość, ponieważ denerwuje mnie już ten trend z m.in. CoD4, GoW, gdzie
single wystarcza na około 6 godzin zabawy, śmiech na sali...Kojima pokazał na przykładzie
MGS3, że gra nie musi być krótka by miód płynął hektolitrami...Po drugie wymagania. Jak
myślicie (kieruje tutaj nieśmiałe pytanie raczej do tych co już grali), czy przy C2D
E6400 GF 7900 GS i 1 GB RAM zagram bez chrupania na 1024x768 na MED/MAX ?

Jak będziesz się spieszył, to skończysz ją w 9h. Jeśli nie, to zajmie kilkanaście. Bardzo długa nie jest, ale wystarczająca. Odcina sie od tych gier krótkich ;) A jeśli ktoś będzie Cię zachęcał tym, że jest do zebrania w pizdu flag i 60 templariuszy do zabicia, nie będzie Ci się chciało tego robić. Jestem pewien, że po pewnym czasie to olejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 13:38, Miluś napisał:

Cholera, mam dylemat.

/.../
Ja wyczystałem że gra starcza na 14 godzin. Z pewnością jest to mało ale rekompensuje to "finezyjne pokonywanie przezkód". Jednak nawet i to może się znudzić po 4-5 godzinach gry. Ocenę pozostawiam już tobie.

Dnia 04.03.2008 o 13:38, Miluś napisał:

(kieruje tutaj nieśmiałe pytanie raczej do tych co już grali),

/.../
Skoro do nich to nikt ci nie odpowie:) Ale tak "na oko" mogę powiedzieć że zagrasz na własnych. Chodzi mi tutaj o połączenie średnich z minimalnymi. Jeśli chodzi o kompa to gdybuś dokupił ten 1GB ramu to na pewno zagrałbyś na medium bez przycinów. No może nie na pewno bo nie wiem jak z optymalizacją:)

BTW ja bym prosił o zakończenie tych rozmów o awesome. Jeśli chcecie coś udowadniać to z formularzem do moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 08:06, milten6 napisał:

Ledwie 5 złotych w stosunku do wersji na gramie czy w sklepie Cenegi.
I tak Metalowy BOX rządzi :P. Dziwne, że był dostępny tylko w sklepie Cenegi :).

@awesome
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&pid=1023
W tym poście, przyznałeś się, ze instalujesz piracką wersję gry, czyli
jednym słowem przyznałeś się do piractwa. To, że potem próbowałeś nam wmówić,
że to nie prawda..., tą kwestię zostawiłbym moderatorom.


No wyglądał ten post jak przyznanie się do piractwa aczkolwiek napisał , że zamawia i instaluje czyli każdy wie o co chodzi ( no prawie każdy) To ten cytat "już się właśnie instaluje na moim sprzęcie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze piratom :D... byłem u kolegi i miałem szanse w to zagrać moze i przez te marne 5 minut :P noi w piracka wersję, ale warto było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:28, Shini napisał:

Awesome? To jest awesome :P
http://www.youtube.com/watch?v=Xc8JwTfDtA4

Contains minor spoilers.


Taa dobre dobre, szczególnie z tym jak nie trafił w siano ;]

ryczypisk - o piracka wersja?? ja znam tą osobę? Nie no żartuje, poczekam sobie cierpliwie do tego końca marca i przyjdzie mi paczka (nie moge się doczekać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:39, ryczypisk napisał:

Zazdroszcze piratom :D... byłem u kolegi i miałem szanse w to zagrać moze i przez te
marne 5 minut :P noi w piracka wersję, ale warto było :D

Nie zazdrość piratom, tylko kup konsole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:49, Shini napisał:

> Zazdroszcze piratom :D... byłem u kolegi i miałem szanse w to zagrać moze i przez
te
> marne 5 minut :P noi w piracka wersję, ale warto było :D
Nie zazdrość piratom, tylko kup konsole :P



a co ma do tego konsola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:49, Shini napisał:

> Zazdroszcze piratom :D... byłem u kolegi i miałem szanse w to zagrać moze i przez
te
> marne 5 minut :P noi w piracka wersję, ale warto było :D
Nie zazdrość piratom, tylko kup konsole :P


ta... bardzo mądre to jest ;] niedośc że gra na konsole z tego co widziałem to ok. 200zł to na konsole drugie tyle bym musiał wydać, jak nie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:52, jackass napisał:


> a co ma do tego konsola?
>
ze piraci i konsolowcy maja juz te gre



to to nie jest nic nowego. Ale nie oszukujmy sie. Jesli bym chcial to moglbym grac AC juz od piatku ale sa 2 rzeczy:

1. brak karty graficznej w komputerze znaczy --syf 8500GT a czekam na 9800GX2
2. wersja angielka -> w ta gre trzeba zagrac ale w pelni spolszczona bo tak grajac w ang nie ma sie tego klimatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:55, MLODY2K6 napisał:

grajac
w ang nie ma sie tego klimatu :D

Ja właśnie wolę, jak Angole mówią po angielsku, a nie wyjeżdżają mi tu z polskim dubbingiem. Chyba że już wtedy były masowe emigracje, to kilku naszych się załapało ;)

Konsola: Większe wydatki, mniej gier i obrzydliwe sterowanie (pad). Czekam na metal box :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 17:00, Qbli napisał:

> grajac
> w ang nie ma sie tego klimatu :D
Ja właśnie wolę, jak Angole mówią po angielsku, a nie wyjeżdżają mi tu z polskim dubbingiem.
Chyba że już wtedy były masowe emigracje, to kilku naszych się załapało ;)

Konsola: Większe wydatki, mniej gier i obrzydliwe sterowanie (pad). Czekam na metal box
:P

Ja tam też wolę po angielsku, ale jak na razie w grach Ubi są bardzo dobre te dubbingi, a tak co do tego głosu Altaira, to przypadkiem on nie czytał Princa, albo kogoś innego z POPa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, grałem tylko w Dwa Trony. To było straszne.... nikt nie wie, czy będzie wybór wersji językowej? Albo czy pliki audio są łatwo dostępne, bo w Stalkerze obok plików z lektorem były spakowane oryginalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wolę, jak Angole mówią po angielsku, a nie wyjeżdżają mi tu z polskim dubbingiem.

Przeciez UBIOSOFT tego nie spolszcza wiec po co piszeszz ze to angole (amerykanie zrobili AC). Spolszczeniem zajmuje sie CENEGA POLAND.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować