Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 12:46, Zauri napisał:

ja mysle ze te wymagania systemowe sa zdeczka przegiete. ubisoft zawsze trofe przesadzal
:P


Moim zdaniem EA z Crysisem bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 12:46, MTSMAFIOSO napisał:

> ja mysle ze te wymagania systemowe sa zdeczka przegiete. ubisoft zawsze trofe przesadzal

> :P

Moim zdaniem EA z Crysisem bardziej :P

EA z crysisem nie do końca (Gra kosi niesamowitą szczegółowością tekstur wszystkie inne gry) Ja osobiście to na Assassina nie narzekam leci na max detalach jak trzeba. Dobija mnie tylko Gotic3 i chrupanie na każdym kroku.
Ale jak to napisał Sapkowski "Nie ma prawdziwej miłości (w tym przypadku do gier na kompy) bez poświęceń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 12:55, Szaqall napisał:

EA z crysisem nie do końca (Gra kosi niesamowitą szczegółowością tekstur wszystkie inne
gry) Ja osobiście to na Assassina nie narzekam leci na max detalach jak trzeba. Dobija
mnie tylko Gotic3 i chrupanie na każdym kroku.
Ale jak to napisał Sapkowski "Nie ma prawdziwej miłości (w tym przypadku do gier na kompy)
bez poświęceń"


A skąd masz Assassin''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:04, Szaqall napisał:


> A skąd masz Assassin''a?
>
No dobra Hitman: silent assassin:) Leci aż miło:)


To nie ten temat... poza tym na tym forum piractwa się nie toleruję.

20080305131059

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 13:11, Tal441 napisał:

>
> > A skąd masz Assassin''a?
> >
> No dobra Hitman: silent assassin:) Leci aż miło:)

To nie ten temat... poza tym na tym forum piractwa się nie toleruję.



Spokojnie też jestem przeciw piractwu i też w piraty nie grywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja, głos Altaira i jego sposób mówienia, to porażka. A Olbrychski jak zawsze się za bardzo wczuwa, hahahaha. Dlatego jeśli chodzi o polskie wersje językowe toleruje tylko kinowe. Jak można zastąpić tak zajebistą angielską ścieżkę audio polską, która będzie wyglądała jak ta próbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:40, Meziros napisał:

warto kupić assassin''s creed ?? I wogóle o czym to konkretnie jest ?


Nie wiesz dosłownie NIC o grze, a pytasz się czy warto kupić...
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7922

Poczytaj trochę o niej, pooglądaj filmiki na YouTube, wtedy może zadasz to pytanie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na gramie piszą, że tylko polska premiera będzie miała obsuwę, na CDA, że światowa też...
dziwna różnica informacji... jeśli obsuwa ma być wynikiem dopieszczania do końca całości produktu, to ok, parę dni więcej poczekać można.
jeśli w przypadku polskiej wersji ma się to opóźnienie przenieść na jakość [większą] lokalizacji to warto będzie poczekać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem to co mówiłem: Mnie nie obchodzi czy jest przesunięcie premiery czy nie, ja paczkę mam dostać 28 marca ;] Wiem że to nie możliwe.
A no i jeszcze bo mówicie że na gramie piszą że tylko poska premiera się przesuwa, a w CDA że światowa, no to tak, jeśli prawdą jest to co piszą na gramie, to ja dziękuję wolę niedopracowaną wersję polską z możliwością przestawienia na angielski, niż dopracowaną polską wersję, bo i tak, ja wolę po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 18:36, Master J napisał:

Ech no niestety nic na to nie poradzimy... W sumie to teraz jakoś trochę się wyluzowałem
i wytrzymam dodatkowo tę "parę" dni.

Oby tylko nie przedłużyło sie więcej niz te "pare dni", bo w Polsce to niestety różnie z tymi premierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę zupełnie inaczej, niż Ty ;) Mi bardziej zależy na jakości niż na czasie, więc te pare dni czy tydzień mi nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:52, Neysha napisał:

A ja wolę zupełnie inaczej, niż Ty ;) Mi bardziej zależy na jakości niż na czasie, więc
te pare dni czy tydzień mi nie przeszkadza :P


Mi by nie przeszkadzało jakby mieli poprawić grę, ale jak chcą poprawić tylko dubbing, to niech się.. No wiecie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 14:56, trutututu napisał:

> A ja wolę zupełnie inaczej, niż Ty ;) Mi bardziej zależy na jakości niż na czasie,
więc
> te pare dni czy tydzień mi nie przeszkadza :P

Mi by nie przeszkadzało jakby mieli poprawić grę, ale jak chcą poprawić tylko dubbing,
to niech się.. No wiecie co

czyli premiera zostaje przesunięta tylko z powodu dubbignu ;/? nie mają jak ludziom zycia utrudnic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiadomo. To tylko bezpodstawne przypuszczenia trutututu.
Nie sądzę, aby powodem obsuwy był dubbing. W końcu pracują już od bodajże listopada zeszłego roku, jeśli nie wcześniej... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować