Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 23:05, rafekx 12 napisał:

> Czy AC w Polsce będzie wydany w Polskiej wersji językowej czy po angielsku??

Będą ł dwie wersje[podobno] do wyboru albo pełna polska:( albo z napisami,ale myśle
że po premierze Cenega wystawi z angielszczenie.Przynajmniej powinna tak zrobić.Pozdro


Do wyboru albo pełna polska albo z napisami to będzie w Mass Effect, Ac tylko pełna polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... Nic pewnego na temat tych okresów nie wiadomo. Na forum Ubi jednak czytałem, że żaden z AC nie będzie rozgrywał się w przyszłości - no może trójka, ale to też nie jest pewne.
Podobno każda z kolejnych części opowiadać będzie historię jakiegoś zabójcy z różnych okresów historycznych... Czytałem też gdzieś o Aztekach i innych podobnych czasach w dziejach.
A wątek przyszłości przeplata się z tym historycznym... Oj. Nie śledzicie informacji na temat AC. Wstyd.
Ale panowie... Ubisoft jedyne co o następnych częściach powiedział to, to, że na pewno będą, chyba, że pierwsza gra nie sprzeda się za dobrze... A jak wiadomo zdobyła takie zyski, że Ubi uratował się z dołka.

VanShikamaru --> Oczywiście, że po polsku. W jakim świecie żyjesz? Teraz wszystkie gry na PC wydawane są po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:02, micol napisał:

> jak ci cos nie pasi to trudno ;/ ale ja tylko mówie to co czytałem... Ma być trylogia

> AC... przeszłosć teraźniejszość i przyłość... a to że ty mówisz Tak, tak. A
trzecia
> część będzie miała miejsce 1000 lat po Hitmanie i ziemię będą atakować
> kosmici.
Dobrze mieć fantazję, ale bez przesady ;) to ty masz jakąś
fantazje
> ;]

EEE.... Widziałem, że będzie trylogia, ale nie wiedziałem, że będzie to przeszłość teraźniejszość
przyszłość. mój błąd ;|

Pokażcie mi gdzie Ubi napisało o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Albo najpierw skończcie pierwszą część podobno rozgrywającą się w przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzebiąc w necie znalazłem nowe info odnośnie sterowania. Było to jakieś forum o AC.

"E odpowiada za głowę, Shift to wolna ręka, Spacja to nogi, lewy przycisk myszy to ręka z bronią, a prawy przycisk myszy to akcja."

Cóż, nie jest źle moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie racja z tym, że trzeba poczekać, aż wyjdzie gra itd. Ale jak mam czekać skoro ciągle przekładają premierę!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2008 o 23:06, Ecko09 napisał:

Do wyboru albo pełna polska albo z napisami to będzie w Mass Effect, Ac tylko pełna polska.


? :/, Liczyłem na to że będzie gra z napisami, bo jakos nie wiem dlaczego, ale nie wyobrazam sobie Altaira gadającego po polsku... no cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 00:11, Pernia napisał:

? :/, Liczyłem na to że będzie gra z napisami, bo jakos nie wiem dlaczego, ale nie wyobrazam
sobie Altaira gadającego po polsku... no cóż..

Czemu nie?? Oby znaleźli jakiegoś dobrego dubbingowca :] Byle nie Piotra Fronczewskiego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:02, micol napisał:

EEE.... Widziałem, że będzie trylogia, ale nie wiedziałem, że będzie to przeszłość teraźniejszość
przyszłość. mój błąd ;|

no teraz już wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytałem sie wujka który sciągnoł se assasina i jeśli chodzi o fabułe, to mówił mi cos że jednyka jest już w teraźniejszości w takim labolatorium i altair jest tam , i to sa tylko jego wspomnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 08:48, nightfaler napisał:

pytałem sie wujka który sciągnoł se assasina i jeśli chodzi o fabułe, to mówił mi cos
że jednyka jest już w teraźniejszości w takim labolatorium i altair jest tam , i to
sa tylko jego wspomnienia :P

właśnie o to chodzi... On przenesi się do przeszłości żeby coś tam "naprawić" (trzecia krucjata itp :P)...więc możemy wnioskować że w deugiej części obudzimy się w laboratorium xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 23:11, Ecko09 napisał:

Grzebiąc w necie znalazłem nowe info odnośnie sterowania. Było to jakieś forum o AC.


"E odpowiada za głowę, Shift to wolna ręka, Spacja to nogi, lewy przycisk myszy to ręka
z bronią, a prawy przycisk myszy to akcja."

Cóż, nie jest źle moim zdaniem.



nie rozumiem tego sterowania... ;/ "E odpowiada za glowe" ?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 08:53, ryczypisk napisał:

właśnie o to chodzi... On przenesi się do przeszłości żeby coś tam "naprawić" (trzecia
krucjata itp :P)...więc możemy wnioskować że w deugiej części obudzimy się w laboratorium
xD


On nie przenosi się do przeszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 08:55, syriusz.b napisał:

> właśnie o to chodzi... On przenesi się do przeszłości żeby coś tam "naprawić" (trzecia

> krucjata itp :P)...więc możemy wnioskować że w deugiej części obudzimy się w laboratorium

> xD

On nie przenosi się do przeszłości...

Nie? to sory coś moze mi się pomyliło, przed chwilą wstałem, więc dlaczego czasem jest tam, a czasem w przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 08:55, ryczypisk napisał:

> Grzebiąc w necie znalazłem nowe info odnośnie sterowania. Było to jakieś forum o
AC.
>
>
> "E odpowiada za głowę, Shift to wolna ręka, Spacja to nogi, lewy przycisk myszy
to ręka
> z bronią, a prawy przycisk myszy to akcja."
>
> Cóż, nie jest źle moim zdaniem.


nie rozumiem tego sterowania... ;/ "E odpowiada za glowe" ?!?!?!



chodzi o to że E bedzie odpowiadała za ruch zwiazany z głową np widzenie z oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:09, MTSMAFIOSO napisał:

Czyli tak zwane "Rozglądanie Się" :)
Kamera będzie się obracała, a Altair nie :)


dokładnie tak dodatkowo bedziesz miał w prawym górnym rogu jakby taki kompas pomocniczy gdzie bedzie pisało za co bedzie odpowiedzialny odpowiedni klawisz , bo po przytrzymaniu klawisza odpowiedzialnego za high profile klawiszologia ulega zmianie

np : ręka odpowiedzialna za atak bedzie robiła teraz kontry
klawisz za nogi czyli modlenie sie bedzie odpowiedzialny za sprint i skok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 08:57, ryczypisk napisał:

Nie? to sory coś moze mi się pomyliło, przed chwilą wstałem, więc dlaczego czasem jest
tam, a czasem w przeszłości?


SPOJLER (żeby potem nie było ^^)

według fabuły gry każdy oprócz własnych wspomnień, ma u siebie zakodowane wspomnienia swoich przodków. I pewna firma wynalazła urządzenie, które czyta te wspomnienia, czyli po prostu Pan z teraźniejszości dawno, dawno temu w średniowieczu miał pra,pra,pra,pra,pra[...],pra dziadka, którego wspomnienia teraz "przeżywamy".

KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:13, syriusz.b napisał:

> Nie? to sory coś moze mi się pomyliło, przed chwilą wstałem, więc dlaczego czasem
jest
> tam, a czasem w przeszłości?

SPOJLER (żeby potem nie było ^^)

według fabuły gry każdy oprócz własnych wspomnień, ma u siebie zakodowane wspomnienia
swoich przodków. I pewna firma wynalazła urządzenie, które czyta te wspomnienia, czyli
po prostu Pan z teraźniejszości dawno, dawno temu w średniowieczu miał pra,pra,pra,pra,pra[...],pra
dziadka, którego wspomnienia teraz "przeżywamy".

KONIEC SPOJLERA


wiec sprawa wyjasniona kurde po co to przeczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:15, nightfaler napisał:

wiec sprawa wyjasniona kurde po co to przeczytałem

pisałem, że spojler ^^ Ale nie martw się nie powiedziałem wszystkiego, a ten fakt, który ja napisałem wychodzi bardzo szybko w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować