Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 21:47, awesome napisał:

I jeszcze pare screenow z wersji PC



Nie podoba mi sie ten screen z podróżą do przyszłości. w ogóle te podróże do przyszłości czy coś mi sie nie podobają, po co to dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:49, Ecko09 napisał:

> I jeszcze pare screenow z wersji PC
>
>

Nie podoba mi sie ten screen z podróżą do przyszłości. w ogóle te podróże do przyszłości
czy coś mi sie nie podobają, po co to dali.



Ale to jest odwrotnie przeciez. To jest teraźniejszosc a on dzieki tej maszynie przenosi sie w przeszłosc i staje sie asasynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2008 o 21:49, awesome napisał:


Na tych screenach AA jest włączone co zostało przedstawione w poscie wyzej potwierdzone
screenem z ustawien grafiki.


Albo jestem ślepy, albo na TYM Screenie z ustawieniami nie ma NIC o AA :)
Po za tym na screenach tego AA w ogóle nie widać....

Dnia 02.03.2008 o 21:49, awesome napisał:

Ale to jest odwrotnie przeciez. To jest teraźniejszosc a on dzieki tej maszynie przenosi
sie w przeszłosc i staje sie asasynem.


A to już jest totalnie odjazd :O Nie wiedziałem że fabuła jest tak poplątana ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:51, awesome napisał:

Ale to jest odwrotnie przeciez. To jest teraźniejszosc a on dzieki tej maszynie przenosi
sie w przeszłosc i staje sie asasynem.


On się nim nie staje, on nawet nim nie steruje (to my nim sterujemy). Ale nie spoilujcie innym, bo fabuła AC to akurat moim zdaniem jej najfajniejszy punkt :)

BTW jeśli te screeny pokazuję grę na maksymalnych detalach, to się srogo zawiodłem :/ Ubisoft dało ciała z taką konwersją. Nie jestem żadnym fanbojem, ale to już lepiej wygląda na moim starym, 21 calowym telewizorze CRT :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:41, awesome napisał:

Screeny zostały zrobione na Core 2 Duo E4300, 1GB RAM i Radeon X1950pro


Zastanawiam się dlaczego taki sam config masz podany na gramsajcie. Gratuluję "paczki" z LOST... . Miłej gry życzę.

Ale fakt, gra bez AA wygląda trochę "kanciasto" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie:
Czy jeśli mojej karty graficznej nie ma na liście "Kart graficznych obsługiwanych w momencie wydania" - to gra w ogóle, mi się nie włączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz kartę z szaderami 3.0. Gra zapewne się uruchomi, jednak na płynną grę na minimalnych nie licz. Jednak tego w 100% nie da się przewidzieć, to tylko moje przypuszczenia. Nieraz uruchamiałem gry na mojej grafie, które teoretycznie nie powinny pójść. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:45, milten6 napisał:

Masz kartę z szaderami 3.0.

A mam? :P

Dnia 02.03.2008 o 22:45, milten6 napisał:

Gra zapewne się uruchomi, jednak na płynną grę na minimalnych nie licz. Jednak tego w 100% nie da się
przewidzieć, to tylko moje przypuszczenia. Nieraz uruchamiałem gry na mojej grafie, które teoretycznie nie
powinny pójść. :P

No właśnie - tego się nie da przewidzieć...
Takim przykładem jest Wiedźmin - według jego Readme, moja karta powinna obsługiwać jedynie rozdzielczość 800x600, na najniższych detalach - a ja sobie spokojnie grałem na 1024x780 przy prawie najwyższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:51, balduran2 napisał:

A mam? :P

Jeżeli chodzi o tą kartę z opisu na GS-ie to masz ^^. Ważne by karta obsługiwała potrzebne szadery, bez tego ani rusz. AC potrzebuje 3.0 ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 21:30, awesome napisał:

To dam Wam niedługo pare świeżutkich screenów bo w paczce z Lost zamówiłem Assassins
Creeda i już się właśnie instaluje na moim sprzęcie. A jak PC pozwoli to zrobie filmik
i dam na youtube to sobie zaostrzycie apetyty :)


A możesz mi wyjaśnić w jaki sposób mogłeś zdobyć oryginalną grę, której premiera jest pod koniec marca? Jeśli nie uzyskam satysfakcjonującej i prawdopodobnej odpowiedzi (link do sklepu internetowego z którego zamówiłeś, skan rachunku), to uznam, że posiadasz piracką kopię i zbanuję Twoje konto na gram.pl.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 23:12, walgierz napisał:

A możesz mi wyjaśnić w jaki sposób mogłeś zdobyć oryginalną grę, której premiera jest
pod koniec marca? Jeśli nie uzyskam satysfakcjonującej i prawdopodobnej odpowiedzi (link
do sklepu internetowego z którego zamówiłeś, skan rachunku), to uznam, że posiadasz piracką
kopię i zbanuję Twoje konto na gram.pl.
Pozdrawiam.

A skad gra wziela sie na torrentach ? Ktos musial kupic i wrzucic do sieci .To ze w Poslce jest premiera pod koniec marca nie znaczy ze na calym swiecie.Moze w jakies czesci swiata byla przyspieszona premiera jak w Empiku podczas Wiedzminskiego eventu .Albo ma wujka w UbiSofcie ktory mu po znajomosci odpalil .A poza tym co cie to obchodzi czy posiada pirata czy nie ? Forum zabrania naklaniania do piractwa ,eksponowania go a on tego nie robi .To ze ma pirata jego sprawa ,forum nie jest od tego zeby komus z zazdrosci/zawisci czy po prostu z zasady banowac konto .I temu to ma sluzyc ? Nikomu nie szkodzi swoim postepowaniem ,tutaj znajdzie pomoc dla wielu spraw jakie go interesuja ,a Ty naduzywajac swojej wladzy go tego pozbawisz czujac range moderatora w rekach ? Odpowie na wiele pytan czekajacych graczy ,nasyci ich filmami i screenami zeby powiedziec czy warto gre zamowic .Stawiam ze wiekszosc ludzi na forum ma piraty i co ? Zbanujesz im konta ?Stawiasz mu bezpodstawne ultimatum takie moje zdanie a moze nawet to podchodzi pod zastraszenie albo szantaz ,no ale nie mieszam sie w to .A jak sie przyznam tu oficjalnie ze mam np. pirackiego Windowsa to ban czy od razu mail do prokuratury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 23:28, jackass napisał:

/ciach, bo spam/


Zapraszam do dyskusji o piractwie w odpowiednim wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=943&u=6501
Jeśli masz uwagi do pracy moderatorów lub regulaminu, to zapraszam z kolei do skorzystania z formularza kontaktowego z ekipą gram.pl (przyccisk widoczny na dole strony głównej forum). Mnie w dyskusję na forum nie wciągniesz :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a mnie tak ciekawiło skąd AC wziął się w sieci p2p, skoro premiery światowej jeszcze nie było.
A tu wyczytałem że:

> Plik jerusalem.forge nie jest uszkodzony jest zakodowany.
> - Ubisoft wypuscilo ten release zeby sprawdzic kto zajmuje sie warezem.



Hehehe. Oj Ciężkie życie mają Piraci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2008 o 10:02, dambialko napisał:

Skąd to wytrzasnąłeś ?



Proponuje spojec pare postow wyzej a potem bedziesz wiedzial czemu tak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 10:04, MLODY2K6 napisał:


> Skąd to wytrzasnąłeś ?


Proponuje spojec pare postow wyzej a potem bedziesz wiedzial czemu tak pisze.


No wiem , wiem że (prawdobodobnie) z wersji pirackiej. A zresztą mniejsza już o te screeny.

Ecko09- Ten jakby "przenośnik czasowy" to tylko nudny przerywnik w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 09:55, MTSMAFIOSO napisał:

Plik jerusalem.forge nie jest uszkodzony jest zakodowany.
- Ubisoft wypuscilo ten release zeby sprawdzic kto zajmuje sie warezem.

I oni mówią że jakiś problem ze zrobieniem dema jest. Przecież już je wypuścili. Teraz tylko "odrąbać" niepotrzebne GB i już jest super demko:P

p.s. Podałbyś stronę gdzie to wyczytałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwuje jedna rzecz w AC, jest to interfejs i menu (nie wiem może na PC będzie inne menu, ale w to wątpię) bo to wszystko jest takie, jakby z przyszłości, ten radar i w ogóle te mrygające jakieś znaczki i te dźwięki, takie kosmiczne to wszystko, a powinno być to wszystko "A la Oblivion" takie bardziej na tamte czasy (tzn. wiecie o co i chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spory spojler
Właściwa gra jest w przyszłości, a Altair i reszta to "symulacja". Jeśli ktoś widział "13. Piętro", wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:01, Qbli napisał:

Spory spojler
Właściwa gra jest w przyszłości, a Altair i reszta to "symulacja". Jeśli ktoś widział
"13. Piętro", wie o co chodzi.


A to dlatego przy celach takie jakieś znaczki latały, bo to jakby Altair po prostu tak jakby grał w AC (troche głupie porównanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować