Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

dzięki za info trutututu a soundtrack mi się spodobał z filmików.......szczególnie z filmików...
nie mogę sie doczekać.......a niech nie będzie w piątek tej gry w lokalnym empiku.....
wysadze ten sklep w kosmos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kacper Karcz
Tak będzie działać ta gra, bo miałem na tym fonie tą grę, bardzo fajna było, warto było zmarnowac 11zł

nie pisze sie komurkę tylko komórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weszłoby na bank........ja nie miałem się co wysilać aby kombinować o tą grę.....przeszedłem ją ok. 10 razy....na wszystkich poziomach trudności......tylko się zdeczka zdenerwuję.....jeżeli fabuła będzie taka sama.......XDD
Jeszcze tylko 5 dni...tylko 5 dni......brrr nie mogę się doczekać!! Na żadną inną grę tak nie czekałem..XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość jest cnotą. Czekajcie, a będzie wam dane.;). Dla przykładu-ja oczekiwanie na premierę umilam sobie graniem w ...Assassins Creed. Kumpel ma Xpudło i mogłem wypróbować grę na dłłługo przed premierą PC. Rzecz jasna granie na konsoli to trochę inne doznanie niż na PC, ale już teraz mogę wyrazić moją opinie na temat gry-jest bardzo fajna, ale jednak spodziewałem się czegoś bardziej szokującego (czegoś co powali mnie nareszcie z nóg). Tymczasem jak dla mnie jest "tylko" bardzo dobrze. Najbardziej podobało mi się zwiedzanie miasta, dzięki akrobatycznym zdolnościom bohatera można przez kilka godzin po prostu biegać po dachach, szukać punktów obserwacyjnych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 12:03, player000 napisał:

czy dostał ktoś mail że zamówienie zostało wysłane?? bo nic takiego nie dostałem;(


Jeśli masz status "zrealizowane" to znaczy, że paczka została dzisiaj wysłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem dzisiaj maila ze zrealizowano moje zamówienie, czekam niezmiernie na mojego boxa a może już jutro będę grał w AC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie:

Wysałne zostały praktycznie wszystkie EK AC

Dzisiaj wysyłamy edycje zwykłe, oczywiście liczy się kolejnośc złożonych zamówień i wpłacenia pieniędzy jeśli ktoś zamawiał z płatnością z góry. Plan jest taki aby wszystkie gry do środy wysłać.

A dużo tego jest ufff...pracowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 12:44, natanadler napisał:

Informacyjnie:

Wysałne zostały praktycznie wszystkie EK AC

Dzisiaj wysyłamy edycje zwykłe, oczywiście liczy się kolejnośc złożonych zamówień i wpłacenia
pieniędzy jeśli ktoś zamawiał z płatnością z góry. Plan jest taki aby wszystkie gry do
środy wysłać.

A dużo tego jest ufff...pracowicie :)



Błeeee to czemu ja nie dostałem maila? :(
A zamówiłem na początku lutego :|

Będę płakał <beczy> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście w pierwszej kolejności były wysyłane EK zamówione najwcześniej więc chyba nie muszę się bać o moje zamówienie z początku lutego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 14.04.2008 o 13:12, MTSMAFIOSO napisał:


Błeeee to czemu ja nie dostałem maila? :(
A zamówiłem na początku lutego :|

Będę płakał <beczy> :D



Spoko powiedziałem że praktycznie wszystkie. Następne idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jeden. Ja zamówiłem EK jak dobrze pamiętam w Środę Popielcową, czyli 7 lutego i maila także nie dostałem. Data zamówienia chyba nie ma tu nic do rzeczy. Mam nadzieję, że numery będą według kolejności zamówienia... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 13:36, milten6 napisał:

Nie Ty jeden. Ja zamówiłem EK jak dobrze pamiętam w Środę Popielcową, czyli 7 lutego
i maila także nie dostałem. Data zamówienia chyba nie ma tu nic do rzeczy. Mam nadzieję,
że numery będą według kolejności zamówienia... .



Numeracja pudełek jest specyficzna, bo...a właściwie sami dojdziecie :)

Spokojnie została mi jeszcze kilka z początku lutego. Nie Panikować mi tam:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 13:40, natanadler napisał:

Spokojnie została mi jeszcze kilka z początku lutego. Nie Panikować mi tam:P

A coś z kwietna też się znajdzie? ;P
W sumie mi się nie spieszy, ale dobrze byłoby wiedzieć, że paczka już bezpiecznie do mnie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować