Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 21:34, albinskia napisał:

rafekx112--->> Wiele osób przeszedło grę lub właśnie to robi. :) Gra jest
dość łatwa. W dwa dni można przejść. :)


ok,więc jeśli można to chciałbym sie poradzić Spoiler Jestem w Arsyf i mam stoczyć walke z Robertem ale ci jego rycerze sa jak dla mnie zasilni....albo po prostu jest ich za dużo....Wiec mam pytanie, czy macie na ten moment jakąś taktyke? Koniec Spoilera Thx. za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 21:34, albinskia napisał:

dość łatwa. W dwa dni można przejść. :)


W dwa dni, ALE przy omijaniu dodatkowych wyzwań jak podjerzewam... :> Ja póki co upajam się zwiedzaniem Królestwa, przy okazji wyłapując zabłąkanych templariuszy....grę już kończę, ale dwa dni to nie będą zusammen do kupy. :)

Swoją drogą, bawi mnie ten pomysł na zabijanie templariuszy. Jak znalazłem jednego, schowanego za meczetem Al-Aqsa, to myślałem że pęknę ze śmiechu. Że co, że od tych paru lat jak Saladyn zajął Jeruzalem to się zabłąkał i schował w najświętszym miejscu muzułmanów, tjaa?? ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 21:37, rafekx 12 napisał:

Wiec mam pytanie, czy macie na ten moment jakąś taktyke?

Ja jeszcze z nim nie walczyłem ale taktyka dobra na wszystko: Klikasz ppm(prawy przycisk myszki) i (kontra) i ustawiasz odwracasz się do tego co Cię chce zaatakować :)

Pozdrawiam.

Dexter McAaron--->>Ja tylko jednego znalazłem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,co do długości to można polemizować... Wejdź na mój gramsajt.14 godzin w AC,a jestem dopiero przy 4 zabójstwie.I wcale nie jest tak,że ja se łażę bez celu... Robię tylko misje.Więc myślę,że do 40 godzin dobiję.Gra jest długa i nikt mi nie wmówi,że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:05, dominik713 napisał:

Wiesz,co do długości to można polemizować... Wejdź na mój gramsajt.14 godzin w AC,a jestem
dopiero przy 4 zabójstwie.I wcale nie jest tak,że ja se łażę bez celu... Robię tylko
misje.Więc myślę,że do 40 godzin dobiję.Gra jest długa i nikt mi nie wmówi,że tak nie
jest.


Słońce Ty moje --> przeczytaj ze ze zrozumieniem mój post raz jeszcze. Czy ja twierdzę że ona nie jest długa?? Nie, mówię dokładnie to samo co o poziomie jej trudności - długość gry zależy od widzimisię gracza. I tylko tyle.

Przykład?? Robisz dwa śledztwa, olewasz obijanych mnichów i obmacywane przekupki, idziesz po piórko, wchodzisz na pałę, zabijasz na pałę, uciekasz na pałę - NEEEXT!! I znowu... A teraz moja wersja - zwiedzam wszystkie punkty, ratuje te nieszczęsne sieroty, szukam sobie flag i templarów, po drodze prowadzę śledztwa, biegam po dachach ucząc się miasta, zwiedzam chyłkiem miejsce przyszłego zabójstwa - w końcu idę po pióro, zabijam "po mojemu", czyt. składnie a ładnie, konno wracam do Masjafu. Wniosek?? Jeśli komuś zależy, to ta gra będzie krótka, HOWGH.

P.S. Po drugie, pisaliśmy z albinskia o pojęciu dwa dni, nie ile godzin. Wiesz, znajdę Ci parę osób które te 40 godzin też w dwa dni zrobią... :P Ale nie gadamy o extremach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zauważyliście że miasta mają dziwne niebieskie bariery których nie da się przejść ,zastanawiałem się czy nie chodzi o to że trzeba coś zrobić aby się odblokowały ,tak jak w niektórych grach bywało ,ale okazało się że w Akkce zabiłem juz 3 gości i pora teraz zawitać do innego miasta , czy te bariery zostały zrobione w celu takim aby bylo wiadomo ze miasto jest większe a my mamy tylko do dyspozycji dany obszar czy też ta zasłona zniknie w innym momencie gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:10, Logan10 napisał:

Zapewne zauważyliście że miasta mają dziwne niebieskie bariery których nie da się przejść
,zastanawiałem się czy nie chodzi o to że trzeba coś zrobić aby się odblokowały ,tak
jak w niektórych grach bywało ,ale okazało się że w Akkce zabiłem juz 3 gości i pora
teraz zawitać do innego miasta , czy te bariery zostały zrobione w celu takim aby bylo
wiadomo ze miasto jest większe a my mamy tylko do dyspozycji dany obszar czy też ta zasłona
zniknie w innym momencie gry ?


Przy zabiciu jednego z głównych celów odblokowuje się kolejna część jednego z miast (każde miasto podzielone na 3 części = 3 miasta x3 części = 9 części = 9 kolesi do zabicia? :P)

Co do długości gry, to JA grając wątek fabularny, korzystając w opcje "szybkiej podróży" ale zaliczając zadania takie jak "okradanie", "wieże widokowe" czy inne które pomagały w wyeliminowaniu głównego celu, zaliczyłem grę w prawie 30 godzin.

Z zaznaczeniem że nie robiłem pod koniec kilku questów (z zabijaniem strażników na czas, bo mnie nerwicy brała przy tym) i nie zwiedzałem mapy, królestwa nie znam w ogóle bo jechałem tylko koniem do celu, a potem już "Fast Travel".

Moim zdaniem to i tak dużo jak na dzisiejsze standardy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:10, Logan10 napisał:

Zapewne zauważyliście że miasta mają dziwne niebieskie bariery których nie da się przejść
,zastanawiałem się czy nie chodzi o to że trzeba coś zrobić aby się odblokowały ,tak
jak w niektórych grach bywało ,ale okazało się że w Akkce zabiłem juz 3 gości i pora
teraz zawitać do innego miasta , czy te bariery zostały zrobione w celu takim aby bylo
wiadomo ze miasto jest większe a my mamy tylko do dyspozycji dany obszar czy też ta zasłona
zniknie w innym momencie gry ?


Nie mam Assassins Creeda, ale z tego co mi wiadomo, przez całą grę jest sie w 3 miastach. W Kolejnych levelach będziesz w Bogatej Dzielnicy, w Biednej dzielnicy itd, i poprostu te dzielnice są po odzielane, bo bajzel by się zrobil jakby wszyscy bossowie byli w 1 dzielnicy, nie sądzisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:15, Dexter McAaron napisał:

A teraz moja wersja - zwiedzam wszystkie punkty, ratuje te nieszczęsne sieroty, szukam
sobie flag i templarów,

już współczuje biednym termplarom :(

Dnia 20.04.2008 o 22:15, Dexter McAaron napisał:

konno wracam do Masjafu.

ee, jak? mnie zawsze tam przenosi nim się ruszę z biura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie gdy wyjaśnia się cała sprawa z cząstką Edenu to, gdy wychodze z Animusa co mam robić? Każą mi się odprężyć, ale nie wiem gdzie. Pojawiły się też dziwne znaki na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:59, seles napisał:

ee, jak? mnie zawsze tam przenosi nim się ruszę z biura...


Normalnie. Gdy wykonasz zlecenie, idziesz do biura, gadasz z kolesiem i jest "przewijanie do następnego wydarzenie" wtedy wyskakuje Ci komunikat "Czy chcesz się przenieść do Masiafu?"
Klikasz NIE, wychodzisz z miasta i z listy wybierasz KRÓLESTWO :)

>Mam pytanie gdy wyjaśnia się cała sprawa z cząstką Edenu to, gdy wychodze z Animusa co mam robić? Każą mi się > odprężyć, ale nie wiem gdzie. Pojawiły się też dziwne znaki na podłodze.

Idź do sypialni, stań na przeciwko łóżka, wciśnij "E" czy jak masz ustawiony "sokoli wzrok" i spójrz na ścianę nad łóżkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to robisz to co przedmówca ale jeśli przeczekasz napisy końcowe to będziesz nadal mógł chodzić po laboratorium i np. wejść do Animusa by pozbierać wszystkie flagi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy moglibyście się podzielić informacją, co zawiera podstawowe wydanie gry Assassin''s Creed na PC? Pytam, ponieważ jestem chory i nie mogę sprawdzić w sklepie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam taki problem w czasie instalacji pod koniec mam jakis bład nie wiem czy plytka jest uszkodzona czy system:
Składnik NEW FEATUR 1
Grupa pliku data
plik H:/data 2.cab
Błąd Błąd danych (CRC)

próbowałem na dwóch systemach i to samo
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 08:26, Wool napisał:

Witam ,mam taki problem w czasie instalacji pod koniec mam jakis bład nie wiem czy plytka
jest uszkodzona czy system:
Składnik NEW FEATUR 1
Grupa pliku data
plik H:/data 2.cab
Błąd Błąd danych (CRC)

próbowałem na dwóch systemach i to samo
prosze o pomoc


proponuje sprawdzic to na innym napedzie albo u jakiegos znajomego. jesli sie okaze ze na innym napedzie dziala to znaczy ze masz naped np do wymiany, natomiast jesli okaze sie ze jest to samo to wina bedzie plytka dvd z gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko nie co do samej gry (bo juej jeszcze nie mam), chciałem się zapytać czy ktoś z was zamawiał AC na wirtusie i już dostał paczkę? Bo ja czekam i jeszcze nie dostałem i się zaczynam martwić, bo jak się mój Altair zgubił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 08:30, MLODY2K6 napisał:

> Witam ,mam taki problem w czasie instalacji pod koniec mam jakis bład nie wiem czy
plytka
> jest uszkodzona czy system:
> Składnik NEW FEATUR 1
> Grupa pliku data
> plik H:/data 2.cab
> Błąd Błąd danych (CRC)
>
> próbowałem na dwóch systemach i to samo
> prosze o pomoc


Dnia 21.04.2008 o 08:30, MLODY2K6 napisał:

proponuje sprawdzic to na innym napedzie albo u jakiegos znajomego. jesli sie okaze ze
na innym napedzie dziala to znaczy ze masz naped np do wymiany, natomiast jesli okaze
sie ze jest to samo to wina bedzie plytka dvd z gra


Spawdzone na 2 kompach cały czas to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 13:43, Wool napisał:

Spawdzone na 2 kompach cały czas to samo


no wiec bierzesz gre razem z paragonem i skaldasz reklamacje a ze gra jest nowa powinni wymienic ci na miejscu na nowy egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 13:45, MLODY2K6 napisał:


> Spawdzone na 2 kompach cały czas to samo

no wiec bierzesz gre razem z paragonem i skaldasz reklamacje a ze gra jest nowa powinni
wymienic ci na miejscu na nowy egzemplarz



dzięki tak zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 08:32, trutututu napisał:

A ja mam pytanko nie co do samej gry (bo juej jeszcze nie mam), chciałem się zapytać
czy ktoś z was zamawiał AC na wirtusie i już dostał paczkę? Bo ja czekam i jeszcze nie
dostałem i się zaczynam martwić, bo jak się mój Altair zgubił :(


Jeżeli zamówiłeś kurierem to nie ma obaw, na pewno dojdzie. Jeżeli zaś pocztą polską to mogło zginąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować