Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Możliwe Spoilery
No i skończyłem Assassina. Gra wyśmienita , bardzo dobra fabuła i AI, swoboda rozgrywki , klimat Ziemii Świętej i trzeciej Krucjaty. In minus muszę zaliczyć upierdliwe żebraczki i bokserów ( na początku mi nie przeszkadzali, ale potem stali się tak natrętni że tylko pięści, a w ostateczności sztylet pomagały no i przez durnych bokserów kilka razy wpadłem na strażników), końcówkę gry gdy staję się wyrzynanką ( walka poprzedzającą wyrok na Robercie de Sable nie potrzebna, przez nią tylko się zdenerwowałem) i zakończenie które tak jak w Crysisie rodzi wiele pytań bez odpowiedzi.Szkoda mi Al-Mualima mógł się jeszcze nawrócić na słuszną drogę. No nic czekam na sequel oby pojawił się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:34, Santino93 napisał:

Możliwe Spoilery
No i skończyłem Assassina. Gra wyśmienita , bardzo dobra fabuła i AI, swoboda rozgrywki
, klimat Ziemii Świętej i trzeciej Krucjaty. In minus muszę zaliczyć upierdliwe żebraczki
i bokserów ( na początku mi nie przeszkadzali, ale potem stali się tak natrętni że tylko
pięści, a w ostateczności sztylet pomagały no i przez durnych bokserów kilka razy wpadłem
na strażników), końcówkę gry gdy staję się wyrzynanką ( walka poprzedzającą wyrok na
Robercie de Sable nie potrzebna, przez nią tylko się zdenerwowałem) i zakończenie które
tak jak w Crysisie rodzi wiele pytań bez odpowiedzi.Szkoda mi Al-Mualima mógł się jeszcze
nawrócić na słuszną drogę. No nic czekam na sequel oby pojawił się szybko.


Słyszałem że zakończenie jest kiepskie, ale jak rodzi dużo pytań to nie może być takie złe. JA kończę AC albo w środę, albo w czwartek, to zależy od wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:34, Santino93 napisał:

Szkoda mi Al-Mualima mógł się jeszcze
nawrócić na słuszną drogę.


A co sie z nim stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:48, Ecko09 napisał:

> Szkoda mi Al-Mualima mógł się jeszcze
> nawrócić na słuszną drogę.

A co sie z nim stało?


Czyli rozumiem że w AC nie grałeś? Czy jak? Więc jak piszesz o tym uzbrojeniu na GS''sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:51, Kraju92 napisał:

> > Szkoda mi Al-Mualima mógł się jeszcze
> > nawrócić na słuszną drogę.
>
> A co sie z nim stało?

Czyli rozumiem że w AC nie grałeś? Czy jak? Więc jak piszesz o tym uzbrojeniu na GS''sie?


Znalazłem stronkę, na której co nieco napisali :) Troche pozmieniałem, pododawałem i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co gdzieś tak w trzech czwartych fabuły czy nawet wcześniej gra robiła się nudna i powtarzalna nie?:) Rzeczywiście zakończenie budzi wiele pytań. Z pogadanek nie wiele zrozumiałem, szczególnie na ruskim cracku u mojego kolegi (żebyście się nie czepiali) , ale zakończenie jest fajne. Mr. Miles idzie do pokoju i patrzy się na ścianę. Nie no super zakończenie...

EDIT: A co do kontynuacji. Czy nie było tak że przodkowie Assassynów się nie zgadzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:54, Master J napisał:

I co gdzieś tak w trzech czwartych fabuły czy nawet wcześniej gra robiła się nudna i
powtarzalna nie?:) Rzeczywiście zakończenie budzi wiele pytań. Z pogadanek nie wiele
zrozumiałem, szczególnie na ruskim cracku u mojego kolegi (żebyście się nie czepiali)
, ale zakończenie jest fajne. Mr. Miles idzie do pokoju i patrzy się na ścianę. Nie no
super zakończenie...


No...pięknie sie wkopałeś...
sorki za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:54, Ecko09 napisał:

Znalazłem stronkę, na której co nieco napisali :) Troche pozmieniałem, pododawałem i
jest :)


A podałbyś adres? xD Bo poszukuję dobrej strony o AC, a żadnej nie mogę znaleźć.

Master J

Na cracku? Ta, to żeś sprzedał kolegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojlery czytać na własną odpowiedzialność
Ecko09
Altair go zabił za to że mistrz go zdradził. Mualim był dziesiątym Templariuszem i chciał zawładnąć światem pozbawiając ludzi własnej woli.
Master J
No zakończenie pozostawia niedosyt. Co do gry dzięki dobrej fabule mi nie znudziła się za bardzo chociaż w śledztwa są za bardzo schematyczne i one najbardziej nudzą. Przydałyby się jeszcze sensowne zadania poboczne, a nie tylko pozbieraj flagi zabij templariuszy i ochroń cywili , które wydłużyłyby czas gry, a szczególnie w Królestwie tam nie ma kompletnie nic do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie jest fajne. tak naprawdę jedno z lepszych, jakie widziałem.
Jeśli się chodzi po Abstergo i rozmawia z Lucy, a na koniec przegląda jej pocztę, jest jeszcze więcej pytań.
Spojler

Lucy prawdopodobnie jest w zakonie Asasynów, a po czystce Abstergo jeszcze paru zostało. Te symbole dookoła pewnie też coś znaczą - najłatwiej jest z tekstami nad łóżkiem Desmonda. A kształty i te ciągi znaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 21:59, Kraju92 napisał:

> Znalazłem stronkę, na której co nieco napisali :) Troche pozmieniałem, pododawałem
i
> jest :)

>

Niestety, ale nie moge zaliczyć tej strony do dobrej, dlatego sie pytałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:04, Ecko09 napisał:

Niestety, ale nie moge zaliczyć tej strony do dobrej, dlatego sie pytałem wcześniej.


Ja potrzebuje nawet byle jakiejś strony, chodzi tylko o to by było o AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale czy niektórzy z Was mogliby zaznaczać że w Waszych postach znajdują się spoilery ? Byłbym bardzo wdzięczny :/. Dziękuję ...

Co do cracka ... :D ... trzeba było się rosyjskiego uczyć ... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:06, KŁEJK napisał:

Przepraszam bardzo ale czy niektórzy z Was mogliby zaznaczać że w Waszych postach znajdują
się spoilery ? Byłbym bardzo wdzięczny :/. Dziękuję ...


Dołączam się do prośby, chociaż już w połowie gry dowiadujemy się znaczących rzeczy, a nawet sami możemy się tego domyślić.

Dnia 21.04.2008 o 22:06, KŁEJK napisał:

Co do cracka ... :D ... trzeba było się rosyjskiego uczyć ... ;).


Z tego co wiem to były też normalne angielskie cracki, ale co ruski to ruski xD
Usłyszeć araba w Damaszku który mówi po rosyjsku - bezcenne.

Przeczytajcie pierwszy wpis na tej stronie: http://www.zakon-ac.info/
Może w końcu zlikwidują masę błędów, część z nich umieściłem na screenie więc jutro Wam pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:09, Kraju92 napisał:

Dołączam się do prośby, chociaż już w połowie gry dowiadujemy się znaczących rzeczy,
a nawet sami możemy się tego domyślić.


Tyle tylko że nie każdy ma jeszcze grę w łapskach i nie każdy może sobie pograć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2008 o 22:09, Kraju92 napisał:

Z tego co wiem to były też normalne angielskie cracki, ale co ruski to ruski xD
Usłyszeć araba w Damaszku który mówi po rosyjsku - bezcenne.

Przeczytajcie pierwszy wpis na tej stronie: http://www.zakon-ac.info/
Może w końcu zlikwidują masę błędów, część z nich umieściłem na screenie więc jutro Wam
pokażę.


Ooo super stronka, thx za link :]
A cóż to za bugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:11, Ecko09 napisał:

A cóż to za bugi?


Przenikanie przez budynki. A dam od razu, co mi szkodzi.
Drugi z bugów jest niespodzianką, jutro jak mi się uda to wrzucę na youtube i od razu dam Wam linka.

KŁEJK
A no tak zapomniałem że Ty nie masz. A kiedy zamierzasz zakupić?

Po którym zabójstwie dostaliście krótki miecz? Bo ja zabiłem już sześciu a jeszcze nie dostałem i nie wiem dlaczego, bo słyszałem że dostaje się po 4/5 zabójstwie.

20080421221241

20080421221318

20080421221327

20080421221335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:14, Kraju92 napisał:

KŁEJK
A no tak zapomniałem że Ty nie masz. A kiedy zamierzasz zakupić?


Jak będę miał kasę :D, znaczy się zapas żeby AC kupić bo nie samymi grami człowiek żyje ... ale nie róbmy tu offtopa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 22:04, Santino93 napisał:

No zakończenie pozostawia niedosyt.

Bo AC od początku było tworzone jako trylogia.

Panowie, wrzuce później na mojego gramsajta wpis z wytłumaczeniem fabuły AC. Mogę się założyć, że sporo z tego przegapiliście ;) Jak napisze, to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. taki latający strażnik. Normalnie konkurencja dla Asasynów.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&pid=3006
Kraju92
J a takiego bugu na szczęście nie miałem, ale oprócz latającego człowieczka miałem zwłoki które tańczyły breakdance . Jakaś ukryta przez twórców animacja;)
Shini
Wiem ale bynajmniej widok ściany pokrytej malowidłami to nie jest idealne zakończenie.
Edit :
Kraju92
No i zepsułem niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować