Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2008 o 16:30, seles napisał:

jak dla mnie mogłoby być wiecej wyscigów , np. po flagi
ja jeszcze nbei skończyłam, bo sie nie chcę spieszyć, biegam sobie po dachach :P no i
chcę pozbierac wszystkie flagi.:s


A dla mnie największym mankamentem AC jest zbyt niski poziom trudności - umówmy się: skakanie i wspinanie się jest beznadziejnie łatwe - nie to co w Prince of Persia, gdzie niektóre momenty zręcznościowe były naprawdę zręcznościowe. A tu zręcznym wcale a wcale być nie trzeba;p Ni odrobinę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:00, Maximo napisał:

Ja tam dzisiaj kupilem gre w empiku , to nie wiem jak bylo wczesniej.Zgodnie z zaleceniami
zainstalowalem AC na partycji :/D -nie systemowej. Uaktualniła sie do wersji 1.02. Startuje
ladnie,ale resetuje kompa dokladnie w tym samym momencie,po ukonczeniu treningu pojawia
sie filmik i wtedy reset kompa;/ To pierwszy samoczynny reset kompa jaki mi sie zdarzyl,
a maszyna jest nowa ,dzwiga najnowsze gry na max detalach i jakiekolwiek niedomagania
systemowe, czy zly cfg. nie wchodzą w gre.Pracuje pod XP SP2 na biezaco uaktualniany.Więc
co to ma byc? Następna gra na półeczke z kurzem?...Irytujące.No nie był to przemyslany
zakup niestety.


Słuchaj może nie będzie trzeba odkładać AC na "półeczke z kurzem". Sprawdź czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej, bo wiem, że to naprawia niektóre z problemów z AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 14.05.2008 o 17:09, rochicz napisał:

Słuchaj może nie będzie trzeba odkładać AC na "półeczke z kurzem". Sprawdź czy masz najnowsze
sterowniki do karty graficznej, bo wiem, że to naprawia niektóre z problemów z AC.

Niestety ,mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, kombinowalem z instalacja gry na roznych partycjach ,i klops, zawsze jak ma wejsc filmik po 1 misji treningowej ,komp sie resetuje....nie mam na razie pomyslu o co chodzi z ta gra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2008 o 16:38, kamceg napisał:

A dla mnie największym mankamentem AC jest zbyt niski poziom trudności - umówmy się:
skakanie i wspinanie się jest beznadziejnie łatwe - nie to co w Prince of Persia, gdzie
niektóre momenty zręcznościowe były naprawdę zręcznościowe. A tu zręcznym wcale a wcale
być nie trzeba;p Ni odrobinę;)


tak zgadzam się, ale można sobie samemu podwyższyć poziom udowadniając samemu sobie że zabije wszystkich w skrytobójczym ataku. Wtedy gra ma sens niż przedzieranie się do głównego celu po trupach. Mi niestety nie udało się tak zabić tego kolesia co wieszał ludzi w Jerozolimie. Musiałem walczyć ze wszystkimi. Udało się komuś zabić tylko jego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:02, Grizzly. napisał:

tak zgadzam się, ale można sobie samemu podwyższyć poziom udowadniając samemu sobie że
zabije wszystkich w skrytobójczym ataku. Wtedy gra ma sens niż przedzieranie się do głównego
celu po trupach. Mi niestety nie udało się tak zabić tego kolesia co wieszał ludzi w
Jerozolimie. Musiałem walczyć ze wszystkimi. Udało się komuś zabić tylko jego ?


Ke ? Zawsze po zabiciu celu wszyscy się rzucają na asasyna i trzeba uciekać, przecież tak gra jest skonstruowana. Zbliżyć się, zabić ostrzem i uciec. :o

EDIT: no chyba że masz na myśli że nie mogłeś podejść niespostrzeżony tylko zbliżając się był alarm. Nie, z tym kolesiem poszło mi gładko, staję w tłumie, idę do mnichów, ide obok strażników, oni wchodzą na to podwyższenie a potem tylko full sprint, wyskok i kill ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:02, Grizzly. napisał:

Musiałem walczyć ze wszystkimi. Udało się komuś zabić tylko jego ?


Mi się udało. Przed egzekucją wyeliminowałem łuczników z okolicznych dachów(po obu stronach podestu), po czym wdrapałem się na dachy z lewej strony i zeskoczyłem z ukrytym ostrzem na Madj Adina, po czym wróciłem tą samą drogą i uciekłem do Malika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 19:02, Grizzly. napisał:


> A dla mnie największym mankamentem AC jest zbyt niski poziom trudności - umówmy
się:
> skakanie i wspinanie się jest beznadziejnie łatwe - nie to co w Prince of Persia,
gdzie
> niektóre momenty zręcznościowe były naprawdę zręcznościowe. A tu zręcznym wcale
a wcale
> być nie trzeba;p Ni odrobinę;)

tak zgadzam się, ale można sobie samemu podwyższyć poziom udowadniając samemu sobie że
zabije wszystkich w skrytobójczym ataku. Wtedy gra ma sens niż przedzieranie się do głównego
celu po trupach. Mi niestety nie udało się tak zabić tego kolesia co wieszał ludzi w
Jerozolimie. Musiałem walczyć ze wszystkimi. Udało się komuś zabić tylko jego ?

ja jakimś cudem wszedłem na podest gdy nikt nie widział a sugerowałem się tylko tym, że on był odwrócony trochę tyłem do mnie... i przyspieszyłem i zabiłem go... tylko trudno było uciekać potem bo cały tłum mnie zablokował i uliczki były praktycznie nie do przejścia więc ratowałem się dachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2008 o 19:52, Outlander-pro napisał:

EDIT: no chyba że masz na myśli że nie mogłeś podejść niespostrzeżony tylko zbliżając
się był alarm. Nie, z tym kolesiem poszło mi gładko, staję w tłumie, idę do mnichów,
ide obok strażników, oni wchodzą na to podwyższenie a potem tylko full sprint, wyskok
i kill ^^


Mi się to nie udało bo kiedy z michami weszliśmy i kiedy ja już wychodziłem od nich to od razu włączał się alarm i ten koleś miał wyciągnięte ostrze to już się wtedy nie dało przeprowadzić skrytobójczego ataku.

--->kamceg

Też tak próbowałem, ale kiedy ich wyeliminowałem i stałem na dachu to on niechciał wyjść z tych drzwiczek. a po swojej mowie jak chciałem się wbić na dach to też odrazu włączał się alarm. Ale za to ładnie zabiłem tego williama w Akkce. Po murach, zabijając wszystkich po cichu a potem po prostu za nim stanąłem i sztylet w kark. Tak naprawdę nie powinien się włączyć alarm bo nikogo przy nim nie było.. no ale cóż. Szkoda że gra nie jest bardziej przemyślana pod tym względem. Mogłoby być więcej z Thiefa.

Czy udało wam się może zabić kogoś zeskakując z dachu ? Chyba jest to niemożliwe, a szkoda bo w bardzo częstych sytuacjach by się przydało. I jeszcze do tego jakaś fajna animacja.. :P tak się chyba rozmażyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu poszperał bym w necie, czy nie ma czegoś na temat tego błędu. Sam jak mi się gra nie chciała uruchomić to się normalnie załamałem, bo czekałen na nią od momentu pierwszych wieści o niej w CDA. A jak poszperałem w necie i poznałem problem to poszło gładko. No i może coś jest nawet na forum Pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 20:08, Grizzly. napisał:

Czy udało wam się może zabić kogoś zeskakując z dachu ? Chyba jest to niemożliwe, a szkoda
bo w bardzo częstych sytuacjach by się przydało. I jeszcze do tego jakaś fajna animacja..
:P tak się chyba rozmażyłem.


Da się zabić skacząc na kogoś z wysokości. Musisz wcześniej namierzyć cel, skoczyć w odpowiednie miejsce i zanim wylądujesz wysunąć ostrze. Popróbuj na strażnikach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wystarczy namierzyć cel, odpowiednio się ustawić i przejść w agresywny stan( czy coś takiego) i się wyświetli możliwość zlikwiduj.

BTW. Bardzo efektowna akcja do zabijania bossów, a jaka satysfakcjonująca. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 20:15, rochicz napisał:

Ja na twoim miejscu poszperał bym w necie, czy nie ma czegoś na temat tego błędu. Sam
jak mi się gra nie chciała uruchomić to się normalnie załamałem, bo czekałen na nią od
momentu pierwszych wieści o niej w CDA. A jak poszperałem w necie i poznałem problem
to poszło gładko. No i może coś jest nawet na forum Pomocy technicznej.

Na forum pomocy technicznej kolega ma identyczny problem ,jak sie wyswietla pierwszy filmik po misji treningowej to wywala niebieskie tlo z info technicznym o bledzie i reset kompa, on tez gra na GF 8600GT Mam pytanko:czy ktos gra na tej karcie w AC bez problemu? No bo procka mam odpowiedniego C2D 6750 4M 2,67GHz plyta Gigabyte,nowka na szynie 1033Mhz. Wszystko zaktualizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 22:41, Maximo napisał:

Na forum pomocy technicznej kolega ma identyczny problem ,jak sie wyswietla pierwszy
filmik po misji treningowej to wywala niebieskie tlo z info technicznym o bledzie i reset
kompa, on tez gra na GF 8600GT Mam pytanko:czy ktos gra na tej karcie w AC bez
problemu? No bo procka mam odpowiedniego C2D 6750 4M 2,67GHz plyta Gigabyte,nowka na
szynie 1033Mhz. Wszystko zaktualizowane.


No właśnie ja np. gram na GF 8600GT i ja miałem inny problem i wtedy wystarczyły nowe sterowniki od karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie natomiast spotkal stan jaki mam po pewnym czasie w jakichs 90% przypadkow. Gra mi sie juz po prostu znudziła. myslalem ze wytrzymam dłuzej no ale niestety. nie obylo sie bez deinstalacji :) Czekam na kolejne dobre gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 23:09, rochicz napisał:

> Na forum pomocy technicznej kolega ma identyczny problem ,jak sie wyswietla pierwszy

> filmik po misji treningowej to wywala niebieskie tlo z info technicznym o bledzie
i reset
> kompa, on tez gra na GF 8600GT Mam pytanko:czy ktos gra na tej karcie w AC
bez
> problemu? No bo procka mam odpowiedniego C2D 6750 4M 2,67GHz plyta Gigabyte,nowka
na
> szynie 1033Mhz. Wszystko zaktualizowane.

No właśnie ja np. gram na GF 8600GT i ja miałem inny problem i wtedy wystarczyły nowe
sterowniki od karty.

ja gram na tej karcie. i takiego błędu nie miałam.

edit:
to miałabyć odpowiedż na posta Maximo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pykam na GF 8600GTS i śmiga na najwyższych choć gra sama w sobie ustawiła możliwości na średnie. Tak w ogóle to gram dopiero trzeci dzień i muszę powiedzieć, że gra mnie bardzo miło zaskoczyła. Kupiłem ta grę szczerze mówiąc z powodu szumu wokół niej. Jesten fanem FPS''ów i głównie dlatego bałem się, że sterowanie będzie mnie denerwować, ale jak się okazało sterowanie jest ok a sama gra wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest taki bug ,że ,,wariat" jest na dachu jakiegoś budynku. A jak ja wykonywałem zadanie z podsłuchem(do tego gościa od egzekucji) to ta osoba którą podsłuchałem skakała po dachach i się wspinała jak Altair. Wy też tak mieliście?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie miałem, jednak trzeba się nastawić, że wszyscy mają jako "ciemną stronę" umiejętności Altaira. Strażnicy, mieszczanie - wszyscy ;/ wystarczy narobić zamieszania wśród mieszczan przestraszyć ich w ciasnych zatłoczonych miejscach to zaczną skakać, a strażnicy podczas pościgu wspinają się po ścianach i skaczą po belkach w identyczny sposób co Altair...porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 07:19, albinskia napisał:

Podobno jest taki bug ,że ,,wariat" jest na dachu jakiegoś budynku. A jak ja wykonywałem
zadanie z podsłuchem(do tego gościa od egzekucji) to ta osoba którą podsłuchałem skakała
po dachach i się wspinała jak Altair. Wy też tak mieliście?

Pozdrawiam.

no jest, nawet dawałam screena ::P

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&pid=3940

pozatym mnie w porcie "szukał" pijaczek zamiast strażnika... niewiem jak trafiał w słupki...:P po ponownej inicjalizacji znowu zaczął sie zachowywać jak pijany, i był ze mną na tej samej łodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na podforum technicznym wypisałem co mogłem odnosnie problemu z AC. To jest wersja rezyserska z empiku.Juz sam nie wiem co robic? Grac sie nie da,a 100zl na ulicy nie lezy.Moze plytka jest wadliwa, i sprobowac, moze wymienia w sklepie? Macie jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować