Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2008 o 19:03, seles napisał:

>
> A grałaś w takim razie w dodatkowe wspomnienie za te flagi?
no właśnie nie wiem, :P


A nie wystarczy wejść w dodatkowe wspomnienie i stamtąd wybrać? Gdy u siebie tak wchodzę to pokazuje mi się kilka tych wspomnień do odblokowania, każde za inne flagi i procentowo ile zebrałem flag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 21:06, seles napisał:

mam taki bug... jak wchodzę na jeden z punktów obserwacyjnych w jerozolimie to Altair
nie moze wejść na tę deskę z której sie skacze :( próbowałam z obu stron, 2 razy, z
różnej wysokości i nie może wejść...


Oho, to ta wieża musi być jakoś zbugowana ale tylko lekko, bo też miałem problem bo Altair nie chciał się chwycić belki. Najlepiej cofnąć się trochę i spróbować jeszcze raz wejść, jeśli nie to można od drugiej strony. Ja miałem taki problem bo nie mogłem się chwycić aż w końcu się udało i wtedy zaatakował mnie łucznik i spadłem -.- Musiałem go ubić + tuzin wartowników, ale potem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 19:56, Grizzly. napisał:

A jeśli ktoś jest w środku gry to nie ma żadnego problemu żeby ściągnąć i zainstalować
patcha ? Nie pozmienia nic z save''ami że bym musiał przez to grać od początku ?
Jak wygląda zmiana podczas kombinacji Alt-Tab ? Mnie zawsze normalnie się minimalizowało
ale jak chciałem przywrócić to już trwało trochę dłużej, myślę że jest to spowodowane
wielkimi wymaganiami gry bo w żadnej innej grze czegoś takiego nie spotkałem.
Zdarzyło mi się pary razy że gra wyrzuciła mnie do windy. Mam nadzieję że ten błąd też
naprawiono.
No i mogli by zrobić jakieś sensowne wyjście z gry bo ja używam alt+ F4 :)

No ja gram nadal na starych save''ach wiec w tej kwestii nic się nie psuję więc spokojnie można kontynuować grę sprzed instalacji łatki. No a co do ALT + TAB to w moim przypadku sytucja wyglądała nieco inaczej a dokładniej to przy próbie np. przełączenia na wiadomość gg wyskakiwał bluescreen więc to chyba ten problem naprawiono, chociaż jeszcze nie sprawdzałem. A wychodzimy z gry tak jak wcześniej czyli najszybszą opcją nadal pozostaje alt f4:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 20:03, ibisz napisał:

Patch nie ma żadnych problemów z PL wersją?

Nie, nie ma problemów. W menu instalacji patcha dostępny jest język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 21:54, tomoliop napisał:


> >
> > A grałaś w takim razie w dodatkowe wspomnienie za te flagi?
> no właśnie nie wiem, :P

A nie wystarczy wejść w dodatkowe wspomnienie i stamtąd wybrać? Gdy u siebie tak wchodzę
to pokazuje mi się kilka tych wspomnień do odblokowania, każde za inne flagi i procentowo
ile zebrałem flag.

w te ukończone też nie można ''wejść,'' w sensie nie dostajesz dodatkowej misji jak tam klikniesz....a przynajmniej nie od razu...moze trzeba wszystkie ukończyć razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 23:24, seles napisał:

>
> > >
> > > A grałaś w takim razie w dodatkowe wspomnienie za te flagi?
> > no właśnie nie wiem, :P
>
> A nie wystarczy wejść w dodatkowe wspomnienie i stamtąd wybrać? Gdy u siebie tak
wchodzę
> to pokazuje mi się kilka tych wspomnień do odblokowania, każde za inne flagi i procentowo

> ile zebrałem flag.
w te ukończone też nie można ''wejść,'' w sensie nie dostajesz dodatkowej misji jak tam
klikniesz....a przynajmniej nie od razu...moze trzeba wszystkie ukończyć razem



te "dodatkowe wspomnienia" to pic na wode fotomontaż. Za ich wykonanie w wersji na x-boxa dostawało się achievementy natomiast w wersji na pc to nie robią one zupełnie nic. Także jedyną nagrodą za zebranie wszystkich flag jest zdobycie kolejnego punktu do powiększenia życia (co oznacza iż zebranie wszystkich 100 flag z jerozolimy jest tak samo wartościowe jak wdrapanie się na dowolny punkt widokowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 10:32, donard napisał:

Uwaga! Uwaga!
Po spatchowaniu Assassin''s Creeda gra wywala się do pulpitu po ok 30-60min.

Własne doświadczenie, czy gdzieś przeczytałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 10:32, donard napisał:

Uwaga! Uwaga!
Po spatchowaniu Assassin''s Creeda gra wywala się do pulpitu po ok 30-60min.

Potwierdzam. Po akcji autoupdate ,gralem może z 20 minut,mignięcie (chyba bitmapy txt.) i twardy reset kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 10:43, Skwarek pl napisał:

Własne doświadczenie, czy gdzieś przeczytałeś ?

własne doświadczenie i co do Maximo to mi nie robiło reseta
Trochę więcej szczegółów podczas wył.(u mnie):
mi gra sie zatrzymała i po chwili zamknęła bez okienka o wysyłaniu raportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 11:51, donard napisał:

> Własne doświadczenie, czy gdzieś przeczytałeś ?
własne doświadczenie i co do Maximo to mi nie robiło reseta
Trochę więcej szczegółów podczas wył.(u mnie):
mi gra sie zatrzymała i po chwili zamknęła bez okienka o wysyłaniu raportu

Nie wyciągajcie pochopnych wniosków, AC słynny był z takich zagrań nawet jeszcze przed patchem, jednak jeżeli wcześniej ani razu wam się to nie przytrafiło to daje do myslenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 12:10, Skwarek pl napisał:

> > Własne doświadczenie, czy gdzieś przeczytałeś ?
> własne doświadczenie i co do Maximo to mi nie robiło reseta
> Trochę więcej szczegółów podczas wył.(u mnie):
> mi gra sie zatrzymała i po chwili zamknęła bez okienka o wysyłaniu raportu
Nie wyciągajcie pochopnych wniosków, AC słynny był z takich zagrań nawet jeszcze przed
patchem, jednak jeżeli wcześniej ani razu wam się to nie przytrafiło to daje do myslenia....

Ja tam dzisiaj kupilem gre w empiku , to nie wiem jak bylo wczesniej.Zgodnie z zaleceniami zainstalowalem AC na partycji :/D -nie systemowej. Uaktualniła sie do wersji 1.02. Startuje ladnie,ale resetuje kompa dokladnie w tym samym momencie,po ukonczeniu treningu pojawia sie filmik i wtedy reset kompa;/ To pierwszy samoczynny reset kompa jaki mi sie zdarzyl, a maszyna jest nowa ,dzwiga najnowsze gry na max detalach i jakiekolwiek niedomagania systemowe, czy zly cfg. nie wchodzą w gre.Pracuje pod XP SP2 na biezaco uaktualniany.Więc co to ma byc? Następna gra na półeczke z kurzem?...Irytujące.No nie był to przemyslany zakup niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 11:21, Maximo napisał:

> Uwaga! Uwaga!
> Po spatchowaniu Assassin''s Creeda gra wywala się do pulpitu po ok 30-60min.


Potwierdzam. Po akcji autoupdate ,gralem może z 20 minut,mignięcie (chyba bitmapy
txt.) i twardy reset
kompa.


To będą musieli wydać poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś wcześniejsze latki do tej gry ? Czy ta jest pierwsza? Podejrzalem pliki gry i sa tu biblioteki dx.9c i dx.10.Moze to wywoluje jakis konflikt sprzętowy. Ktoś już może to przetestowal pod XP? Moze uzytkownicy Visty mają OK ? :P. Bo dx 10 nie sa wykorzystywane pod XP, i moze cos skopali wymuszając go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajno patch jest, ale problem z "aktualizacjią" cieni 0,5 metra przed Altairem na 8800GTS pozostał... Przynajmniej u mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:29, Satruss napisał:

No fajno patch jest, ale problem z "aktualizacjią" cieni 0,5 metra przed Altairem na
8800GTS pozostał... Przynajmniej u mnie ;/

Ten patch nie naprawia tych drobnych usterek graficznych...w sumie to się troche na nim zwiodłem, bo też liczyłem na to , jak i na poprawe wydajności oraz uzupełnienie braków animacji.... cóż

Edit. Ten problem z "aktualizacją cieni" to chyba LOD, czyli im dalej od gracza tym poziom szczegółów gorszy. Dzięki temu nie tnie się to wszystko -za bardzo- gdy obserwujemy dużo rzeczy jednocześnie, więc pewnie jest to "as designed".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:36, Skwarek pl napisał:

Ten patch nie naprawia tych drobnych usterek graficznych...w sumie to się troche na nim
zwiodłem, bo też liczyłem na to , jak i na poprawe wydajności oraz uzupełnienie braków
animacji.... cóż


Naprawy usterek graficznych doczekamy sie dopiero w sequelu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dzisiaj skończyłem Assasina. Gierka nawet spoko. Początek był daremny ponieważ nie lubię jak w grach prowadzą mnie za rączkę. Questy w tej grze poboczne były fajne do połowy gry ale potem ciągle to samo i znudziły mi sięi ich nie robiłem wszystkich. Mogli dawać coś w zamian za kończenie tychże misji. Ale już same zabójstwo były eleganckie. i za to kocham tą grę za jej dynamizm, walkę mieczem zwłaszcza, skakanie po dachach, skoki z budynków i grafikę. Moim zdaniem 8+/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 16:17, Coxsik napisał:

W końcu dzisiaj skończyłem Assasina. Gierka nawet spoko. Początek był daremny ponieważ
nie lubię jak w grach prowadzą mnie za rączkę. Questy w tej grze poboczne były fajne
do połowy gry ale potem ciągle to samo i znudziły mi sięi ich nie robiłem wszystkich.
Mogli dawać coś w zamian za kończenie tychże misji. Ale już same zabójstwo były eleganckie.
i za to kocham tą grę za jej dynamizm, walkę mieczem zwłaszcza, skakanie po dachach,
skoki z budynków i grafikę. Moim zdaniem 8+/10.

jak dla mnie mogłoby być wiecej wyscigów , np. po flagi
ja jeszcze nbei skończyłam, bo sie nie chcę spieszyć, biegam sobie po dachach :P no i chcę pozbierac wszystkie flagi.:s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować