Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2008 o 21:53, albinskia napisał:

Wchodzisz na punkty obserwacyjne i odkrywasz sobie mapkę. Wykonujesz zadania z uratowaniem
mieszkańców i zadania związane z misją. Potem idziesz do biura bierzesz piórko i udajesz
się na miejsce. Musisz tam wejść do budynku. Potem walczysz w środku z ludzimi Talala
ale dopiero po filmikach i gonisz go po mieście. Jak ocaliłeś ludzi to bojownicy zatrzymają
Talala a ty go łup i wracasz do biura gubiąc po drodze pościg ;)

Pozdrawiam.

Jakich ludzi ocaliłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 12:57, Matix123 napisał:

Jakich ludzi ocaliłem?


Chodzi o te grupy żołnierzy, które męczą jakiegoś wieśniaka/wieśniaczkę. Za zabicie ich i porozmawianie z niedoszłą ofiarą pojawi się obok grupa pielgrzymów albo bojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:57, Le Golas napisał:

> Jak na początku gry zabić kilku strażników w Damaszku ( np. ratowanie obywatela
), bo
> zwykłym mieczem jest to niemalże niemożliwe. A i mam jeszcze jeden problem: Mam
rozdzielczość
> monitora 1280 x 1024 i gdy uruchomię grę w tej rozdzielczości to widać tylko pasek
taki
> jak na zdjęciu. Co robić? Wygląda to tak jakby było wyświetlane w trybie panoramicznym.

> Jak to wyłączyć?

Heh, też mam ten problem ;) Nie da się tego wyłączyć w grze, ale jest specjalny program
do tego (link jest w jednym z tematów o tym-musisz poszukać), stym że ja się nim bawiłem
i mi średnio wychodziło, zresztą wtedy wszystko jest rozciągnięte ;]

Dzięki, ale chyba sobie daruję ( nie chce mi się szukać ).Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 17:39, Pioperus napisał:

Dzięki, ale chyba sobie daruję ( nie chce mi się szukać ).Pozdro

Wiesz co, ostatnio obczaiłem że (przynajmniej u mnie) wystarczy zmienić rozdzielczość gry!!!! Ja zmieniłem (akurat dla mnie na niższą niż miałem) i mam na full ekranie! Spróbuj sobie-niestety nie pamiętam jaka to rozdzielczość-przeleć( :P ) sobie wszystkie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 20:41, Wojtas94 napisał:

> No kto co woli, bo mogła być to gra i wyłączenie średniowieczna bez fragmentów Sciene-fiction.

Pierwotnie gra miała dziać się w średniowieczu bez wstawek science-fiction, ale twórcy
gry nie potrafili wytłumaczyć np. skąd w średniowieczu HUD i GPS, więc dodali coś takiego
jak Animus. ;]


Mogło być bez GPS''a było by trudniej :) Większość uważa,że gra jest za krótka i za łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 14:17, dambialko napisał:

> > No kto co woli, bo mogła być to gra i wyłączenie średniowieczna bez fragmentów
Sciene-fiction.
>
> Pierwotnie gra miała dziać się w średniowieczu bez wstawek science-fiction, ale
twórcy
> gry nie potrafili wytłumaczyć np. skąd w średniowieczu HUD i GPS, więc dodali coś
takiego
> jak Animus. ;]

Mogło być bez GPS''a było by trudniej :) Większość uważa,że gra jest za krótka i za łatwa.

Wtedy by uważali, że jest sztucznie wydłużona przez brak mapy i radaru/kompasu pokazującego kierunek w którym trzeba zmierzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest za krótka, ale tylko przez to, że jest za mało zleceń i śledztwa są zbyt łatwe\krótkie, a nie z winy GPS-u czy "przewijania pamięci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 14:45, maciekstaar napisał:

Gra jest za krótka, ale tylko przez to, że jest za mało zleceń i śledztwa są zbyt łatwe\krótkie,
a nie z winy GPS-u czy "przewijania pamięci".


Może i gra jest nie zbyt długa, ale jest co robić np. zbieranie flag czy zabijanie templariuszy, więc zabawy jest na dłuuugie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 15:11, trutututu napisał:

Może i gra jest nie zbyt długa, ale jest co robić np. zbieranie flag czy zabijanie templariuszy,
więc zabawy jest na dłuuugie godziny.


Ale zbieranie flag i zabijanie templariuszy jest na dłuższą metę nudne. Rozumiem poszukać nawet godzinę, ale wątpię by ktoś po tym czasie nadal szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:00, Kraju92 napisał:

> Może i gra jest nie zbyt długa, ale jest co robić np. zbieranie flag czy zabijanie
templariuszy,
> więc zabawy jest na dłuuugie godziny.

Ale zbieranie flag i zabijanie templariuszy jest na dłuższą metę nudne. Rozumiem poszukać
nawet godzinę, ale wątpię by ktoś po tym czasie nadal szukał.


Ja... ;> I gdyby nie Bioshock, egzamin, praca naukowa i bieżące obowiązki (ale przede wszystkim Bioshock ^^'') to bym pozbierał już większość. Właściwie to brak mi jednej w Damaszku, trzech w Jeruzalem i - najgorsze - jednej flagi króla Ryszarda. Nie wiem jak tę znajdę... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:03, Dexter McAaron napisał:

Ja... ;> I gdyby nie Bioshock, egzamin, praca naukowa i bieżące obowiązki (ale przede
wszystkim Bioshock ^^'') to bym pozbierał już większość. Właściwie to brak mi jednej
w Damaszku, trzech w Jeruzalem i - najgorsze - jednej flagi króla Ryszarda. Nie wiem
jak tę znajdę... -.-


Nieźle, ale i tak uważam że to strata czasu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi, czy zbieranie tych wszystkich flag + punkty widokowe w Krolestwie odblokowuja jakies ukryte bonuusy ? czy po prostu gracze robia to dla czystej satysfakcji, aby miec pelne 100% przejscia gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:44, Zauri napisał:

a powiedzcie mi, czy zbieranie tych wszystkich flag + punkty widokowe w Krolestwie odblokowuja
jakies ukryte bonuusy ? czy po prostu gracze robia to dla czystej satysfakcji, aby miec
pelne 100% przejscia gry ?

Prawdopodobnie odblokowuje to wszystko nowe wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:44, Zauri napisał:

a powiedzcie mi, czy zbieranie tych wszystkich flag + punkty widokowe w Krolestwie odblokowuja
jakies ukryte bonuusy ? czy po prostu gracze robia to dla czystej satysfakcji, aby miec
pelne 100% przejscia gry ?


Robią to na pewno dla satysfakcji, ale podobno jak znajdzie się wszystkie flagi itp. to odblokowuje się "dodatkowe wspomnienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 16:03, Dexter McAaron napisał:

> > Może i gra jest nie zbyt długa, ale jest co robić np. zbieranie flag czy zabijanie

> templariuszy,
> > więc zabawy jest na dłuuugie godziny.
>
> Ale zbieranie flag i zabijanie templariuszy jest na dłuższą metę nudne. Rozumiem
poszukać
> nawet godzinę, ale wątpię by ktoś po tym czasie nadal szukał.

Ja... ;> I gdyby nie Bioshock, egzamin, praca naukowa i bieżące obowiązki (ale przede
wszystkim Bioshock ^^'') to bym pozbierał już większość. Właściwie to brak mi jednej
w Damaszku, trzech w Jeruzalem i - najgorsze - jednej flagi króla Ryszarda. Nie wiem
jak tę znajdę... -.-

ee, mi brakuje 55 flag Ryszarda :S i też nie wiem gdzie są :S
dotychczas zdiobyłam (biegajac bez celu)
flagi Saracenów 70/100
flagi Króla Ryszarda 45/100
Krzyże Jerozolimskie 38/100
flagi Assaynów- ukończone :P
flagi Szpitalników 12/33
Flagi Templariuszy 23/34
flagi Krzyżaków 20/33
Tempalriusze -37/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak niemożecie znaleźć flag, to poszukajcie stron poświęconych AC. Tam napewno będą jakieś mapy i zaznaczone na nich flagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2008 o 18:41, Tomek.czwa napisał:

No tak, a kto wie co zmienia patch który dzisiaj pojawił na serwerach ubi??
file from http://patches.ubi.com/assassins_creed/assassins_creed_1.02.exe.


Coś ten link nie działa, ale jeżeli to tylko moje problemy to oznacza to że patch do AC już jest!
Co zmienia? Głównie optymalizuje silnik graficzny co oznacza że gra będzie działała jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować