Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 15:28, Vued napisał:

Zapomniałeś dodać, że na dłuższą metę gra się robi nudna, dlatego 2-3 h dziennie to max bo potem aż ci sie grać nie chce.

Ale jak do każdego miejsca za każdym razem konno dojeżdżać i ratujesz ludzi i pkt. widokowe zaliczasz a czasem i za flagami i templariuszami się oglądasz no i wszystkie śledstwa się wykonuje to nie ma tego problemu. A jak kogoś fabuła wciągnie i będzie chciał poznać prawdę to wcale sie nie znudzi ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

W sumie to masz rację. To, że czasami gra nudzi nie zmieni faktu, że... gra jest świetna i zarwałem przy niej parę nocek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

No i to mi się podoba. ;) Kiedy byłem jeszcze przed Robertem ale tym fałszywym to tak bardzo mi zależało by dowiedzieć sie jak na prawdę się kończy itp ,że nie mogłem w nic innego grać. Musiałem się dowiedzieć co się stanie.
A te zakończenie to straszne. Podchodzimy do łóżka by obejrzeć te alfy i omegi a on mówi: Co to jest ? i zaczynają lecieć napisy autorów... Nie mogę się doczekać kolejnej części...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra się nudzi. Jeszcze raz pewnie niedługo zagram w Assassina. Ale napewno nie jest to gra do której będe wracał co jakiś czas (jak do Stalkera). Następnym razem pozbieram wszystkie flagi i wybije wszystkich templariuszy. Pewnie więcej mi to zajmnie niż wątek fabularny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, nie mogę znaleźć katalogu z zapisami do Assasina. Wiem że powinienem szukać w

C:\Document and Settings\Mój profil\Dane aplikacju\Ubisoft\Assassin''s Creed

Jednak nie mam folderu "dane aplikacji"
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 09:34, pawlo131 napisał:

Witam mam problem, nie mogę znaleźć katalogu z zapisami do Assasina. Wiem że powinienem
szukać w

C:\Document and Settings\Mój profil\Dane aplikacju\Ubisoft\Assassin''s Creed

Jednak nie mam folderu "dane aplikacji"
Proszę o pomoc.

Folder dane aplikacji jest domyślnie ukryty. Teraz nie pamiętam jak się to wyłączało, ale w najbliższym czasie powiem. Pisz na GG 13431406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:19, Vued napisał:

/ciach/

W sumie to masz rację. To, że czasami gra nudzi nie zmieni faktu, że... gra jest świetna i zarwałem przy niej parę nocek :P


Dawkowana jedną, góra dwie godziny dziennie raczej nikogo nie powinna znudzić...:) W mojej ocenie jest to jedna z lepszych produkcji w jakie dane mi było grać, bo pozwala mi na ten przykład autentycznie poczuć się asasynem - uwielbiam podejść do stojącego na dachu strażnika i dziabnąć łobuza ostrzem...:) Brzmi to może trochę upiornie, ale czego oczekiwać od gry jak nie właśnie tego poczucia bycia kimś zupełnie innym niż w rzeczywistości? Pewnie, że tzw. hardcorowcy będą psioczyć, ale dla mnie granie nie jest istotą życia, a jedynie odskocznią od codzienności... Są dni, kiedy najzwyczajniej rozkoszuję się bieganiem po dachach i kolekcjonowaniem flag zostawiając sobie na następny raz śledztwa i zamachy...

Z początku krzywiłem się na tę udziwnioną fabułę - szczególnie ten cały bełkot o pamięci DNA, ten cały Animus... Z czasem jednak przestaje to wpływać na samą grę, wszak to tylko niewielki fragment całej opowieści... Zobaczymy co w kolejnej odsłonie zaprezentują nam producenci...

Przy okazji - włączyłem multipróbkowanie i przyznaję, że faktycznie widać różnicę... Niestety musiałem z powrotem wyłączyć ponieważ Altair biegał w tym momencie jak uczestnik maratonu seniorów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 09:34, pawlo131 napisał:

Jednak nie mam folderu "dane aplikacji"
Proszę o pomoc.


Wejdź w zakładke Narzędzia, wybierz Opcje folderów, potem zakładke Widok i zaznacz Pokaż ukryte pliki i foldery. Potem zastosuj, ok i gotowe. Jednym słowe musisz włączyć podgląd niewidocznych folderów.

PS. Sorrki, że tłumacze jak osłowi ale nie mogłem się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:53, albinskia napisał:

Nie. W tej grze postawiono na jakość anie na ilość ;) Czyli nie.

Pozdrawiam.

A cha. wkońcu to Asasyn on powinen zabijać po cichu. A miecz tylko w konieczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 22:00, Matix123 napisał:

A cha. wkońcu to Asasyn on powinen zabijać po cichu. A miecz tylko w konieczności...


No tak, ale w grze jest praktycznie odwrotnie. Jeśli chcesz, możesz cały czas używać miecza, a w niektórych zabójstwach nie obejdziesz się bez walki z kilkunastoma (kilkudziesięcioma?) przeciwnikami (np. ostatnie zabójstwo - kilka starć z kilkunastoma rycerzykami)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu dane mi było ukończyć przygodę w Assassin''s Creed. Wrażenia? Cóż...

-
Jeśli nie grałeś, przejdź do drugiego akapitu.
-

Na początek zakończenie. ;-) Już nie będę się wgłębiał w zawiłości fabularne, jednak to, co działo się pod koniec gry przechodzi ludzkie pojęcie. Ostatnie dwie godziny to po prostu rzeź, siekanina setek wrogów. Czy to na pewno gra o asasynie? Wybitnie się rozczarowałem, a przy tym odniosłem wrażenie, że autorzy nie mieli pomysłu na zwieńczenie swojego dzieła. Fabuła przygotowana, teraz tylko podczepić pod nią scenariusz i gotowe. Szkoda, szkoda...
Mimo to, końcówka gry i tak bije grywalnością dłużyzny wykonywania zleceń. Gra jest niesamowicie schematyczna. Wprost nie mogłem uwierzyć, że niemal wszystkie zadania opierają się na jednej podstawie. Ostatecznie doszło do tego, że chcąc po prostu jak najszybciej ukończyć grę, zaliczałem dwa punkty widokowe, dalej dwakroć pomogłem innemu asasynowi i wreszcie dokonywałem zabójstwa na celu misji. Męczyłem się, ale jakoś wytrwałem. ;-)
Wady, jakie opisałem poniżej, tylko trochę przyćmiewają autentyczną radość z biegania po dachach. Takiej swobody nie znajduje się w co drugiej grze, a przy tym mamy dużo czasu na podziwianie rewelacyjnej animacji. Po wojażach z Księciem Persji nie spodziewałem się aż takiego postępu. Grafika i dźwięk są w porządku. Sterowanie - genialne, intuicyjne i sprytnie zaprojektowane. System walki nie jest już tak dobry, jednak daje radę.
Muszę wyznać, że dawno nie spotkałem gry, która tak bardzo mnie rozczarowała. Pod perfekcyjną oprawą kryje się miałka, schematyczna i zwyczajnie nudna akcja. Nigdy nie spodziewałem się, że napiszę to odnośnie TAKIEJ gry. Mimo to, nie jest to zły produkt, ale do doskonałości brakuje mu jeszcze naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 23:24, DJ Szlafrok napisał:

/ciach/


Cóż, zgodzę się i się nie zgodzę. Zgadzam się, że system walki nie jest idealny (kontrataki załatwiają wszystko), zlecenia są monotonne, ale tak jak powiedziałeś takiej swobody dawno nie było. I choćby dla samego chodzenia po dachach warto się AC zainteresować.
Natomiast nie zgodzę się że grafa i dźwięk są "tylko" w porządku. One są dla mnie świetne w tej grze ;). Ale to też zależy na jakich detalach grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 10:02, KAROLMACIEJ napisał:

Cóż, zgodzę się i się nie zgodzę. Zgadzam się, że system walki nie jest idealny (kontrataki
załatwiają wszystko), zlecenia są monotonne, ale tak jak powiedziałeś takiej swobody
dawno nie było. I choćby dla samego chodzenia po dachach warto się AC zainteresować.
Natomiast nie zgodzę się że grafa i dźwięk są "tylko" w porządku. One są dla mnie świetne
w tej grze ;). Ale to też zależy na jakich detalach grałeś.


No właśnie, tak jak powiedziałeś, warto się zainteresować... :> Nikt nie mówi że ta gra jest zła, ma w sobie parę nowalijek i parę urokliwych scen. Ale po prostu nie jestem w stanie pojąć szumu medialnego, jaki się rozpętał wokół zaraz po jej premierze, kiedy to mówiono o niej niczym o nowej rewolucji gierkowej, na miarę pierwszego Unreala bądź Baldurów. Ta gra jest TYLKO dobra, niczym Crysis próbujący jednym aspektem gry przysłonić ogólną średniawkę...

P.S. A DJ Szlafrokowi powinienem wysłać jakieś wino lub sześciopak w ramach podziękowań - bo tak zwięźle opisał to, co również i ja czuję do tej gry... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, DJ Szlafrok dobrze prawi. Oceniając Assassina na 10 dałbym 7. Największą wadą jest monotomność. Non stop takie same zadania. Punkty obserwacyjne, przesłuchania, kradzieże, zbieranie flag.. ee flaki z olejem. Dziwne, że mimo tak ciekawej fabuły tak można pokaleczyć. No ale właśnie klimat, fabuła i grafika zasługują u mnie na siódemke. Tak czy siak, fajnie się w to gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 11:55, multykin napisał:

Taa, DJ Szlafrok dobrze prawi. Oceniając Assassina na 10 dałbym 7. Największą wadą jest
monotomność. Non stop takie same zadania. Punkty obserwacyjne, przesłuchania, kradzieże,
zbieranie flag.. ee flaki z olejem. Dziwne, że mimo tak ciekawej fabuły tak można pokaleczyć.
No ale właśnie klimat, fabuła i grafika zasługują u mnie na siódemke. Tak czy siak, fajnie
się w to gra :)

Ja bym dał 8,5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 12:16, Matix123 napisał:

Ja bym dał 8,5...


No może dałbym tego plusa... za templariuszy. Nie wiem czemu ale jakoś najbardziej z nimi lubie walczyć :P
A tak przy okazji, jaką ocenę dało CDA bo od stycznia nie kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 12:21, multykin napisał:

> Ja bym dał 8,5...

No może dałbym tego plusa... za templariuszy. Nie wiem czemu ale jakoś najbardziej z
nimi lubie walczyć :P
A tak przy okazji, jaką ocenę dało CDA bo od stycznia nie kupuje?

A ja też niewiem byłem 2 tygodnie na wakacjach i nie kupiłem. Ale może wejdź na stronę cda to może będzie pisało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować