Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hellgate - będzie tego więcej

48 postów w tym temacie

Każdy kto uważnie przeczytał tytuł gry już dawno wiedział, że na Londynie to się na pewno nie skończy (no chyba że dostaną ostro po kieszeni), bo gra nie nazywała by się Hellgate: London tylko jakoś inaczej, a jak widać motywem przewodnim są/będą tytułowe piekielne bramy znajdujące się w co ważniejszych miastach na świecie czyli na upartego można pociągnąć cykl jak Final Fantasy tylko popularnością raczej nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że zbankrutują po wydaniu Hellgate: London, ponieważ nie chce, aby naciągali nieświadomych graczy swoimi oszukańczymi obietnicami… Oni to swoje coś nazywają konkurencją dla diablo? To tak jak mówić, że Tibia jest konkurencją dla World of Warcaraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie kupie bo nie chce zeby mnie ktos szpiegowal no chyba ze bedzie dalo sie to usunac lub zablokowac :p

a szkoda bo gra jest fajna :)

pozatym w gre wchodzi tez cena 140zl ;] EA jest rozwalajacy ze swoimi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, widzę, że jestem tu jedyny dla którego gra jest świetna!? Przecież to jest sam miód i orzeszki! Wszystko to co w Diablo najlepsze plus oprawa! Czego chcieć więcej! Sami jesteście niewypałami roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:44, Fang napisał:

To tak jak mówić, że Tibia jest konkurencją dla World of Warcaraft.


w liczbie uzale... eeee tzn. graczy jak tak dalej pojdzie to moze byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Widać, że chłopaki z Flagship Studios" ... się raczej rozczarują porządnie :-( byłem ciekawy, nawet bardzo ciekawy tego tytułu ale już po pierwszym większym gameplay`u można było wywnioskować że pozycja ta będzie dość kiczowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ile osób, których komentarzem oscylują wokół: "Ale g..." grało w betę lub w demo i ilu z nich wzięło poprawkę na to, że beta i demo są po to, by gracze sami pomogli ulepszyć grę. Ja grałem zarówno w betę jak i w demo i gra zasługuje (jak na to, co widziałem) na miano następcy Diablo. Momentami monotonna, lecz ogólnie wzorowa sieczka, której głównym celem jest rozwijanie postaci. Ja liczę na to, że pełna wersja nie zawiedzie i że powstaną kolejne części. A nawet jeśli gra okaże się klapą to w przeciwieństwie do Fang''a nie życzę nikomu bankructwa z moich super-egoistycznych pobudek:
"Nie podoba mi się gra, to nie tylko jej nie kupię, ale jeszcze chcę żeby jej twórcy stracili wszystkie pieniądze! (Gdyby wydali więcej to bym kupił te gry a tak mogę sobie nawrzucac ile wlezie)"
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ile osób, których komentarzem oscylują wokół: "Ale g..." grało w betę lub w demo i ilu z nich wzięło poprawkę na to, że beta i demo są po to, by gracze sami pomogli ulepszyć grę. Ja grałem zarówno w betę jak i w demo i gra zasługuje (jak na to, co widziałem) na miano następcy Diablo. Momentami monotonna, lecz ogólnie wzorowa sieczka, której głównym celem jest rozwijanie postaci. Ja liczę na to, że pełna wersja nie zawiedzie i że powstaną kolejne części. A nawet jeśli gra okaże się klapą to w przeciwieństwie do Fang''a nie życzę nikomu bankructwa z moich super-egoistycznych pobudek:
"Nie podoba mi się gra, to nie tylko jej nie kupię, ale jeszcze chcę żeby jej twórcy stracili wszystkie pieniądze! (Gdyby wydali więcej to bym kupił te gry a tak mogę sobie nawrzucac ile wlezie)"
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:07, tessa napisał:

Kiepsko widze przyszlosc tego studia. Nie dosc, ze HGL bedzie niewypalem to zamierzaja takich
zrobic wiecej.


Siema! Prorok jesteś? Może inaczej - jakie masz podstawy żeby tak gadać o tym tytule, hę? Tajny szpieg przeniknął do bazy Flagship...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:49, Nero0007 napisał:

Ciekawi mnie ile osób, których komentarzem oscylują wokół: "Ale g..." grało w betę lub w demo
i ilu z nich wzięło poprawkę na to, że beta i demo są po to, by gracze sami pomogli ulepszyć
grę. Ja grałem zarówno w betę jak i w demo i gra zasługuje (jak na to, co widziałem) na miano
następcy Diablo. Momentami monotonna, lecz ogólnie wzorowa sieczka, której głównym celem jest
rozwijanie postaci. Ja liczę na to, że pełna wersja nie zawiedzie i że powstaną kolejne części.
A nawet jeśli gra okaże się klapą to w przeciwieństwie do Fang''a nie życzę nikomu bankructwa
z moich super-egoistycznych pobudek:
"Nie podoba mi się gra, to nie tylko jej nie kupię, ale jeszcze chcę żeby jej twórcy stracili
wszystkie pieniądze! (Gdyby wydali więcej to bym kupił te gry a tak mogę sobie nawrzucac ile
wlezie)"
:-)


Zgadzam się, że beta jest po to, aby „gracze sami pomogli ulepszyć grę” w 100% tylko, że demo już do tego nie służy. Demo ma być reklamą produktu zachęcającą do jego kupienia a niestety demo Hellgate jest tragiczne i niczym nie zachęca. Po za tym premiera jest w listopadzie i raczej nie są w stanie już wiele naprawić.
A co do „. A nawet jeśli gra okaże się klapą to w przeciwieństwie do Fang''a nie życzę nikomu bankructwa z moich super-egoistycznych pobudek”
Nie jestem egoistom po prostu nie podoba mi się, że tacy ludzie chcą zarobić pieniądze oszukując kupujących i sprzedając im zupełnie inny produkt niż jest obiecany na reklamach. No, ale co tam marketing górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah. Zagrałem w betę i szczerze powiem, że się okropnie zawiodłem. Gra jest tragiczna. Nie mówię już o błędach, które powinny być naprawione. Graficznie jest na bardzo niskim poziomie, menu rozpikselowane, a wiesza się na dobrym komputerze jak śmierć... Aż odechciało mi się grać, ale spełnię swój obowiązek i poświęcę jeszcze kilka dni na tą grę i napiszę raport...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przedstawicielem przeciwnego studia - grałem (na razie) tylko w demo i muszę powiedzieć, że mi się cholernie podobało. Możecie uznawać to za dziwne, ale jak dla mnie gra to porządna siekanina w stylu Diablo 2 (nie wierzyłem że da się taką rozgrywkę przenieść do FPP/TPP, a jednak!) i jak tylko trochę stanieje (bo 140zł to jednak "lekka" przesada, nawet na porządny tytuł) na pewno ją zakupię.

Jak dla mnie giera jest niezwykle grywalna i dynamiczna, ma fajową muzykę i spokojnie wystarczającą IMO grafikę. No i ma dla mnie jeszcze jeden podstawowy plus - jest 100% grywalna nawet na moim niemłodym już PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<quote>Siema! Prorok jesteś? Może inaczej - jakie masz podstawy żeby tak gadać o tym tytule, hę? Tajny szpieg przeniknął do bazy Flagship...</quote>


Siema! Nie trzeba być prorokiem zeby widziec, ze HGL bedzie niewypalem. Moze posta nie czytales? Zamierzaja zrobic kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować