Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Intel przedstawia chipset graficzny z obsługą DirectX 10

34 postów w tym temacie

zorza

Intel pokazał nową wersję chipsetu z popularnej serii ze zintegrowaną kartą graficzną GMA. Firma twierdzi, że w teście 3DMark06 procesor graficzny chipsetu G45 - GMA X4500 potroi wynik swojego poprzednika - GMA 3100.

Przeczytaj cały tekst "Intel przedstawia chipset graficzny z obsługą DirectX 10" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już olewam nowinki sprzętowe! Jeszcze tylko 1gb ramu na święta i kompa pzestaje ulepszać, bo i tak jest niezły, a w wiele świetnych gier jeszcze nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęcior się szykuje ;).....tylko ,że będzie dostępny gdzieś za rok :/....no i cena będzie zapewne powalająca :P...ale można poczekać ;) (mam zamiar laptopa sobie teraz kupić xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak keymaker''owi7 takie newsy przyponają o upgrade. Stary co przwda może zadziwić, ale tylko pod względem, jak ja mogę na nim grać [Celeron 2,6GHz, 256Mb SDRAM, Radeon 9200SE :D]. No ale do urodzin już tylko 6 dni... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komentujący tego newsa wiedzą w ogóle o czym piszą?
Chipsety Intela do zintegrowanych kart graficznych to przecież jeden wielki pic na wodę, przynajmniej jeśli chodzi o gry. Może jest to dobre rozwiązanie do pracy biurowej, programowania, lub tak jak reklamowany jest najnowszy chipset - odtwarzanie filmów HD, wsparcie dla HDMI, etc., ale w żadnym wypadku do niczego co ma związek z grafiką 3D. Nie sądzę by najnowszy produkt Intela przewyższał wydajnością np. takiego GF6600, czy nawet starsze od niego wyższe modele GeForce FX. Mój półtoraroczny laptop ze zintegrowaną grafiką prezentuje wydajność mniej więcej na poziomie GeForce''a 2, który premierę miał jakieś 7 lat temu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować