Zaloguj się, aby obserwować  
cienio

Ile czasu poświęcacie na granie

87 postów w tym temacie

Zdecydowanie za duzo, a zarazem zdecydowanie za malo :D A powaznie, odkad mam dziewczyne duzo mniej bo..... zajmuje mi franca kompa i zagrywa sie w Diablo2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywałem kiedyś po 17 godzin na dobe , czyli prawie kompletny świr ze mnie był jeżeli chodzi o te sprawy:P. Aktualnie staram sie nie przekraczac 6 godzin.W mojej opini człowiek nie powinien spedzać przed kompem więcej niż 2 godziny dziennie z prostego powodu to szkodzi zdrowiu:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe jak jest szkola to po 4-5 h a w weekendy cos kolo 7-8 :D jak narazie urazow w psychice nie ma wiec jest ok :D
ale ostatnimi razy tylko na necie siedze , ale zamowilem pare gierek w sklepie gram wiec nadrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to z 2 - 4 godz. dziennie , w weekendy to moze 6 (ale to chyba max) , tez zazwyczaj sie ograniczam , np. wychodzac na rower , na spacery , na podworko do ziomkow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:44, Akshi napisał:

Ja to z 2 - 4 godz. dziennie , w weekendy to moze 6 (ale to chyba max) , tez zazwyczaj sie
ograniczam , np. wychodzac na rower , na spacery , na podworko do ziomkow:):)


6 godzin !!
Fajnie się ograniczasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo malo ostanio, duzo czasu sprzedam z kumplami, w zimie to duzo, moze na wakacjach zaczne ostro grac bo mam 10 gier do przejscia nakupywalem se a teraz czeba czasu zeby poprzechodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:49, ArtuRPGpl napisał:

ja bardzo malo ostanio, duzo czasu sprzedam z kumplami, w zimie to duzo, moze na wakacjach
zaczne ostro grac bo mam 10 gier do przejscia nakupywalem se a teraz czeba czasu zeby poprzechodzic:)


aha dziennie to ok godzine lub 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:45, Vidmol napisał:

> Ja to z 2 - 4 godz. dziennie , w weekendy to moze 6 (ale to chyba max) , tez zazwyczaj
sie
> ograniczam , np. wychodzac na rower , na spacery , na podworko do ziomkow:):)

6 godzin !!
Fajnie się ograniczasz. :)

No wiesz , napisałem , że to max , a z resztą w weekendy to właściwie tylko jeżdżę na rowerze , gram , gram w piłke no i ślęcze nad lekcjami w niedzielny wieczór:)Idealny plan to to nie jest , ale komu by się chciało uczyć w sobotę...
PS.Reset kompa pomógł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio na granie prawie wcale, czemu? Bo ostatnio nie ma zbyt wielu fajnych, ambitnych gierek (szczególnie w cRPG). A jednak kolejny, 7 już raz Baldur''s Gate''a nie chce mi się przechodzić... chociaż moze...=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować