Gregario

Grupa gram.pl w STEAM

1730 postów w tym temacie

Jesli juz jestesmy przy problemach ze steamem, to czy ktos wie jak zrobic zeby znowu byl podczas gry? Bo to bardzo przeszkadza, musze wychodzic do windows, zeby odczytac wiadomosc, bylbym wdzieczny za szybka wiadomosc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:19, barteksar napisał:

Jesli juz jestesmy przy problemach ze steamem, to czy ktos wie jak zrobic zeby znowu byl podczas
gry? Bo to bardzo przeszkadza, musze wychodzic do windows, zeby odczytac wiadomosc, bylbym
wdzieczny za szybka wiadomosc:).


shift+tab na ustawieniach domyślnych otwiera community settings w grze i podczas gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2007 o 19:35, MisticGohan_MODED napisał:


shift+tab na ustawieniach domyślnych otwiera community settings w grze i podczas gry :]

Steama mam juz od poczatku roku, wiec raczej wiem jaki jest domyslny steam podczas gry ;]. Chodzi o to, ze nawet zmieniajac steama w ustawieniach on mi sie nie wyswietla;/, a to jest bardzo denerwujace podczas gry;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:33, barteksar napisał:

Steama mam juz od poczatku roku, wiec raczej wiem jaki jest domyslny steam podczas gry ;].
Chodzi o to, ze nawet zmieniajac steama w ustawieniach on mi sie nie wyswietla;/, a to jest
bardzo denerwujace podczas gry;/


Tez tak mialem :< Wkoncu mi zaczelo dzialac...Wiec po wlaczeniu steam,zrob opcje i ustaw na np. "End" powino dzialac potem nastepnego dnia jak wlaczysz steam czy po wlaczeniu kompa znowu wejdz w ustawienia i zmien na Tab+Shift i odrazu po wlaczeniu gry ciagle ciagle naciskaj [Shift+Tab],taki "mini spam przyciskami",ta technika mi pomogla dopiero od 2 tygodni mam wkoncu firends tak podczas gry <jupi> ;D

Dzieki za przyjecie,co nas tak malo?? Nie wieze zeby tylko 20+ osob mialo steam ktorzy sa z gram.pl ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:36, Von Bolt napisał:

Uprzejmie proszę o zaproszenie na nicka VonBolt (zresztą jest taki sam jak na gram.pl)


EDIT:
Sorry nie taki sam na gram.pl mam spacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2007 o 16:07, MisticGohan_MODED napisał:

Jedyne co mnie ostatnio wkurza z tym community to fakt ,że cały czas mi odejmuje godziny gry
spędzone w CS:S...

W ogóle ten system liczenia jest coś niedorobiony (niekiedy zliczy 10min gry, a niekiedy 2 godzin nie zauważy). Mam nadzieję, że wkrótce to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale statystyki w CS:S mnie powaliły (moje :P) czas gry 15 minut :P statystyka gracza (czy cuś w tym guście :P) 0.9 (Tragedia) wszystko przez Wiedźmina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 20:05, Kalkulator12 napisał:

No ale statystyki w CS:S mnie powaliły (moje :P) czas gry 15 minut :P statystyka gracza (czy
cuś w tym guście :P) 0.9 (Tragedia) wszystko przez Wiedźmina !


no ja najpierw przez orange box a teraz przez wiedźmina już w css''a jakis miesiąc nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się