Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rome: Total War - Antologia w serii Platynowa Kolekcja!

38 postów w tym temacie

Nareszcie, strasznie kusiło mnie żeby kupić wcześniej jednak chciałem mieć dodatek Alexander a w edycji od lem-a niestety, ale go nie uświadczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem tu sie znalazł dodatek alexander jka nie wyszedł w naszym kraju w ogóle?:P

A poza tym szkoda bo nie dawno kupiłem roma z jednym dodatkiem:|
Nie dałoby rady alexandra osobno wypuścić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zbiorczo:

- to już wszystkie platynki w tym roku

- Warhammera Antologii - mimo obecności na poprzednich reklamach - nie udało sie go jeszcze wydać w platynie

- wcześniej do serii Total War miał prawa LEM (a do Shoguna EA), nie wiem czemu nigdy nie wydali Alexandra, natomiast na razie nie ma możliwości kupienia go osobno i raczej nie będzie to możliwe na razie, ale kto wie...

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce przydałoby się takie zbiorcze wydanie kolekcjonerskie, jak opisane w poście powyżej.
Mimo, że mam większość serii, brakuje mi paru dodatków i m.in. dodatku do Med2 (zamierzam go nabyć, ale tylko w takim pakiecie kolekcjonerskim), ale dla takiego wydania kupiłbym te tytuły jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie jeszcze jakiś "rzut" platynowego Roma z dodatkami? Bo w sklepie gramu brak, empik właśnie przedłużył mi czas oczekiwania na grę (jeżeli w ogóle będzie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować