Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed gotowy

55 postów w tym temacie

Z jednej strony szkoda, że konsolowcy już będą mogli grać w Assassin''s Creed, a z drugiej dobrze - pecetowcy dostaną lepszą (mam nadzieję) grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komentarze pod tytulem "glupie konsole...dlaczego na pc bedzie pozniej?"
Gry to pieniadze. Dla nich sie je robi a to na konsolach glownie zarabia dystrybutor - koniec kropka... niezmienicie tego chyba ze przestaniecie sciagac gry z neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mogę się doczekać mojego nowego kompa i tej gry. Na moim sprzęcie nie pójdzie pewnie nawet na 1/4 minimalnych wymagań. Niestety...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się ciesze że na PC wychodzi na początku 2008 ^_^ Miałem naprawdę spory problem co wybrać tyle gier ostatnio na PieCa wychodzi.. a tak zagram zarówno w Gears Of War PC jak i w Assasins Creed ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie ciesze że wychodzi w 2008 bo teraz wychodzi bardzo duzo gier i juz nie wiadomo na co się zdecydować. A napewno do tego czasu nie bede się nudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Mi tam nawet pasuje premiera dopiero na początek 2008, bo zaraz ma wyjść jeszcze Crysis i UT3...
Jeszcze Strangehold... Czyli mamy nawet nadmiar hitów..... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to chyba najlepszy od dawna koniec roku (jeśli chodzi o premiery gier na konsole i na PeCety). Mass Effect, UT3, Assasins Creed, Halo 3, Call of Duty 4, PES 2008 i... The Simpsons :D. Chyba liczba przewidywanych prezentów na gwiazdkę troszkę się zwiększy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:22, Ringno5 napisał:

Nie chcę być złym prorokiem, ale poważnie się obawiam o los Assassin''s Creed na PC. Pamiętam
porty Devil May Cry 3 i Onimusha 3 na PC i to, jak sknocili sterowanie. O3 przeszedłem zaciskając
zęby, ale się udało. DMC3 sobie odpuściłem w 2/3 drogi, bo zwyczajnie się nie dało grać.
Mam nadzieję, że tym razem bardziej się przyłożą...

Ee... A czy te gry tworzył Ubisoft? Nie wydaje mi się (to, że na okładce jest ich logo nie znaczy, że to oni to zrobili). Konwersją tych gier zajął się japoński SourceNext. Wszystkie ich dotychczasowe porty udowadniały, że to tylko banda partaczy, ale za to jakie to były gry...
Wystarczy spojrzeć jakąkolwiek inną grę Ubisoftu, by obawy nieco znikły. W większość ich gier na klawiaturze gra się bardzo przyjemnie i nie trzeba dokupywać pada. Jedynie fakt, że lubią przerabiać gry na różnych platformach (może chcą wiedzieć, która jest która?) wzbudza mój niepokój, ale mam nadzieję, że wersja PC będzie wzbogacona o jakieś bonusy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować