Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 10:31, Be-Yacz napisał:

Ty mi mówisz o kulturze? Spójrz na swoje posty człowieku. Wcześniejszy sklep CDP to nie gram.pl,
więc gadasz bzdury. Gówniarski bełkot? Ładnie siebie podsumowałeś.




Ejże dwa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:35, pRed@toor napisał:

jeśli twój zmysł percepcji stoi na tyle niskim poziomie, iż nie zauważyłeś że określenie "gówniarski
bełkot" było skierowane ogólnie do postów pokroju "łeeeeeeee oszukali mnie ***** jak oni mogli
już nigdy buuuuuuu" to przekazuje najszczersze wyrazy współczucia twoim bliskim, którym zapewne
wielkie męki musi przyparzać codzienne użeranie się z tobą.

Nie interesuje mnie do kogo kierujesz chamskie odzywki. Czy do mnie, czy do kogoś. To bez znaczenia. Dajesz tylko dowód jak zostałeś (a raczej, jak nie zostałeś) wychowany. A tekst z moimi bliskimi wzbudza u mnie tylko litość i wpółczucie w stosunku do ciebie. Kończe z tobą rozmowe, bo zwyczajnie nie moge się już zniżyć do twojego poziomu.

Soleila - to tego pana powinnaś uspokoić, bo rzuca się do wszystkich, jak by z łańcucha został spuszczony. W każdym razie ja już kończe dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: Be-Yacz

Ja natomiast nie życzę Ci, abyś kiedyś miał w pracy podobną sytuację. Jak będziesz miał podobny problem, nie zawiniony przez Ciebie (dla producenta/dostawcy już jest wystarczająco nieprzyjemna sprawa) i będziesz musiał się z tego tłumaczyć, biorąc całą winę na siebie, to zobaczysz co to znaczy i może spojżysz na problem z innej perspektywy. Jak już mówiłem znam takie sytuacje z autopsji. Powiedz mi jeszcze jedno: umrzesz, jak dostaniesz coś później, nie możesz rzyć bez pudełka i medalionu? Ja znam tylko 3-5 latków, którzy muszą mieć teraz, zaraz, bez czekania, bo jak nie dostana, to płacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:15, pRed@toor napisał:

to gdzie będziesz kupował? w cenedze gdzie jak zamówiłem trzy pak hitmana, i trzy pak prince
of persia kurierem, to mi po dwóch miesiącach przyjechał?


CDP ma pokazalo palcem (ba, wielkim swiecacym neonem) gdzie mamy sie udac po nastepne zakupy - Empik i MM/Saturn.
Rzeklbym, ze zrobilo to w najbardziej bolesny sposob, jaki sie dalo.

Dnia 30.10.2007 o 10:15, pRed@toor napisał:

potknięcia są wszędzie


Jasne, ale nie na taka skale i nie przy takim tytule. Poza to juz nie jest potkniecie, tylko wywalenie sie jak dlugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

be-yaczu, takie odzywki (zapewne nie chamskie) kieruj do swoich bliskich albo pracowników, a i to jak ci pozwolą
zniżyć się do mojego poziomu nie możesz z przyczyn technicznych, a mianowicie już dawno jesteś niżej. i niewymownie cieszy mnie to że już kończysz dyskusję. za ewentualnie łamanie regulaminu tą odpowiedzią przepraszam moderatorów, i obieuje że już wiecej nie będe reagował nie będe na gramowiczów, bo jaak widze, dla nich zemsta i własna wściekłośc jest wązniejsza niż kultura, i dobry smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:40, Czapelo napisał:

DO: Be-Yacz

Ja natomiast nie życzę Ci, abyś kiedyś miał w pracy podobną sytuację. Jak będziesz miał podobny
problem, nie zawiniony przez Ciebie (dla producenta/dostawcy już jest wystarczająco nieprzyjemna
sprawa) i będziesz musiał się z tego tłumaczyć, biorąc całą winę na siebie, to zobaczysz co
to znaczy i może spojżysz na problem z innej perspektywy. Jak już mówiłem znam takie sytuacje
z autopsji. Powiedz mi jeszcze jedno: umrzesz, jak dostaniesz coś później, nie możesz rzyć
bez pudełka i medalionu? Ja znam tylko 3-5 latków, którzy muszą mieć teraz, zaraz, bez czekania,
bo jak nie dostana, to płacz :(

Ja pudełko i medalion, mam, bo kupiłem w Empiku ;). Nie będe tłumaczył ponownie co mam do zarzucenia CDP, ale najbardziej zirytowało mnie to, że spędziłem kilka godzin przy telefonie, żeby dowiedzieć się, że paczki są źle zaadresowane. To CDP powinno mnie o tym poinformować. Reszty wymieniać mi się nie chce. Trzeba było czytać na bieżąco wątek.

pRed@toor - Szczerze powiem, że nawet nie czytałem twojej wypowiedzi ;). Ja na tego posta już nie odpowiem, bo wiadomo co mówi przysłowię o ustępywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:43, donaan napisał:

Paczki miały być wysyłane od dzisiaj, miałem jeden z 1 numerków, a nadal ani widu ani słychu,
chyba dopiero kawe sobie zaparzają ;]


Kawa - bardzo dobry pomysl :)

@Soleila: mam do was jedna prosbe - zadbajcie o to, zeby te paczki jutro do ludzi dotarly. Stancie na rzesach, jesli bedzie trzeba.
Przypominam, ze w czwartek jest swieto, wiec kurier nie pracuje. W piatek tez pewnie pracowac nie beda, bo biora sobie dzien wolny zamiast 11. listopada (do czego uprawnia, ba - zmusza, ich ustawa). Potem jest sobota i niedziela, czyli jesli paczek nie dostaniemy jutro, to przyjada do nas w przyszlym tygodniu.

Stoicie nad przepascia - spieprzenie jeszcze tej dostawy bedzie duzym krokiem naprzod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:48, Yabol_MODED napisał:

Soleila... Wiesz moze o ktorej paczki zostana wyslane z magazynu ?


Nie wiem, ale zaraz się dowiem. To znaczy Nikita Wam odpowie za chwilkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to teraz może przejdziemy do meritum.

doszliśmy do konsensusu, gram.pl zwinili, przeprosil, i naprawia błędy. teorytycznei wszyscy powinni być happi.
jak widać na załączonym obrazku nie są.
a to mi jakieś źródła kultry, niewiadomo jakiej, w niezwykle finezyjny i kulturalny sposób prubuja wmówić jakie to intleigentne inaczej typy w gram.pl pracują(sądy tusze dają po długich badaniach psychologicnych tychże), a to i osobom ktore kupiły preordery wmawia się że są ot tychże pracowników gram.pl głupisi jescze bardziej itp.
generalnie mocny jest jeszcze odzew, że chcą bliżej nieokreślonej rekompensaty

może ktoś powie czego chcą, to sprawa się wyjaśni ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, paczki z pozostałą częścią EK będą wysyłane w jakiej kolejności? bez rzadnej metody czy np. zależnie od pozycji na liście tj. od 1 miejsca do 2999?
Czy roasyłanie już się rozpoczęło?
Prosze o odpowiedź ze strony kogoś z niebieskich.
Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

p.s. Dystrybucja beznadziejna ale gra w dużej mierze to rekompensuje-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 09:54, cmurder napisał:


> ma sensu uczyc was czegokolwiek, bo przeciez wsyzstko wiecie, a sukces zostal osiagniety,
coz
> z tego ze moim kosztem niestety, moim i 2998 innych graczy

święta racja ja musiałem dwa razy płacic za edycje kolekcjonerska , w biurze obsługi klienta
powiedzieli mi , ze odeslą mi pieniądze niestety czekam już od środy a pieniędzy nie ma , to
juz nie jest porażka to po prostu skandal , zreszta zamierzam w tej sprawie zrobic cos więcej
tym razem nie popuszczę , a na gram.pl kupiłem ostatni raz



Tak jak obiecaliśmy - płatność zostanie zwrócona. Przepraszamy za powstałe opóźnienie spowodowane premierą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować