Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Jak dla mnie poziom tej całej dyskusji osiągnął już dno :( zarówno ze strony "niebieskich" jak i niektórych userów.
Dla mnie cała sprawa przedstawia się w sposób następujący:
Sklep gram.pl przy sprzedaży EK zawalił na całej długości:
- zamawianie pre orderów - zmarnowałem cały dzień starając się kupić jeden z 3000 egz EK gry,
- dostarczenie całej EK - kupując od was EK zwarliśmy poniekąd umowę kupna, w której była mowa co kupuje i kiedy to dostanę, i tu lipa dostanę dwie paczki i w różnym okresie czasu,
Przepraszając zachowaliście się w porządku - wasze przeprosiny są na miejscu.
Ale błagam nie traktujcie swoich klientów jak bandę niedorozwiniętych nastolatków.
Grę również kupili ludzie dorośli, którzy mają już jakieś doświadczenie życiowe i których się nie da zbyć jakimś dodatkowym gadżetem w celu rekompensaty.
Wy jako firma popełniliście wiele karygodnych błędów przy wysyłce tej gry. Tam gdzie pracuje takie coś było by nie do pomyślenia, a tłumaczenie się, że wy jesteście pionierami przy wysyłce tak dużej ilości egz gry jest wręcz irytujące. Bo po po pierwsze pionierem jest CDProjectRed i to przy produkcji gry, a nie wy. Dalej podsumowując czy wy pierwszy raz wysyłacie ludziom gry? Robicie to już od ładnych paru lat!!!
Kończąc powiem ostro i stanowczo - powinny u was polecieć stołki bo ktoś chyba jest w złym miejscu!!!
Proszę nie traktujcie tego posta jako złośliwego - jest to moja opinia na temat tego co się działo przy całym procesie marketingowym EK.

Z poważaniem
Michał Ratajczyk

P.S Mam nadzieje, że powyższy post nie wpłynie na jakoś i czas dostarczenia drugiej części EK.
Dlatego też podpisuje się z Imienia i Nazwiska.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:17, Budo napisał:

/.../

Heh, Hern bawisz mnie. Wpadasz na forum tylko po to, żeby pomarudzić, czepiasz sie wszystkiego
i często byle czego... zapewne wiesz lepiej jak sie wydaje grę o takim nakładzie, robiłeś to
wielokrotnie itd itp. Naprawdę Twoje posty wyglądają dużo śmieszniej niż wyjaśnienia cdp. Mialem
to już na końcu języka wielokrotnie.


Wpadam na to forum mówisz .... :) Zainteresuj się, kto był tu moderatorem przez 2 lata ... grubo przed Tobą (to tak na marginesie i nieco off topic).

A co do wydawnictwa i związanych z tym rzeczy. Wiesz ... zaryzykuję, że wiem więcej od Ciebie z racji wykonywanej przez siebie zawodu przez parę dobrych lat. Nie twierdzę przy tym, że wiem więcej od CDP i jak pewnie słusznie zauważyłeś, a nie raczyłeś napisać nie udzielam CDP rad jak mają to robić :)
Właściwie jak CDP sobie będzie wydawało gry nie powinno nas obchodzić, bo to wewnętrzna sprawa CDP. Nas, graczy i klientów obchodzą skutki działalności CDP. A te przy okazji wydania Wiedźmina są opłakane i byłbyś ślepy, gdybyś napisał, że tylko ja to zauważam. Jeżeli się z tym nie zgadzasz, to proszę poczytaj więcej postów niż tylko moje. Postaraj się też mieć więcej dystansu do firmy, której nie jesteś pracownikiem - tobie to wolno, pracownikom delikatnie mówiąc raczej nie wypada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy na nikogo nie zrzucam winy, w zadnym moim poscie tego nie znajdziesz.
Ciezko z toba rozmawiac wiec wybacz ale chwilo juz nie bede polemizowal, jeszcze raz podkresle staram sie tutaj udzielac informacji ty masz zal i to rozumiem, napisalem w niusie ze przepraszamy, napisalem to w swoich postach jest jakis program zaradczy wiecej nie moge na dzisiaj zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 22:34, Oskar24 napisał:

Był wyższy. 4000 to jest dużo, bardzo dużo. Ile średnio najnowsze gry mają nakładu (np. Kompania
Braci albo Guild Wars: Nightfall)? Przypuszczam, że ~40 tysięcy egzemplarzy (ze wskazaniem
na mniej).


Dużo mniej niż zakładasz

Dnia 29.10.2007 o 22:34, Oskar24 napisał:

P.S. Słyszałem, że ma ruszyć sklep z gadżetami z Wiedźmina - czy to będą gadżety typu breloczek
i naklejka, czy też nieco atrakcyjniejsze?


bedą różne gadgety cięzko mi powiedzieć czy będa dla ciebie atrakcyjne kilka fajnych na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 22:37, Meghan_mph napisał:

migem, jak Ci nie wstyd pisać takie rzeczy w momencie, kiedy kilka tysięcy ludzi czeka co najmniej
na dodatki do EK, a pewna część z nich także na samą grę. Moim zdaniem jest całkiem odwrotnie:
wojnę przegraliście, teraz tylko możecie starać się minimalizować straty. W ostatnich dniach
zarejestrowało się na forum sporo nowych osób tylko po to, żeby powiedzieć - nigdy więcej.
I jeśli ludzie przestaną kupować w sklepie gram.pl to raczej wojnę można uznać za przegraną.
Z kretesem.


Ja mimo to ciesze sie ze udalo sie ta gre wydac, tak jak pisalem nie wszytsko poszlo po mysli ale to byla ciezka praca i znalazlo sie tez kilka osob/graczy ktore powiedzialo mile slowo o tym wydaniu stad nie wstydze sie powiedziec ze mimo wszytsko uwazam ze sie udalo.

Dnia 29.10.2007 o 22:37, Meghan_mph napisał:

No krew mnie zalała - jak się ktoś o coś pyta, to się odżegnujecie - ja nie z CDP, ja z gram.pl;
ja nie z gram.pl tylko z Ekipy gram.pl, itd, itp. Pięknie wszystko rozdrabniacie i w końcu
nikt nie wie, z czym do kogo się zwracać.
Ale jak chwalić się Wiedźminem, to już nie ma mowy o tym, że przecież nie jesteś z CDP Red,
ta produkcja to powód do chwały wszystkich razem i każdego z osobna. I nie jesteś pierwszym
opisywanym inaczej niż Wiedźmin Team, który ich zasługami chce przykryć porażki własnego oddziału.
To jest faktycznie żałosne :/


kazdy pracownik CDP/CDPR/CDPLC dołozyl sie do Wiedzmina, nikt nie przypisuje sobie czyis zaslug, bo nie mowilem ze jestem z CDPR, nie wiem co masz namysli ich zaslugami zakryc swoje porazki, bo tego nie robie
oprocz zrobienia gry jest jeszcze szereg innych proicesów w ktorych biora udzial inne osoby a ktore sa rownie wazne co wydanie gry, a ktore sie udaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:30, migem napisał:

Nigdy na nikogo nie zrzucam winy, w zadnym moim poscie tego nie znajdziesz.
Ciezko z toba rozmawiac wiec wybacz ale chwilo juz nie bede polemizowal, jeszcze raz podkresle
staram sie tutaj udzielac informacji ty masz zal i to rozumiem, napisalem w niusie ze przepraszamy,
napisalem to w swoich postach jest jakis program zaradczy wiecej nie moge na dzisiaj zrobic.


Tego, że ty osobiście zrzucasz winą na kogoś innego nie napisałem. Ale postów na forum typu "to nie my, to oni" jest w tej chwili o wiele za dużo.
Co do ciężkiej rozmowy ze mną, cóż ... nikt Ci nie powiedział, że będzie łatwo, prawda ? Poza tym chcesz iść na łatwiznę i mieć tylko "łatwych" rozmówców ? Zero ambicji ? ;-)

W to, że dzisiaj Ty już więcej zrobić nie możesz wierzę w 100% ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:20, migem napisał:

nie przerosła, pamietaj, że robilismy taki projekt jako pierwsi w Polsce, na swoj sposob jestesmy
pionierami, w takich sytuacjach zawsze sie popelnia bledy, mozna bylo isc na latwizne zrobic
duzo mniejszy naklad, duzo mneijszy pr etc i wtedy wszytsko bysmy sobie spokojnie opanowali
.. albo jeszcze opoznic premiere zeby miec wiecej czasu .. ale zaryzkowalismy rzucilismy na
front wszytsko cos ie ruszalo i co mielismy, nie wszytsko wyszlo, akilka bitew przegralismy
ale wojne mam wrazenie mimo wszytsko wygralismy.


Przerosło Was. Wojnę też przegraliście. Szczerze? Nic więcej u Was nie kupię i każdemu będe odradzał.

To, że wysłaliście EK do Empiku, to zwykły biznes pokazujący kogo tak naprawdę się boicie: szarych klientów czy mega graczy na rynku - Empik konstruuje takie umowy, że jakbyście się z nich nie wywiązali, to stracilibyście w ch... szmalu (wiem, bo widziałem umowy między Empikiem a różnymi wydawcami - to jak cyrografy z Pana Twardowskiego).

Te przyklejone "przeprosiny", to tylko dowód na to jaki burdel macie. Traktujecie swoich najlepszych i najwierniejszych klientów jak bezmózgie bydło. Każdy "niebieski" pisze co chce. Zero informacji. Co z obiecaną rekompensatą za czerwcowe problemy z serwerem? Co z obiecaną rekompensatą za jaja z "EK na raty"?

W ogóle nie mogę pojąć jak poważna firma nie przewiduje tzw. czynników trzecich? Jak można - powiedzcie mi bo nie pojmuję - rozpocząć drukowanie, składanie, montowanie czegokolwiek tak późno, że jakakolwiek zmiana powoduje rozpierdolenie wysyłki? To jest totalny brak profesjonalizmu! Guzik mnie obchodzi - jako klienta - to, że macie kłopoty, itp.. itd... Płacę, więc wymagam! To za moje 199 PLNów kupujecie bułki na śniadanie!

Tyle z mojej strony. Ostatni post na gram.pl i ostatni zakup w najgorszym sklepie w internecie zwanym sklep.gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:32, migem napisał:

Dużo mniej niż zakładasz

Chciałem dać mniej niż 30, ale pomyślałem, że to coś za mało.
Wiem, że to zależy od gry. No ale tak średnio ~25 000?

Dnia 29.10.2007 o 23:32, migem napisał:


bedą różne gadgety cięzko mi powiedzieć czy będa dla ciebie atrakcyjne kilka fajnych na pewno
znajdziesz.

Już mówiłem, co to np. dla mnie atrakcyjne rzeczy.
A jak będzie się odbywała sprzedaż?
wPLN, duża cześć wPLN + PLN czy tak jak normalnie - mała część wPLN + PLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Bardzo jestem zawiedziony postępowaniem CD. Wiedzmin na którego wszyscy gracze czekali dobre kilka lat tak rozreklamowany i tak prpmowany efekt spalił na panewce. Jestem zawiedziony tym że zamawiając Ek Wiedzmina nie otrzymałem jej w całości jakoś dziwi mnie takie postępowanie, Wiele gier mniej reklamowanych i mniej prestiżowych których premiera zapowiadana była wcześniej bez żadnych znaczących powodów była przesówana, a tu plama. Nie wiem dlaczego można było popełnić takie marketingowe samobójstwo. Przecież edycja kolekcjonerska nie jest dla każdego.
Druga kwestia to sama gra. Spodziewałem się czegoś lepszego, nie to że gra jest zupełnie do niczego. Ale spodziewałem się że będzie lepsza. Ani fabułą , ani jakością grafiki nie powala na kolana ( jakoby miała to zrobić ) jest fajna lecz sądzę że nie za takie pieniądze. gra powinna kosztować nie 199 lecz 139 (mówię o EK )
Jako pasjonat gier tego rodzaju jestem ogólnie rzecz ujmując zawiedziony tak grą o sposobie dystrybucji ( opóźnieniach ) nie wspomnę. Dziwię się tylko dlaczego niektórzy otrzymali kompletme EK świadczą o tym aukcje internetowe )
Mimo wszystko pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Opakowanie Edycji Kolekcjonerskiej jest ręcznie składane i sklejane - co w sposób nieprzewidziany rozciągnęło produkcję w czasie" hahahaha. Leże.

To jedno z głupszych tłumaczeń jakie słyszałem :)) Dziekuję. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze tej sprawy nie komentowalem, wiec pozwole sobie na maly komentarz tutaj:
Jest mi zwykle, po ludzku, przykro. Liczylem na to, ze CDP nie zawiedzie przy wydawaniu Wiedzmina. Przeliczylem sie. Nie po raz pierwszy, przecenilem sily CDP, zadanie po raz kolejny przeroslo ich mozliwosci. Niby ciagle piszecie o tym, ze bledy wynikly, zdarzaja sie, przepraszacie za nie i na pewno sie na nich czegos nauczycie - niestety, jestescie naprawde malo pojetni, skoro na wlasnych bledach sie jednak uczyc sie nie potraficie...
Ja gre dostalem dopiero dzisiaj [zamawialem EK], a i to tylko dlatego, ze sam interweniowalem w firmie kurierskiej. Sadzilem, ze zamowie gre, CDP ja wysle, kurier dostarczy i tyle. Ale i to okazalo sie zbyt skomplikowane. Okazalo sie, ze paczka zostala wstrzymana przez nadawce i od tego czasu lezala w magazynie i nikt nie pomyslal by dac ja kurierowi. Nie wnikam czemu paczki wstrzymano, czy powiedziano pozniej zeby te wstrzymane wyslac - nie obchodzi mnie to. Zamawialem gre u was i to wy obiecaliscie jej dostawe przed premiera. Nie dostalem przed premiera ani samej gry, ani reszty EK. Uwazam, ze to co mi wcisneliscie, a ja po frajersku dalem sie nabrac - sama gra po premierze, dodatki do EK, ktore powinny byc dostarczone razem z gra, beda dostarczone nie wiadomo kiedy [nie zwracam uwagi na kolejne zapewnienia ze niedlugo beda doslane, gra tez miala przyjsc przed premiera...] - ze ten towar nie byl na pewno wart 200zl.
Ja juz sklepowi gram.pl podziekuje, mam nadzieje ze inni rowniez. Moze wtedy w koncu, na swoich bledach, nauczucie sie czegos przydatnego w tej branzy. Czegos wiecej niz umiejetnosci mowienia "przepraszam".
Pozdrawiam wszystkich, ktorzy wykonali dobrze swoja prace. Szkoda ze cala reszta niekompetentnych ludzi sprawila, ze wasza praca poszla na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAHA ja nawet nie otrzymalem podstawowej edycji zenada! zamowilem 2x ek ktore nie byly dla mnie i jedna zwykla dla mnie i co? wyslali 2 ek a zwyklej oczywiscie zapomnieli obiecali jakas gratyfikacje bo fakt faktem zlamali gwarancje dostawy przed premiera zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:49, zubik napisał:

Witam wszystkich.
Bardzo jestem zawiedziony postępowaniem CD. Wiedzmin na którego wszyscy gracze czekali dobre
kilka lat tak rozreklamowany i tak prpmowany efekt spalił na panewce. Jestem zawiedziony tym
że zamawiając Ek Wiedzmina nie otrzymałem jej w całości jakoś dziwi mnie takie postępowanie,
Wiele gier mniej reklamowanych i mniej prestiżowych których premiera zapowiadana była wcześniej
bez żadnych znaczących powodów była przesówana, a tu plama. Nie wiem dlaczego można było popełnić
takie marketingowe samobójstwo. Przecież edycja kolekcjonerska nie jest dla każdego.
Druga kwestia to sama gra. Spodziewałem się czegoś lepszego, nie to że gra jest zupełnie do
niczego. Ale spodziewałem się że będzie lepsza. Ani fabułą , ani jakością grafiki nie powala
na kolana ( jakoby miała to zrobić ) jest fajna lecz sądzę że nie za takie pieniądze. gra powinna
kosztować nie 199 lecz 139 (mówię o EK )
Jako pasjonat gier tego rodzaju jestem ogólnie rzecz ujmując zawiedziony tak grą o sposobie
dystrybucji ( opóźnieniach ) nie wspomnę. Dziwię się tylko dlaczego niektórzy otrzymali kompletme
EK świadczą o tym aukcje internetowe )
Mimo wszystko pozdrawaim


PRZESTANCIE JUZ NARZEKAC JA MI SIE POMYLILI W MAGAZYNIE I DO DZISIAJ NIE DOSTALEM ZADNEJ EDYCJI WIEDZMINA WIEC DAJCIE SPOKOJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:42, -=grocal=- napisał:

Przerosło Was. Wojnę też przegraliście. Szczerze? Nic więcej u Was nie kupię i każdemu będe
odradzał.

To, że wysłaliście EK do Empiku, to zwykły biznes pokazujący kogo tak naprawdę się boicie:
szarych klientów czy mega graczy na rynku - Empik konstruuje takie umowy, że jakbyście się
z nich nie wywiązali, to stracilibyście w ch... szmalu (wiem, bo widziałem umowy między Empikiem
a różnymi wydawcami - to jak cyrografy z Pana Twardowskiego).

Te przyklejone "przeprosiny", to tylko dowód na to jaki burdel macie. Traktujecie swoich najlepszych
i najwierniejszych klientów jak bezmózgie bydło. Każdy "niebieski" pisze co chce. Zero informacji.
Co z obiecaną rekompensatą za czerwcowe problemy z serwerem? Co z obiecaną rekompensatą za
jaja z "EK na raty"?

W ogóle nie mogę pojąć jak poważna firma nie przewiduje tzw. czynników trzecich? Jak można
- powiedzcie mi bo nie pojmuję - rozpocząć drukowanie, składanie, montowanie czegokolwiek tak
późno, że jakakolwiek zmiana powoduje rozpierdolenie wysyłki? To jest totalny brak profesjonalizmu!
Guzik mnie obchodzi - jako klienta - to, że macie kłopoty, itp.. itd... Płacę, więc wymagam!
To za moje 199 PLNów kupujecie bułki na śniadanie!


popieram w 100%, to co teraz sie wyprawia... zalosne, przepraszamy, bedzie rekompensata ale kiedy i co to juz nie powiemy bo i tak sklamiemy... i to wszystko jest wasza wina, bo kto zlecił podwykonawcom produkcje okreslonej ilosci roznych przedmiotow ? WY! Kto zlecil rozeslanie paczek przez Masterlinka w okreslone dni i z dostawa na kilka dni przed premiera ? TAK WY! I teraz WY powinniscie za to beknac, bo wyszlo ze wszystkiego jedno wielgie g*wno... niby firma ktora od kilku lat jest na rynku, ma wyrobiona marke a tak partoli najwieksza premiere w histori polskich gier (cały ten przesadzony markeing itp), oj chyba w zarzadzie powinny zajsc zmiany bo kogos trzeba za to wszystko obwinic - ktos sie poprostu nie sprawdzil i to na calej lini...

aha i jeszcze to mydlenie oczu naklejeczkami i plakacikami... badzcie chociaz raz powazni i przedstawcie sprawe jasno, co do tych 5000 egzemplarzy EK, kto to moze wiedziec - Wy napewno nic nie potwierdzicie [bo to juz totalnie was pograzy], a jakie sa fakty... wie to tylko kilka osob odpowiedzialnych za produkcje EK, a ze ktos o czyms takim slyszal w Empiku - cos tu jest nie halo...

moze Cenega zacznie wydawac jakies wypasione versje EK ? jak jedna firma sobie nie radzi to druga przejmuje rynek - byc moze z korzyscia dla graczy.

macie u mnie jak i u wielu innych kupujacych wieeeelkiego minusa i zadne naglejeczki i inne duperle ktorych wyczekiwalem z wywieszonym jezorem bedac jeszcze w przedszkolu nie zniweja go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę wtedy jak Wiedźmin robi mi przymusowe przerwy ;)

A gram, bo kupiłem sobie DRUGĄ kopię. Na swoją EK będe czekał gdzieś do grudnia, bo zrobiłem błąd i zamówiłem go sobie razem z dodatkiem do Neverwinter Nights - który ukazać miał się w połowie października. Na zachodzie gra jest już od dawna, a u nas ? CDP coś skonocił i mamy znowu lekki poślizg (tak jak przy wiedźminie choają głowy w piasek i nie informują, dlaczego jest ponad dwumiesięczne opóźnienie).
Odpowiadając na twoje pytanie: nie jesteś już głodny ale syty to chyba raczej jeszcze nie :).

To, że siedzisz cicho, oznacza tylko, że ten temat jest ci obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo przepraszam, ale coś mi tu się z matematyką nie zgadza :D
Zacytuję: "W efekcie pierwsze 300 egz. zostało wysłane do sklepów"
kolejny cytat: "tak 3 200 to cały nakład , tak jak bylo podane w niusach i nic nie zostało doprodukowane, nadział na EMPiKi i MMiS to 300 sztk."
i teraz proste dodawanie - 2999 sztuk preorera + 300 sztuk na sklepy = 3299 sztuk a to nie jest równe 3200, znów nam się kolejna setka pojawiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale macie problemy...
ja zamowilem podst wersje - dostalem przed premiera - obejrzalem wszystkie ''gadzety'' samej gry jeszcze nie odpalilem bo czekam na nowy komp. nawet gothica3 kupilem przed premiera a gralem w niego tylko 5 min - bo tez uznalem ze poczekam na lepszy sprzet. mowi sie trudno CDP zawalil i teraz probuje sie zrehabilitowac, a wy narzekacie jakbyscie kupili bmw za 200,000 bez bajerow. czy to naprawde takie wazne czy dostaniecie swoje gadzety przed premiera czy po - w wyniku bledow etc. ? gre dostaliscie (wiem, ze nie wszyscy) a to jest najwazniejsze. Kazdy popelnia bledy, a zwlaszcza Ci, ktorzy sa pod olbrzymia presja i ''debiutuja''. CDP mial falstart ale ogolem chcial jak najlepiej. A wy sie zachowujecie jakby zagranie w Wiedzmina przed premiera byla swietoscia i nic nie istnieje ponadto. halo! wracajcie na ziemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:36, migem napisał:

Ja mimo to ciesze sie ze udalo sie ta gre wydac, tak jak pisalem nie wszytsko poszlo po mysli
ale to byla ciezka praca i znalazlo sie tez kilka osob/graczy ktore powiedzialo mile slowo
o tym wydaniu stad nie wstydze sie powiedziec ze mimo wszytsko uwazam ze sie udalo.


No Ty chyba sobie żartujesz? Co się udało? Wstrzymać paczki? wysłać w częściach? Nie dostarczyć niektórym klientom zwykłych wersji? Nie wziąć pod uwagę ludzi z listy rezerwowych? Podać na początku inna informacje o ilości a potem inna?

Wątpię byśmy byli za marudni bo np. Wiedźmin gra ma parę błędów i to na dzień dobry. Gra się wysypuje ale zauważ że my widzimy kiedy ktoś wykona dobrą robotę i ją naprawia a kiedy ktoś nawali i popada w coraz większe kłamstewka i uniki. Jeśli tyle set osób to zauważyło (radzę zbadać opinię na forum poza gramowym) to chyba coś znaczy.

Nikt nie mówił że wszystko źle robicie choć w tym przypadku doszukać się można dwóch pozytywów. To że mimo wszystko gra została osobno wysłana (choć niektórzy jej nie dostali w dziwnych okolicznościach nie zależących od dostawcy O_o) to oczywiście pochwała za chęci tak obszernej edycji kolekcjonerskiej (którą na razie widzieli Ci co kupili w empikach czy media markt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować