Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 17:32, Morpheus83 napisał:

w szczegółach zamówień mich pisze ze przesyłka z dodatkami wstrzymana co to ma znaczyć??

Jak tylko paczkę zapakują i oddadzą poczcie/dpd to status się zmieni, więc nie masz się o co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:32, Sephirath napisał:

1) Zacytowałeś nie ten post co trzeba

Heh, wiem. Poprawiłem wszystkie rzeczy w dwie minuty. Jakbyś robił wypracowanie na religię od trzech godizn, też bys tak miał ^^

Dnia 30.10.2007 o 17:32, Sephirath napisał:

2) Absolutnie mnie nie czytasz, bo
3) ta rozmowa miała miejsce podczas gadania z centralą ML, a tak w ogóle to

Wiem, pomyliłem się. Jednak wcześnie się poprawiłem ;P

Dnia 30.10.2007 o 17:32, Sephirath napisał:

4) w DOKu CDP potraktowano mnie dobrze, przynajmniej starano się pomóc ;)

Dnia 30.10.2007 o 17:32, Sephirath napisał:

Odpowiedziałem: "Trudno to się mówi na taką obsługę". I riposta "Ojezu, już patrzę" :P

xD
Ja nie wiem co bym powiedział. Chyba by mnie zgięło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że paczki dostaniemy jutro? Z aktualnego statusu zamówienia na razie to nie wynika, ale wedle tego co przeczytałem w tym wątku to status ''Wysłane'' pojawi się gdy paczka będzie już u kuriera i dostanie numer przesyłkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:36, bakubartek napisał:

(...)
myslałem bardziej o grupie osob jedna osoba podpsize kilka plakatow kolejna kilak i tak jakos
bedzie te 3000 ;)


taa a pozniej ludzie burzyliby ze nie chca podpisu od jakiegos dyrektora czy kierownika tylko od Soleili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:41, Tuddrussel napisał:

> znasz moze odpowiedz na te pytanie ?
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=108

To pytanie skieruj proszę bezpośrednio do dziewczyn z naszego DOKa. Jeśli przesyłka jest już
w drodze powrotnej, to zapewne będziemy musieli nadać ją raz jeszcze.

nie nie jest w drodze powrtonej bo kurier przyjedzie jutro... oj nie dokladnie sie czyta posty :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, to z perspektywy trzeciej osoby brzmi trochę komicznie, ale skoro tak stało się naprawdę, to przykro mi, żaden pracownik BOK/DOK nie powinien się tak zachowywać w ten sposób. Jednak mimo to ja jeszcze nigdy problemów z kurierami Masterlink problemów nie miałem. Zawsze do mnie dzwonią (czy to w Legnicy, czy we Wrocławiu), umawiają się tak, jak mi pasuje i są dość punktualnie. Co poradzić, w firmie usługowej bardzo wiele zależy od konkretnego pracownika, a jeśli klienci (bo im się zwyczajnie nie chce, mnie by pewnie też się nie chciało), nie zgłaszają takich rzeczy, to taka sytuacja trwa nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:42, vip konius napisał:

> > znasz moze odpowiedz na te pytanie ?
> > http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=108
>
> To pytanie skieruj proszę bezpośrednio do dziewczyn z naszego DOKa. Jeśli przesyłka jest
już
> w drodze powrotnej, to zapewne będziemy musieli nadać ją raz jeszcze.
nie nie jest w drodze powrtonej bo kurier przyjedzie jutro... oj nie dokladnie sie czyta posty
:P heh


ehm, tę środę? to tak - będzie oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Tudd, zanim pójdziesz to błagam powiedz nam czy dzisiaj będzie sklepik z gadżetami i ewentualnie o której godzinie? :P Bo nie chcę znowu spędzić 9h przy kompie jak to miało miejsce przy pre-orderach EK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:46, mtwarog napisał:

O Tudd, zanim pójdziesz to błagam powiedz nam czy dzisiaj będzie sklepik z gadżetami i ewentualnie
o której godzinie? :P Bo nie chcę znowu spędzić 9h przy kompie jak to miało miejsce przy pre-orderach
EK :P


w zasadzie już za... chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:44, Tuddrussel napisał:

ehm, tę środę? to tak - będzie oddzielnie.

tak
to czyli dodatki dla mnie przyjde dopiero za tydzen ??
ale cos mi sie wydaje ze nie dokonca sie zrozumielismy wiec napisze jeszcze raz :P
kurier przyszedl do mnie 23 we wtorek ale kasy wtedy nie bylo i przelozylem to na srode 31 (jutro) i o to mi chodzi czy dodatki tez beda dla mnie wyslane teraz czy dopiero jak zaplace za pierwsza rate? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:48, Tuddrussel napisał:

w zasadzie już za... chwilkę.


Buhahahahaahaha to dodatkowym prezentem będzie otwarty sklep;-)
no jeszcze 11 minutek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kiedy w koncu bedzie wysylka reszty ek, w zamowieniu niby caly czas jest, ze "wstrzymane"? I jak wyglada kolejnosc, bo jednak wychodzi, ze ludzie z duzymi numerami dostana paczke za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:52, ktosik napisał:

Co będziecie dawać jako rekompensatę za zwłokę wiadomości o rekompensacie?


Snickersy, TwiXy albo Bajeczne, co kto woli, a tak na serio to za moment ma być podana informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować