Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na Wyspach wciąż króluje futbol, tylko nieco inny

30 postów w tym temacie

pepsi

Pro Evolution Soccer 2008 zadebiutował na pierwszym miejscu w rankingu najpopularniejszych gier w Wielkiej Brytanii. Podium zapełniły gry o tematyce piłkarskiej, co tylko potwierdza tezę, że Wyspiarze są zakochani w futbolu.

Przeczytaj cały tekst "Na Wyspach wciąż króluje futbol, tylko nieco inny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:23, wdowiakm napisał:

Szkoda, że to nie Fifa 08 nie jest na pierwszym miejscu :D


Wszyscy co się na FIFĘ napalili, kupili ją w zeszłym tygodniu, czy dwa tygodnie temu, dlatego PES wskoczył na samą górę. I tak jestem gotów założyć się, że sporo osób na Wyspach zaopatrzyło się w obie gry. Pograją trochę, zobaczą co lepsze i drugi tytuł pójdzie z powrotem do sklepu jako używka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:42, greg_f napisał:

A gdzie Wiedźmak? Ni ma? ;P


Nie - to TOP10 obejmuje okres DO 20 października - a Wiedźmin miał premierę troszkę później... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:23, wdowiakm napisał:

Szkoda, że to nie Fifa 08 nie jest na pierwszym miejscu :D


z tego co pamiętam to debiutowała ona na drugim miejscu.. PES debiutuje na 1. widać że EA powoli ale systematycznie traci klientów i pozycje lidera w piłce kopanej.. właściwie w tym roku ( przynajmniej na wyspach ) już ją stracił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak tam Wiedźmin się rozejdzie.

A może pokazalibyscie pozycje gier które klasyfikują się w Polsce ? To byłoby ciekawe :D
Ale i tak Wiedźmin jest wielki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie zobaczymy, tylko w samych Chinach sprzedano1 000 000 EK, 20 000 000 ES a 5 000 000 oszukanych już maszeruje przez zieloną granicę do CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Tesco ( w UK ) i widziałem że zszedł im nakład wiedźmina :), w sumie to się nie dziwię bo mieli go tam prawie o 10 funtów taniej niż w innych sklepach. "Every little helps" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PES 2008 na pierwszym miejscu - tego można było się spodziewać. Jak będę miał konsole to w 100% kupię ten tytuł, bo oferuje on moim zdaniem lepszą grywalność od serii Fifa :)
Jestem ciekaw, jak w przyszłej liście uplasuje się Wiedźmin :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał kasę (a teraz zbieram na wiedźmina) to bym kupił. Mam 1 listopada urodziny ale muszę zmienić telefon. A miało być tak pięknie: wiedźmin + PES + nowe głośniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować