Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Witam,bardzo prosze o pomoc.Co zrobic zeby na liscie graczy w Diablo II w Battle net wyswietllo sie moje imie gracza,nigdzie nie widze rubryki zeby wpisac....myslalam ,ze to stanie sie automatycznie ,ale nie....dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie podczas gry na BN wyskakuje mi komunikat ze połączenie zostało przerwane a czat i cały internet działa poprawnie o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:20, Predziu napisał:

> > > Tak na przyszłość to nie spam-uj:}
> > > Sory, ale ja nie spamuję... :D Nie wiem czemu tak się dzieje!!
>
>
> Dobra, ok.
> byś teraz pograł??



W co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka po pierwsze chciałbym dowiedzieć się o ceny runek w diablo Closed battle net po ile teraz chodzą bo dużo jest dupowanych więc sie pogubiłem a po drugie Diablo III nie bedzie jeszcze przez jakiś czas bo blizzard rozpoczął prace nad starcraft 2 dowody na to macie w internecie dla mnie też szkoda ze nie wyjdzie ale stacraft tez jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiecie, czemu nie mogę się połączyć z Battle.netem? Najdziwniejsze jest to, że tuż po instalacji battle.net działał bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 16:14, Pawlo100 napisał:

Siemka po pierwsze chciałbym dowiedzieć się o ceny runek w diablo Closed battle net po ile
teraz chodzą bo dużo jest dupowanych więc sie pogubiłem a po drugie Diablo III nie bedzie jeszcze
przez jakiś czas bo blizzard rozpoczął prace nad starcraft 2 dowody na to macie w internecie
dla mnie też szkoda ze nie wyjdzie ale stacraft tez jest fajny


lol DOWODY....
Fake screeny z WarCrafta są tymi dowodami? Ekipa która robiła Diablo rozeszła się po innych firmach, większość jest w Flagship Studios i robią 2 gry w stylu Diablo: Mythos i Hellgate: London. Kilka osób pracowało nad Guild Wars. Nawet jeśli Blizzard kiedyś stworzy Diablo 3 to zrobią to inni ludzie niż Diablo 1, 2 i LoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:45, Graszczur napisał:

Jeśli to coś da, to załączam obrazek


Nie łącz się z Battle.netem przez kilka dni (3-4), w ogóle nie klikaj na przycisk Battle.net. Powinno pomóc, jak nie to poczekaj znowu jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:59, Ajantis napisał:

Nie łącz się z Battle.netem przez kilka dni (3-4), w ogóle nie klikaj na przycisk Battle.net.
Powinno pomóc, jak nie to poczekaj znowu jakiś czas.

W Diablo II nie grałem regularnie, a i to tylko w singlu (bo battle.net nie działa). Na przycisk pewnie nie klikałem z tydzień, ale z powątpiewaniem zrobię tak jak mówisz. Poza tym ten problem mam od dawna - zdaje się, że od instalacji patcha. Może to ma coś z tym wspólnego?
Przed instalacją patcha (chyba) na przycisku wyboru serwera/regionu (w menu głównym, pod przyciskiem battle.net) widnieje napis BRAMKA: "FSGS. SERVER. FGS. NET" (czy jakoś tak), zamiast EUROPE. Ale to chyba nie ma większego znaczenia...?
Mam wersję 1.11b

20070419130921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 13:09, Graszczur napisał:

Przed instalacją patcha (chyba) na przycisku wyboru serwera/regionu (w menu głównym, pod przyciskiem
battle.net) widnieje napis BRAMKA: "FSGS. SERVER. FGS. NET" (czy jakoś tak), zamiast EUROPE.
Ale to chyba nie ma większego znaczenia...?


To ma kolosalne znaczenie ;P . Łączysz się teraz z prywatnymi serwerami, nie z oryginalnymi serwerami Battle.netu ;P . Ściągnij i wyeksportuj do rejestru ten plik www.war-masters.org/pub/bn.reg , on przywróci ci oryginalne ustawienia Battle.netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 03:22, Ajantis napisał:

To ma kolosalne znaczenie ;P . Łączysz się teraz z prywatnymi serwerami, nie z oryginalnymi
serwerami Battle.netu ;P . Ściągnij i wyeksportuj do rejestru ten plik www.war-masters.org/pub/bn.reg
, on przywróci ci oryginalne ustawienia Battle.netu.

Dzięki, zrobię to. Zastanawiam się, czemu miałem ustawione łączenie z prywatnymi serwerami - bo nawet tuż po instalacji LoD była domyślnie ustawiona FSGS. SERVER. FGS. NET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować