Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Od 3 dni nie mogę wejść na bramkę europejską z sieci w domu ;/ Z innych sieci wchodzę tam bez problemu. Wyskakuje mi napis o nie podłączeniu do internetu używaniu modemu itp. Gre kupiłem niecały miesiąc temu (coś mnie tkneło :D) i pograć mogę sobie jak na razie tylko z pracy :/ (czyli praktycznie wcale). Wcześniej miałem taką sytuację, że mnie rozłączyło i wyskoczył właśnie ten błąd ale po kilku minutach połączył się bez problemu.
Da się to gdzieś zgłosić ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie,ze zadam takie niedyskretne pytanie, ale jestem kompletnie zielony w sprawach Battle netowych

co to są postacie ''ladderowne'' ?
bo przeczytałem gdzieś to określenie i zastanawiam sie co ono znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:36, Azrathel napisał:

co to są postacie ''ladderowne'' ?
bo przeczytałem gdzieś to określenie i zastanawiam sie co ono znaczy...


Diablo 2 jako gra szanująca się gra głownie on-line''owa ma sezon, tak jak jest sezon grzewczy w spółdzielniach mieszkaniowych i teraz ciepło w kaloryferach, tak w Diablo 2 na zamkniętym Battle.Necie jest sezon, gdy jest przesyt postaci z 99 lvlem, gdy wszystko tanieje ( przedmioty ), wtedy ranking jest resetowany, bo główną zabawą, przynajmniej w mniemaniu pracowników Blizzarda jest jak najszybciej zdobyc 99 lvl, a jest trudno, i wtedy gdy rozrywka nie przynosi tyle przyjemności, gdy wszyscy wszystko mają grają od początku. Owszem nic się nie kasuje, postacie nadal zostają tyle że tracą możliwosc bycia na zaszczytnym rankingu, nie mogą tworzyc pewnych słów runicznych, wogóle gra na non-ladderze jest IMO nudna, non-ladderowa postac czyli taka która nie jest już w bieżącym i aktualnym rankingu ( sezonie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:00, Ziomuś SmS napisał:

Wylacz Firewalla, odblokuj odpowiednie porty, jezeli grasz na piracie kup oryginał :P

ja mam go wylaczonego i mam oryginal a ten blad mam od 10 dni jush i dalej nie znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 13:37, Lupek1990 napisał:

Jak można stworzyć klan odp xD

Skrzykujesz kilku kolegów, robicie postacie z taki samym tagiem (nazwą przed imieniem postaci) i gracie tymi postaciami razem. Tak ogólnie zaczynają się klany :)
Potem przychodzi czas na Waszą stronę internetową, rozgrywki z innymi klanami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 13:37, Lupek1990 napisał:

Jak można stworzyć klan odp xD

>wiesz jak grasz na europe to ja tez to skontaktuj sie ze mno moje konto srajtasma123 jak by mnie nie bylo to pisz normalnie kto chce do klanu niech wlazi na kanl <nazwa kanalu> i twurz o tej nazwie kanal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 14:18, Abi Dalzim napisał:

> Jak można stworzyć klan odp xD
Skrzykujesz kilku kolegów, robicie postacie z taki samym tagiem (nazwą przed imieniem postaci)
i gracie tymi postaciami razem. Tak ogólnie zaczynają się klany :)
Potem przychodzi czas na Waszą stronę internetową, rozgrywki z innymi klanami itp.

>nieprawda skrzykujesz ludzi z batelneta i muwisz zeby zalozyli ppostacie z takim samym tagiem na poczotku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:12, snake99 napisał:

witam prosze o pomoc bo nie moge sie polaczyc z bramka EUROPE a na inna bramke moge wejsc co
moze byc z tym spowodowane prosze o pomoc i dzieki

>>>>>>>>>moze zhakowali ci to bramkę lub cuś<<<<<<<<<<<PS Skontaktuj sie najlepiej z dostawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:36, Azrathel napisał:

wybaczcie,ze zadam takie niedyskretne pytanie, ale jestem kompletnie zielony w sprawach Battle
netowych

co to są postacie ''ladderowne'' ?
bo przeczytałem gdzieś to określenie i zastanawiam sie co ono znaczy...

>>>>>>Że naprzyklad postac z rozszezeniem<<<<<<<podaj mi swojo nazwe konta i haslo a ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chce komentować postów kurkiwodnej...Chciałem tylko sie zapytać o build dla druida a mianowicie a to co sie nosi zanim ''''zdobędzie'''' sie wszystkie potrzebne itemy (enigma itd.)?Czy biega sie nago ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynasz to niestety ubierasz się w to co znajdziesz (najlepsze) lub to co inni dadzą...

Nie grałem nigdy drutem, wiec nie doradzę co dokładnie Możesz ubrać, jednak im więcej resów, frc, skili, dmg tym lepiej :) ale nie zawsze :)

Jak ktoś zaczyna to proponuje gracz czarką mf na zamieć.

-skulder(lem), czako(pul), occu(lem), duch(slaby za free), rare amu/talamu(tu ciężko --pul/2pul), 2frc ring (często wypadają a czasem można dostać za free) , podróżniczki(lem lub pere pg), rękawice fortuny(free), pas uderzenie śniegu(niewiem ;p) + sc do mf i resów i można spokojnie chodzić na ande + mef hell ... cały ten stuff to w porywach 2tygodnie gry (biorąc pod uwagę ze nic nie mamy na wejściu),

pozdrawiam. Zresztą jak cos to pisać do mnie w grze. Jak będę mógł to pomogę.

Acc = nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować