Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2006 o 07:27, Modest-Vermin napisał:

>

Wystraczy kliknąć POMOC i tam poszukać - http://www.gram.pl//pomoc_problem.asp?g=162&p=50
Oprócz tego co tam pisze dodam że takie coś dzieje się jak za szybko robisz nowe gry. Poza
tym możesz odblokować porty 6112.


Porty mialem zawsze odblokowane,a co do gier to nic z tego-ja dołączam.Błąd ten nie pojawiał się od 4 dni a potem i aż do dzisiaj.Pomoż mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś jakieś mody powodujące wyświetlanie prywatnych serwerów ? Bo takich rzeczy nie można.
Przeinstaluj najnowszego patcha, jak to nie pomoże to odinstaluj, zainstaluj jeszcze raz, patcha i już nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:52, artex666 napisał:

Porty mialem zawsze odblokowane,a co do gier to nic z tego-ja dołączam.Błąd ten nie pojawiał
się od 4 dni a potem i aż do dzisiaj.Pomoż mi :)


To jest zwykły realm down. Przeanalizuj wszystkie linki które podałem, zajrzyj do pomocy i jescze raz wsio prześledź. Przyda się zainstalowanie gry na innej partycji. Chyba że kombinujesz z botami czy innymi tego typu programami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:29, Modest-Vermin napisał:

Instalowałeś jakieś mody powodujące wyświetlanie prywatnych serwerów ? Bo takich rzeczy nie
można.
Przeinstaluj najnowszego patcha, jak to nie pomoże to odinstaluj, zainstaluj jeszcze raz, patcha
i już nie powinno być.


ale ktory ten patch ( z jakim oznaczeniem??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:32, Modest-Vermin napisał:

> Porty mialem zawsze odblokowane,a co do gier to nic z tego-ja dołączam.Błąd ten nie pojawiał

> się od 4 dni a potem i aż do dzisiaj.Pomoż mi :)

To jest zwykły realm down. Przeanalizuj wszystkie linki które podałem, zajrzyj do pomocy i
jescze raz wsio prześledź. Przyda się zainstalowanie gry na innej partycji. Chyba że kombinujesz
z botami czy innymi tego typu programami :>

z niczym nie kombinowalem bo nic nie sciagalem poprostu zainstalowalem i gralem (tyle)i mam tylko jedna partycje bo mam maly dysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:32, Modest-Vermin napisał:

> Porty mialem zawsze odblokowane,a co do gier to nic z tego-ja dołączam.Błąd ten nie pojawiał

> się od 4 dni a potem i aż do dzisiaj.Pomoż mi :)

To jest zwykły realm down. Przeanalizuj wszystkie linki które podałem, zajrzyj do pomocy i
jescze raz wsio prześledź. Przyda się zainstalowanie gry na innej partycji. Chyba że kombinujesz
z botami czy innymi tego typu programami :>

Nie kombinuje z nimi ;/
Gra jest na D a system na C-reinstall nic niedawal,a w pomocy klops-te rady fige daja ;/
P.S
Neta mam z VECTRANETa 128kbp/s
Komp-AMD64 3000+||MSI MS-6702||2x 256MB RAM TWINmos||GF FX 5600 na AGP i WINDA XP PRO SP2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zapytaj się Modesta z Karczmy Diablo 2 o mnie, powie ci kim jestem.
Jak nie chcesz to nie ściągaj tego pliku, tam się nie trzeba nigdzie rejestrować ;P . Zobacz co to za plik .reg i co on robi. Zmienia ustawienia bramek Battle.netu z jakichś ściemnianych któe można sobie ustawić jakimiś programami na te oryginalne Battle.netu. Gościu odinstalowywał D2 i nie pomagało bo odinstalowanie D2 najwyrażniej nie usuwa wpisów w rejestrze o Battle.necie chociażby dlatego, że z nich korzysta StarCraft, W3 czy D1. Jak nie chcesz ściągać to nie ściągaj, mnie to nie obchodzi ;P . Chciałem tylko pomóć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:50, Ajantis napisał:

Ech, zapytaj się Modesta z Karczmy Diablo 2 o mnie, powie ci kim jestem.


Jeśli przyjmiesz przeprosiny za jakiekolwiek insynuacje to sorry. Polatałem z google i zobaczyłem z kim mam do czynienia. Kojarzyłem Twój nick ale nie pamiętałem dokładnie z jakiej to okazji.
Nie znając działania tego pliku i nie lubiąc zapisywania nieznanych rzeczy w rejestrze wyskoczyłem ze swoim poprzednim postem.
Jeszcze raz sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w interneci duzo czytalem za na czacie w bn jest niejaki klejnot który po nacisnieciu pisze klejnot aktywny a po kilkudziesieci ma pisać doskonały klejnot aktywny a ja naciskam chba ze 300 razy i nic.
Pytam sie o to bo chodza słuch ze ten klejnot podobno powoduje częstrze wypadanie unikatów wie ktos czy to jest spowodowane? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 11:06, boduczek napisał:

Pytam sie o to bo chodza słuch ze ten klejnot podobno powoduje częstrze wypadanie unikatów
wie ktos czy to jest spowodowane? prosze o pomoc


W wersji angielskiej D2 (w polskiej nie wiem) cenzuruje przekleństwa podobno. Nie robi nic iwęcej. Gdy się kilkaset razy kliknie na niego to wychodzi na czaie napis (to też w zależności od wersji) Doskonały Kejnot Aktywyny, albo w angielskiej wersji podobno napis Moo Moo czy coś. Klejnot nie robi nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:01, davis87 napisał:

co mam zrobic zeby mi sie zrobily normalne bramki w menu na batllenet

zapewne spoczatku miales pirata :] i kupiles sobie orginal zeby grac na bn ?? ja przeinstalowalem winka i wszystko dzialalo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować