Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Witam!Właśnie zainstalowałem Diablo II + LoD. Chciałem zagrac na BN
więc wchodzę tam gdzie trzeba , pasek dochodzi do końca i wystakuje że nie można
dołączyc do gry
. A nawet kiedy próbuje dołączyć do gry to wyskakuje to samo. Proszę o pomoc. Już ktoś zadawał to pytanie ale zostało ono bez odpowiedzi. Proszę tym razę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam problem takiej natury, że ktoś najwyraźniej w jakiś sposób używa mojego klucza na BN :/
Od razu uprzedzam pytania i odpowiadam: nie, nie dawałem nikomu mojego klucza, wogóle rzadko gram. Mam oczywiście oryginalne D2 i LoD''a.
Próbuję zalogować się na BN, a tu: Twój klucz jest używany przez XXXXXXXX. :/
Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? Czy CDP coś robi w takich przypadkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo możliwe że klucze d2 np kupione w ameryce i w polsce mogą sie pokrywać i to nie jest nic dziwnego. to będzie trzeba skonsultować z wydawcą może dadzą ci nowego keya a jak nie to pozostaje zakupić new d2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:41, miechol napisał:

jest bardzo możliwe że klucze d2 np kupione w ameryce i w polsce mogą sie pokrywać i to nie
jest nic dziwnego. to będzie trzeba skonsultować z wydawcą może dadzą ci nowego keya a jak
nie to pozostaje zakupić new d2


Klucz jest z Polski, bo gra na nim niejaki.... Konrad o_O
New d2 ? Ehhhh... co za ironia, kupuję ori d2 żeby legalnie i w spokoju korzystać z BNu, a to i tak za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Ci mógł wykraść klucz jak masz źle zabezpieczony system. Mój kumpel tak robił....(wyciągał klucze z jakiegoś pliku MPQ, ale szczegółów nie znam i nawet nie chce znać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakas zaufana strone z map hackami
lub innymi hackami przydatymi
ale nie z hackami typu jestem niesmiertelny i mam99999999999999999999ataku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:10, Chaber1 napisał:

Czy macie jakas zaufana strone z map hackami
lub innymi hackami przydatymi
ale nie z hackami typu jestem niesmiertelny i mam99999999999999999999ataku

Słuchaj, nie damy Ci stroby z hakami, bo to lamanie regulaminu Battle Netu. Bardszo dobrze jakby ci zabrali klucz, bo takich ludzi nienawidze. Jak chcesz niszczyć zasady to udaj się na otwarty battle net, tam będziesz się czuł jak u swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 12:15, Budyn napisał:

bo to lamanie regulaminu Battle Netu.


Ja tylko dodam, ze to nie tylko lamanie, ale tez lamienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wotammam pytanko jak idzie pisac wiadomosci do gracza ktore pokazuje sie mu na zielono na ekranie a niema go w grze bo mialem taki przypadek on zna moj logi a ja jego ale nie wiem jak do niego napisac prosze opomoc z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czy chcesz miec z nim dalszy kontakt czy nie.

Jesli to twoj kumpel to piszesz:
/f a nazwa_konta w ten sposob dodasz go do listy przyjaciol ( mozesz ja sprawdzic piszac /f l )
/f m text wysle text na zielono do wszystkich z twojej listy


/w *nazwa_konta text wysyla text do osoby o podanej nazwie konta (nie musisz go miec w fl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem : Chce sobie kupić Diablo 2 (koniecznie oryginalne) by móc grać battle net.Ale moi rodzice nie bardzo mi na takie cos pozwolą,a chodzi o to że moi starzy to Diablo są nastawieni nie bardzo.A mianowicie chodzi o nazwe:Diablo.Dla moich starych kojarzy sie to z djabłami i twierdzą że ta gra jest zła i w dodatku satanistyczna.No i co ja mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:58, cybekziom napisał:

A ja mam taki problem : Chce sobie kupić Diablo 2 (koniecznie oryginalne) by móc grać battle
net.Ale moi rodzice nie bardzo mi na takie cos pozwolą,a chodzi o to że moi starzy to Diablo
są nastawieni nie bardzo.A mianowicie chodzi o nazwe:Diablo.Dla moich starych kojarzy sie to
z djabłami i twierdzą że ta gra jest zła i w dodatku satanistyczna.No i co ja mam teraz zrobić?


Daj mi tu ich to ja zaraz im wytłumaczę.. :D Heh a tak serio to jeśli Twoi rodzice nie mają nic przeciwko hack n'' slashom innym, to ściągnij demko pokaż im że to gra jak każda inna. Wszak występują nazwy jak Diablo, Mefisto ale to jest pikuś i nie trzeba przynajmniej o tym 2 wspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:04, Modest-Vermin napisał:

> A ja mam taki problem : Chce sobie kupić Diablo 2 (koniecznie oryginalne) by móc grać
battle
> net.Ale moi rodzice nie bardzo mi na takie cos pozwolą,a chodzi o to że moi starzy to
Diablo
> są nastawieni nie bardzo.A mianowicie chodzi o nazwe:Diablo.Dla moich starych kojarzy
sie to
> z djabłami i twierdzą że ta gra jest zła i w dodatku satanistyczna.No i co ja mam teraz
zrobić?

Daj mi tu ich to ja zaraz im wytłumaczę.. :D Heh a tak serio to jeśli Twoi rodzice nie mają
nic przeciwko hack n'' slashom innym, to ściągnij demko pokaż im że to gra jak każda inna.
Wszak występują nazwy jak Diablo, Mefisto ale to jest pikuś i nie trzeba przynajmniej o tym
2 wspominac.

Dzieki za rade,ale nie wiem czy poskukuje.Diablo II przy najblirzszej okazji pobiore i mam nadzieje że moi starzy wreszcie sie zlitują.Ale wątpie.Jeszcze raz dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedz im ze to gra w ktorech chodzisz Reksiem s skaczesz z kwiatka na kwiatek:P alebo poprostu pokaz im screny na necie z tej gry ze tam nic takiego niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:36, Rayic napisał:

Zalezy czy chcesz miec z nim dalszy kontakt czy nie.

Jesli to twoj kumpel to piszesz:
/f a nazwa_konta w ten sposob dodasz go do listy przyjaciol (
mozesz ja sprawdzic piszac /f l )
/f m text wysle text na zielono do wszystkich z
twojej listy


/w *nazwa_konta text wysyla text do osoby o podanej nazwie konta (nie
musisz go miec w fl)


Dzieki za to przydalo sie bardzo bo wlasnie wiedzialem ze tak idzie ale nie wiedzialem jak jeszcze raz thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie male pytanko bo czytale wszedzie i nie moglem znalez jak idzie zrobic przez kostke dziury w itemie bo slyszalem ze idzie ale nie moge znalezc za nic gdzie

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować