Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard - kraina tajemnicą i spekulacją płynąca

66 postów w tym temacie

pepsi

Wystarczyło, że Blizzard umieścił na swej oficjalnej stronie ofertę pracy związanej z tajnym projektem MMO, a fanowskie strony "Zamieci" pękają w szwach od spekulacji. Na oficjalne informacje niemal na pewno przyjdzie nam czekać jeszcze ho ho, ale nie przeszkadza to nikomu w układaniu własnych teorii.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard - kraina tajemnicą i spekulacją płynąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to najbardziej prawdopodobne jest MMO Diablo lub MMO Starcraft, nic innego. A nowa marka - to byłby dla Blizza zdka grząski grunt, ale oni znają się na tym... :P

Ale ja bym obstawiał na MMO Starcraft, bo MMO w Diablo byłoby po prostu bardzo podobne do WoW''a. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani Warhammer ani GW nie zmieni pozycji WoWa.. z tego co widziałem a sie troche interesowałem to warhammer wyglada na słaba podróbke wowa w swiecia Warhammera..z reszta czego mozna oczekiwac po grze która wydaje EA....a WoWa 2 nie bedzie albo wyjdzie za jakies 10 lat bo teraz nikomu kto gra nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blizzard ma genialna strategie wie jak ma przykuć uwage graczy a jak doda sie do tego genialne gry to nawet bez ich reklamowania beda sie sprzedawać w milionach egzemblarzy

a co do newsa to jaka by to nie była gra nepweno bedzie hitem i już!...przecież jak blizzard coś zrobi to nie ma ch**a we wsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ale wydaje mi sie że to będzie ten produkt to może być kontynuacja Warcrafta , tak przeczuwam , ciekawe kiedy Blizzard coś więcej powie może na święta będzie już coś więcej wiadomo , trzeba cierpliwie czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko nie MMO.. kurde :/ napewno będą abonamenty, a to mnie wyklucza z grających bo nie mam czasu na siedzenie non stop przed monitorem po to tylko by nabijać kolejne levele swojej postaci i trzymać ręke na pulsie w rozwoju sytuacji.
licze na Diablo III w postaci takiej jak to miało miejsce z częścią drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować