Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard - kraina tajemnicą i spekulacją płynąca

66 postów w tym temacie

Ostatnia teoria może być bardzo prawdopodobna. Równie dobrze sformułowanie "nowy projekt MMO" może się odnosić do dodatku do WoWa. MMORPG w świecie SC ma mały sens ze względu na konstrukcję tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z paroma osobami wyżej - najbardziej prawdopodobny imo jest WoW 2. Jak było z SCII? Robili go (ponoć) od czasu zakończenia prac na TFT, a oficjalnie dowiedzieliśmy się o nim kilka miesięcy temu. Nie byłoby nic dziwnego, gdyby za 3-4 lata Blizzard ogłosił, że prace nad sequelem ich MMO idą pełną parą :). W drugiej kolejności stawiałbym Ghosta przerobionego na MMO lub jakąś "nową markę". Uważam, że najmniej prawdopodobny jest MMO w "świecie" SC lub Diablo.
PS. Nie przypominam sobie, by WoW pojawił się w rok po wydaniu WIII :D. Czyżby autor newsa doświadczył jakiegoś niezwykłego zjawiska kompresji czasu ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma chce po prostu zrobić w okół siebie trochę zamieszania, aby podgrzać atmosferkę przed kolejnym hitem. Mi to osobiście obojętne, bo ważne jest to że jak Blizzard zrobi grę, to napewno będzie się długo o niej mówić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał MMO w świcie StarCrafta, to by była pierwsza gra z tego gatunku, w którą musiałbym pograć. Nie obraże się też, jesli Blizzard zacznie produkcje Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tajny projekt to zapewne nic innego jak kolejny dodatek do WoWa (we wczesnej fazie produkcji, wszak WotLK jest już na całkiem zaawansowanym etapie), albo jakieś wstępne prace przygotowawcze do produkcji WoWa 2 :) Szczerze wątpie w nowe MMO produkcji Blizzarda, właściwie to Warcraft jest jedyną ich produkcją nadającą się na grę o tak wielkich rozmiarach. Z Diablo można zrobić takiego samego MMO jak z Serious Sama, zaś co do Starcraft MMO - cóż, klimaty s-f jakoś średnio się udzielają graczom, co widać po statystykach (gołym okiem widać, że teraz to światy fantasy są jazzy ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoS to by bylo ciekawe rozwiazanie =) - gdyby to jeszcze bylo polaczone z fpsem ./flex blizzard =) imba nie ograniczaloby sie do tego ze chodzisz pusta postacia i wciskasz klawisze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już (tym razem oficjalnie :-P) zakończyłem grę w WoWa. Po prawie dwóch latach dałem sobie z tym spokój. Gra jest naprawdę wciągająca, ale nawet w takiego WoWa nie można grać wiecznie. Już od pewnego czasu coraz bardziej mnie to nużyło, aż w końcu dalsze granie "na siłę" zaczęło mijać się z celem. Może jeszcze kiedyś powrócę do gry, ale na pewno nie w najbliższym czasie (o ile w ogóle kiedykolwiek).
Dopiero teraz zacząłem zdawać sobie sprawę z tego, ile świetnych gier przeleciało mi przez ten czas przed oczami. Teraz jest co nadrabiać po godzinach pracy. ;-)
Tym czasem "/leave WoW" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować