Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin bardzo dobrze przyjęty na świecie!

210 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 18:09, nazgul47 napisał:

Teraz Bioware zostało przejęte przez EA, więc oczekuj takich RPG-ów ok. 24,523 raza na rok.
Tak jak wszystkich tytułów EA :P

Tylko, że BioWare kręci też coś z LucasArtsem. Oby Kotor 3!
Co do wyników, źle nie jest, bo i sama gra jest bdb, lecz spodziewałem sie lepszych ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:10, stanlee napisał:

Co do wyników, źle nie jest, bo i sama gra jest bdb, lecz spodziewałem sie lepszych ocen.


E tam, nie jest źle, wręcz przeciwnie: jest dobrze. To przecież pierwsza gra CDPR, następna będzie (oby) lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinigami- no już sobie wyobrażam co Bethezda zrobi z moim ukochanym Falołciakiem:((( Obym się mylił!- czego Tobie i sobie, i wszystkim wielbicielom Follouta życze! Pozdrawiam i spadam,bo jakaś dziwna siła ciągnie mnie na znowu na bagna za Wyzimą. Hej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 to lekkie przegięcie gra nie jest AŻ tak dobra...ale 8- czy 7+ jak najbardziej. Kiedy wersje na konsole? A i jak będzie tylko wersja na X360 to wiecie..jesteście Xboyami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafisz czytać po angielsku?
Jak potrafisz, to czytnij recke Gamedialy. U nich minusem jest:
Zmiana pory dnia, bo im NPCki chodziły po mapie - lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja w kwestii formalnej:

" Ponadto gra Wiedźmin została wyróżniona doskonałymi recenzjami graczy. Bardzo wysokie noty przyznali polskiej produkcji użytkownicy najważniejszych serwisów internetowych, w tym między innymi Gamespot (9,0/10), IGN (9,4/10) czy Metacritic (9,7/10)."

Jako że lubię czytac recenzje na Gamespot postanowiłem obadac reckę Witchera na rzeczonej stronie ( http://www.gamespot.com/ ). Po przebadaniu całego serwisu niestety nic tam takiego nie znalazłem. Możliwości są dwie:

- recki Witchera na Gamespot jeszcze nie ma a tym bardziej jego oceny

- CD Projekt (autor newsa) komfabuluje i wprowadza nas w błąd w materii oceny gry


a tak btw. kiedy CDP ma zamiar wypuścic demo Witchera ? a może śladem Betsy - dema nie będzie ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:30, Bezimek napisał:

- CD Projekt (autor newsa) komfabuluje i wprowadza nas w błąd w materii oceny gry


Nic nie konfabuluje. Trzeba czytac ze zrozumieniem. Te oceny sa ocenami graczy a nie recenzentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować