Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin bardzo dobrze przyjęty na świecie!

210 postów w tym temacie

Faktycznie gra jest dobra. Miałem obawy w związku z tą całą kampanią od której mi się niedobrze robiło. Za bardzo nadmuchany hype. Ale za 79zł się skusiłem i nawet nieźle chodzi w wysokiej rozdzielczości i na sprzęcie sporo poniźej wymagań. Faktycznie bardziej potrzebna jest pamięć na karcie grafiki niż sama karta czy procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem dodatki do edycji kolekcjonerskiej - robią wrażenie - a za karę dostałem jeszcze plakat z wiedźminem w formacie b1 (ciut większy). Wykonanie albumów jest na prawdę porządne - kreda 200gram błyszcząca, szyte, twarda oprawa, okładka foliowana i ten wspaniały zapach farby drukarskiej a w środku na prawdę kawał porządnego artyzmu - szczególnie polecam dział erotyka w artbooku, zielona elfka jest chyba uosobieniem marzeń o prawdziwym lachonie.

btw. eurogamer.net zjechał wiedźmina na 7.0, uważam, że niesłusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mueh, co jak co, ale jak skoczyłem na GamePark i zobaczyłem czeską nazwę Wiedźmina, to padłem... Kto by nie chciał zagrać w Zaklínača! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze kupujac wiedzminka w wersji EK bede mial rzeczy unikatowe nie dostepne dla innych.. a teraz otwieraja sklep z rzeczami ktore sa w EK i na dodatek wychodzi taniej..
widac, ze CD project chce zarobic jak najwiecej na wiedzminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, cieszę się bardzo z sukcesu Wiedźmina zarówno na scenie polskiej, jak i międzynarodowej. To wielki sukces... Nie tylko marketingowy, ale i sukces samej gry, która jest bardzo dobra, wszak tak pochlebnych opinii nie dostaje się za piękne oczy. Co do mnie... Jeśli tylko będę miał nowego kompa deklaruje kupna Wiedźmina. By mieć Prawdziwą Polską, Dobrą grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dobra Polska produkcja, ale jest jeden minus czemu ja jeszcze tego nie kupiłem trudna odpowiedź. Za miesiąć spróbuję naprawić może ten problem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 20:19, Elendil_MODED napisał:

W końcu dostałem dodatki do edycji kolekcjonerskiej - robią wrażenie - a za karę dostałem jeszcze
plakat z wiedźminem w formacie b1 (ciut większy). Wykonanie albumów jest na prawdę porządne
- kreda 200gram błyszcząca, szyte, twarda oprawa, okładka foliowana i ten wspaniały zapach
farby drukarskiej a w środku na prawdę kawał porządnego artyzmu - szczególnie polecam dział
erotyka w artbooku, zielona elfka jest chyba uosobieniem marzeń o prawdziwym lachonie.

btw. eurogamer.net zjechał wiedźmina na 7.0, uważam, że niesłusznie

a jakies zdjecie mozesz zapodac?? :D a naklejke tez dostales? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy mam mały problem ... w grze ^_^ i prosił bym o pomoc : W Jaki sposób dodawać do bestiariusza informacje o Potworach ? bo nie mogę wykonać żadnych zleceń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią odkupię od Ciebie elementy EK - pudło, medalion, artbook oraz bestiariusz. Uzgodnijmy cenę, ok? Oczywiście koszy przesyłki pokrywam ja.

Nie wiem czy wiesz, ale nie sposób jest dostać artbooka oraz bestiariusza osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mala poprawka: Level7 to nie norweski serwis. Tekst jest napisany po szwedzku wiec nie moze byc norweski ;P

A w ogole to bylo wiadomo, ze Wiedzmak bedzie hitem :P Wszak co polskie to najlepsze xD

Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, The Witcher Jest grą dobrą pod wieloma względami:
Muzyka,Animacje itd. wszystko pięknie. Dla mnie jest jednak jeden powarzny minus:
Mianowicie świat wiedźmina jest mały, za mały. Mimo iż Wyzima bardzo mi się podobaliczyłem na większy obszar świata do zwiedzenia,(CINTRE CHCIAŁEM ZOBACZYĆ!!! xD). To dla mnie jedyny minus tej gry,choć mam nadzieje ,że dodatek do wiedźmina(o ile taki będzie) naprawi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować