Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Niestety z moich tajnych źródeł dowiedziałem się że Gyraw2 został znowu zbanowany :(
Aha i rob006 nie Prince :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:25, jakoktochce napisał:

> Nam nie musisz. Moderator ma IP. Więc Twój plan spalony nim zdążyłeś go rozpocząć.

Chyba, że ma Neostrade ^^


Ooooo na serio?! xD Fuck komentarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:25, Adeq napisał:

Niestety z moich tajnych źródeł dowiedziałem się że Gyraw2 został znowu zbanowany :(
Dobra sorry za tamte tematy :P Tylko jestem chory od kilku dni i siedzę w chacie i po prostu
MUSIAŁEM coś odwalić :P Sorka i nie banujcie tylko tego konta :) Aha i rob006 nie Prince :P


Więc to byłeś ty ?? no to nie zbyt mądre to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:26, Kizibono napisał:

> Niestety z moich tajnych źródeł dowiedziałem się że Gyraw2 został znowu zbanowany :(

> Dobra sorry za tamte tematy :P Tylko jestem chory od kilku dni i siedzę w chacie i po
prostu
> MUSIAŁEM coś odwalić :P Sorka i nie banujcie tylko tego konta :) Aha i rob006 nie Prince
:P

Więc to byłeś ty ?? no to nie zbyt mądre to było


Cii... mam neo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:27, Union Pacific napisał:

No to inaczej się sprawę załatwi, ale tak, że jutro a nawet pojutrze konta tu nie założy :)


No cóż ale będzie kiepsko jak ma NEO a to jest prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:25, Adeq napisał:

Niestety z moich tajnych źródeł dowiedziałem się że Gyraw2 został znowu zbanowany :(


Tak zbanowałem go, zastanwiałem się czy i Ciebie nie zbanować, lecz postanowiłem dać Ci szansę, mam nadzieję, że degrad -1 oduczy Cię trollowania na innych kontach... Za kolejny taki przypadek możesz odrazu się bana spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:26, MajorZero napisał:

Ja nie mam, więc jakby co mam nie ciekawie. ;)


Uuuuuuuuuuuu widze że spadłeś na Przewodnika noale cóż trzeba wiedzieć co sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:25, Adeq napisał:

Niestety z moich tajnych źródeł dowiedziałem się że Gyraw2 został znowu zbanowany :(
Aha i rob006 nie Prince :P


Bleh... już nie jesteś moim idolem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o właśnie ten gyraw nieźle sobie naskrobał, tak sobie patrzałem jak zakłada nowe tematy bezsensowne zresztą i tylko czekałem aż nadejdzie moderator i go słodko zbanuje :) ale nie rozumiem ludzi którzy piszą o ignorowaniu takich ludzi w tych tematach, o niedopisywaniu i takich tam.... skoro chcą ignorowac to niech to robią a nie ściamniają tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:27, Union Pacific napisał:

No to inaczej się sprawę załatwi, ale tak, że jutro a nawet pojutrze konta tu nie założy :)


wlasnie swoja droga ktos orientuje sie jak to dziala? tzn ban nawet na zmiennym ip... adres mac czy jak? wiem ze to nie temat o tym ale jak juz dyskusja zeszla na te tory:) i czy to jest w ogole mozliwe? chyba jest bo wielu trolli zostalo zbanowanych na stale... no chyba ze mieli stale ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:29, Noirr napisał:

wlasnie swoja droga ktos orientuje sie jak to dziala? tzn ban nawet na zmiennym ip... adres
mac czy jak? wiem ze to nie temat o tym ale jak juz dyskusja zeszla na te tory:)


Jeśli zbanują to jedno IP... więc jeśli masz neostrade to możesz hulać do woli ^^

Radek Morrowind
Już po sprawie jest ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) wiem że po sprawie ale tak ogółem mówie.... znajdzie się taki jeden co napisze głupi, prowokacyjny temat i od razu znajdzie się jeden z drugim którzy napiszą coś w stylu: "ej nie piszczie tutaj bo dostaniecie bana/degrada" a na to drugi: "tak on ma racje nie piszczie tutaj, olewajcie go" i znajdzie się trzeci: "właśnie"
śmiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:32, jakoktochce napisał:

Jeśli zbanują to jedno IP... więc jeśli masz neostrade to możesz hulać do woli ^^

Oj nie nie, nie ma tak fajnie :P
Ktoryś z modków już wspominał, ze jezeli ten sam osobnik będzie tak dalej robił i zmienił sobie tylko ip to bramkę sie zbanuje i nici z tworzenia kont. Ale istanieje prawdopodbieństwo zablokowania sie kont innych uzytkowników na tej bramce, ale co wtedy począć to nie wim.

@MajorZero
Ostrzezenie już miałeś, nie zrozumiałeś i degrada słusznie dostałeś. Ot tak rymowanka prawdziwa ^^

@Union Pacific
Tja a potem pretensje na cały świat i chusteczek wszędzie w kaciku zbanowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:34, Radek Morrowind napisał:

:) wiem że po sprawie ale tak ogółem mówie.... znajdzie się taki jeden co napisze głupi, prowokacyjny
temat i od razu znajdzie się jeden z drugim którzy napiszą coś w stylu: "ej nie piszczie tutaj
bo dostaniecie bana/degrada" a na to drugi: "tak on ma racje nie piszczie tutaj, olewajcie
go" i znajdzie się trzeci: "właśnie"
śmiech na sali :D


Ja i tak zawsze mam takie szczęście, że jak znajduję temat trolla, to jest on już zamknięty :) Ale tak ogólnie to nie dopisuje się w tematach, w których nic mi to nie da...

wip_01
Aha... nie wiedziałem, że to tak wygląda. To nawet formularza z nowego konta się nie da napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować