Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 07:06, Skywalker560 napisał:


och znowu troche mnie nie bylo:)
a co do twojej wypowiedzi to... brawo! widze ze nie tylko ja to zauwazam. i to te osoby zazwyczaj krzycza ze spam panuje a sami robia dokladnie to samo w takich tematach ktore sa dublami. robbia swoja pseudomoderatorke kiedy nie powinnie w ogole sioe tam udzielac i karmic trolla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 10:12, greg_f napisał:

Irytuje mnie pewien forumowicz...


Błędne wnioski. To dwóch forumowiczów.
Jednemu z nich dałem bana, a po korespondencji odbanowałem (musiałem sprawdzać IP z maili) bo jeden z nich nie mówił prawdy, co komplikowało proces odwoławczy.

Czasem logika jest absolutnie pewno metodą dojścia do niepewnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią (chyba ;) ) "Dobry Polak po szkodzie" :P.Ja w czymś takim też uczestniczyłem i też dostałem degrada (ale cóż...już nigdy więcej się nie dopisywałem w takich tematach xD).To co ty mówisz to jest wielki spam ,który będzie z nami dopóki ludzie nie nauczą się korzystać z wyszukiwarki ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 15:56, Nertis napisał:

Jak to mówią (chyba ;) ) "Dobry Polak po szkodzie" :P.Ja w czymś takim też uczestniczyłem i
też dostałem degrada (ale cóż...już nigdy więcej się nie dopisywałem w takich tematach xD).To
co ty mówisz to jest wielki spam ,który będzie z nami dopóki ludzie nie nauczą się korzystać
z wyszukiwarki ;) .


Ja mialem taki sam problem. Znalazl sie jeden taki...gosciu, i nie pamietam o co dokladnie poszlo, ale zaczalem go wyzywac od noobow, durniow i spamerow - potem Budo dal mi degrada. Gdyby nie to, juz bylbym Brygadzista. Od tamtej pory staram sie nie denerwowac na noobow ktorzay nie uzywaja wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 16:06, Mechu95 napisał:

Ja mialem taki sam problem. Znalazl sie jeden taki...gosciu, i nie pamietam o co dokladnie
poszlo, ale zaczalem go wyzywac od noobow, durniow i spamerow - potem Budo dal mi degrada.
Gdyby nie to, juz bylbym Brygadzista. Od tamtej pory staram sie nie denerwowac na noobow ktorzay
nie uzywaja wyszukiwarki.

mam nadzieje ze nie przebywasz na forum dla nabijania statusu. to nie jest gra im wyzszy tym lepszy. tu nie chodzi o awansowanie na wyzszy level... statu nie jest najwazniejszy. ja rowniez dostalem degrada. i co? nic sie nie stalo. nawet podziekowalem modowi bo mi sie nalezal a nauczyl mnie czegos. krotka pilka.
Matias16162
widzialem sytuacje o ktorej prawdopodobnie mowisz (z Rusellem) i widzialem ze rowneiz sie "wyrazales"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:11, Samildanach napisał:

Matias16162
widzialem sytuacje o ktorej prawdopodobnie mowisz (z Rusellem) i widzialem ze rowneiz sie "wyrazales"...

Wiem ze to jestem zawsze ja, ale tym razem Matiasowi chodzi chyba o usera "Badyl13" (który IMHO go nie obraził ;p). Polecam przejrzec ostatnie strony tematu o Gothicu ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104#u_12178), Matias się popisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:11, Samildanach napisał:

mam nadzieje ze nie przebywasz na forum dla nabijania statusu. to nie jest gra im wyzszy tym
lepszy. tu nie chodzi o awansowanie na wyzszy level... statu nie jest najwazniejszy. ja rowniez
dostalem degrada. i co? nic sie nie stalo. nawet podziekowalem modowi bo mi sie nalezal a nauczyl
mnie czegos. krotka pilka.

Tego nie robie. Ale taki degrad to tez nie jest mila rzecz. Owszem, uczy, ale kto powiedzial ze nauka jest mila? Tak wiec nie rozrabiam juz, bo dostalem nauczke a nie chce znowu dostac degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 16:16, Mechu95 napisał:

Tego nie robie. Ale taki degrad to tez nie jest mila rzecz. Owszem, uczy, ale kto powiedzial
ze nauka jest mila? Tak wiec nie rozrabiam juz, bo dostalem nauczke a nie chce znowu dostac
degrada.

ale widze ze bardzo sie statusem przejmujesz... no nic nie bede rzucal bezpodstawnych oskarzen.
Prince Janek
widze w takim razie iz z regulaminem za pan brat:D:D
Rusell
zwracam honor:) w kazdym badz razie nie mowie ze to ty jestes winny tlko widzialem ze user mial do ciebie problem jakis wiec myslalem ze o ta sytuacje chodzi:D a tak nawiasem mowiac witam po miesiecznej mojej nieobecnosci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:20, Samildanach napisał:

Rusell
zwracam honor:) w kazdym badz razie nie mowie ze to ty jestes winny tlko widzialem ze user
mial do ciebie problem jakis

"Ten user" ma problem do połowy forum.

Dnia 01.01.2008 o 16:20, Samildanach napisał:

nawiasem mowiac witam po miesiecznej mojej nieobecnosci;p

Heh, równiez witam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:06, Mechu95 napisał:

Ja mialem taki sam problem. Znalazl sie jeden taki...gosciu, i nie pamietam o co dokladnie
poszlo, ale zaczalem go wyzywac od noobow, durniow i spamerow - potem Budo dal mi degrada.
Gdyby nie to, juz bylbym Brygadzista. Od tamtej pory staram sie nie denerwowac na noobow ktorzay
nie uzywaja wyszukiwarki.


Hehe ;).Widziałem chyba wtedy twoją kłótnie...to było w temacie o wyborach bodajże ;).W tym temacie naprawdę dużo degradów poleciało xD.
Prawde mówiąc ten degrad otworzył mi oczy...na początku tylko dążyłem do zdobycia lepszego statusu i awansu ,a teraz jakoś to uznałem za zbędne...teraz po prostu dyskutuje z ludźmi i nie dbam o statusy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 16:06, Mechu95 napisał:

Ja mialem taki sam problem. Znalazl sie jeden taki...gosciu, i nie pamietam o co dokladnie
poszlo, ale zaczalem go wyzywac od noobow, durniow i spamerow - potem Budo dal mi degrada.
Gdyby nie to, juz bylbym Brygadzista. Od tamtej pory staram sie nie denerwowac na noobow ktorzay
nie uzywaja wyszukiwarki.


Na takich jest jeden niezawodny sposób. Nie zwracać po prostu na nich uwagi. Jemu nie zaszkodzisz, a jedynie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja Wam pokażę co kolega Boduczek napisał do mnie na gg, bo nie wierzył, że mi Gothic 3 poszedł :P Wiem, że to nie na forum, ale wykonane przez forumowicza na innym forumowiczu :P

P - Prowokator Boduczek :P

P - lol
P (on cytuje słowa które wypowiedziałem) - Ja mam komputer : procesor 1.7 Ghz, pamięć 256 mb RAM, graficzna Radeon 9600pro 256 mb.
I poszło mi :P Ale miałem pokaz slajdów, choć można się przyzwyczaić ;)
P - wotpie ci ci sie zaistalwoala ta gierka owgule
P - ja mam mocnego kompa amd athlona 3800 x2 64 bitai 2gb rami geforca 8800 gts 320mb
P - i gram na wysokich i to z rodzleczoscia 1200 na 1024 i tez zdazy sie ze czasem leko przytnie w miescie
P - lol nawet ci nieweszla poewniei niepsiz glupot
P - nara klamco

Jak zobaczyłem to to pomyślałem co za dusza nieczysta ;] Na szczęście nic nie odpowiedziałem ani na forum ani na gg :P Aha no i jeszcze widzimy jak się chwali, że mu poszło na Max detalach :P
Pozdrawiam (także Ciebie Boduczek :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:16, Ceteris Paribus napisał:

KrzysztofMarek. Kto ma (Boze uchowaj) odmienny pogląd od niego, wie o co chodzi.

ale on nie jest wcale agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:16, Ceteris Paribus napisał:

KrzysztofMarek. Kto ma (Boze uchowaj) odmienny pogląd od niego, wie o co chodzi.


Tego użytkownika akurat nie uznałbym za prowokatora w żadnym razie- czasem napisze coś sarkastycznego w formie żartu i małej prowokacji, ale nie jest to nic szkodliwego, co do różnic poglądów- dyskutowałem z nim kiedyś na różne tematy, np religii, czy kary śmierci i to jest user z którym dyskusja może wyjść tylko na dobre. Kultura i wiedza, czyli to czego często brakuje na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:27, Budo napisał:

> KrzysztofMarek. Kto ma (Boze uchowaj) odmienny pogląd od niego, wie o co chodzi.

Tego użytkownika akurat nie uznałbym za prowokatora w żadnym razie- czasem napisze coś sarkastycznego
w formie żartu i małej prowokacji, ale nie jest to nic szkodliwego, co do różnic poglądów-
dyskutowałem z nim kiedyś na różne tematy, np religii, czy kary śmierci i to jest user z którym
dyskusja może wyjść tylko na dobre. Kultura i wiedza, czyli to czego często brakuje na tym
forum.


No coż, widać Ty jako moderator go poznałeś z innej strony. Ja jako zwykły szary user z tej innej. I niechodzi mi tylko o rzeczy, o których ja z nim dyskutowałem. Np. był tu kiedyś jakiś młody, ktory zachwicił się ideą anarchi to KM się go pyta "czy chesz, być przywódccą anarchistów" itp. Ktoś zobaczy sarkazm, ktoś prowokacje. Zresztą juz jemu kiedyś powiedzialem co sądze o takim stylu bycia to sie obraził. Dziwi mnie odzew na posta, którego napisałem pare miesiecy temu, ale spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 13:09, Ceteris Paribus napisał:

No coż, widać Ty jako moderator go poznałeś z innej strony. Ja jako zwykły szary user z tej
innej. I niechodzi mi tylko o rzeczy, o których ja z nim dyskutowałem. Np. był tu kiedyś jakiś
młody, ktory zachwicił się ideą anarchi to KM się go pyta "czy chesz, być przywódccą anarchistów"
itp. Ktoś zobaczy sarkazm, ktoś prowokacje. Zresztą juz jemu kiedyś powiedzialem co sądze o
takim stylu bycia to sie obraził. Dziwi mnie odzew na posta, którego napisałem pare miesiecy
temu, ale spoko.

Nie uważaj mnie za "adwokata" KM, ale skoro temat traktuje o prowokacjach, to cokolwiek by nie sadzić o poglądach KM, sposobie ich prezentowania oraz temperatury dyskusji - KM jest raczej pozytywnym prowokatorem ;P. Pewnie niektóre riposty, czy twierdzenia sa ironiczne, pewnie niektóre posty są czasem mniej lub bardziej zlośliwe - ale nie spotkałem się z przekroczeniem granicy dobrego smaku. Nie uważam by poziom "zjadliwości" ;p w wypowiedziach KM był powyżej forumowej średniej ;)
Nie miałbym nic przeciwko, by takich "prowokatorów" było więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież temat jest o prowokacjach to też napisałem, nigdzie nie bylo wymogow by pisać o pozytywnych czy negatywnych prowokacjach ;-) W pewnej dyskusji ze mna jednak prowokacje KM były poniżej tej śedniej, ale to już dawne dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż widząc to co się przed momentem na forum działo można prowokacją nazwać. Zawsze mnie ciekawi jednak, co jej autor chce tym osiągnąć. Jest świadomy bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować