Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 16:57, Union Pacific napisał:

No cóż widząc to co się przed momentem na forum działo można prowokacją nazwać. Zawsze mnie
ciekawi jednak, co jej autor chce tym osiągnąć. Jest świadomy bana.


Może chce choć na 5 minut zostać gwiazdą(spadającą) na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o Gyrawa? Rzeczywiście, to co odstawiał było niezłe. Ale według statystyk cinus'' już go zbanował. A jak zje obiad, wymierzy kary dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nijaki Gryaw ponownie próbuje zburzyć harmonię i pokój panujący na forum. Tematy które założył:
*Hahaha
*Bez sĘsu
*Mam problem
*Ałłaa1
*O lool

Całkowicie nie rozumiem takich ludzi :-/ być może ma z 12 lat, jest niedowartościowany, najbliższe otoczenie nie zwraca na niego szczególnej uwagi a mimo to chciałby zostać zauważonym, chciałby czymś zasłynąć ... Różni ludzie pochodzą z różnych otoczeń - co jest oczywiste. Lecz z takowym faktem można się jeszcze jakoś pogodzić. Jednakże nie pojmuję i uważam za nie do przyjęcia zachowanie niektórych użytkowników forum. Rozumiem jeżeli ktoś jest obywatelem, z forum dopiero się zapoznaje itd. ale żeby brygadzista dorzucał do trollowego ogniska? Po co w ogóle udzielać się w tak bezsensownych tematach? Nie chcę się bawić w moderatora, ale uważam że kara dla dość zaawansowanych użytkowników, udzielających się w w/w tematach powinna być dość surowa. Po przez dopisywanie postów typu:

*"To forum to jaskinia trolli" lub

*"1.Jesteś dzieckiem neo.
2.To nie jest chat ale bana i zakaz wypowiadania się na forum zaraz dostaniesz.
3.Głupi jesteś-naprawdę.
4.Jak się nie chcesz pochwalić kawałem to czemu zakładałeś temat?"


...świata się nie zbawi od takiego typu zachowań, a tylko będzie się zachęcało do zakładania bzdurnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:00, 88Bonzo napisał:

Nijaki Gryaw ponownie próbuje zburzyć harmonię i pokój panujący na forum. Tematy które
założył:
*Hahaha
*Bez sĘsu
*Mam problem
*Ałłaa1
*O lool

Całkowicie nie rozumiem takich ludzi :-/ być może ma z 12 lat, jest niedowartościowany, najbliższe
otoczenie nie zwraca na niego szczególnej uwagi a mimo to chciałby zostać zauważonym, chciałby
czymś zasłynąć ... Różni ludzie pochodzą z różnych otoczeń - co jest oczywiste. Lecz z takowym
faktem można się jeszcze jakoś pogodzić. Jednakże nie pojmuję i uważam za nie do przyjęcia
zachowanie niektórych użytkowników forum. Rozumiem jeżeli ktoś jest obywatelem, z forum dopiero
się zapoznaje itd. ale żeby brygadzista dorzucał do trollowego ogniska? Po co w ogóle udzielać
się w tak bezsensownych tematach? Nie chcę się bawić w moderatora, ale uważam że kara dla dość
zaawansowanych użytkowników, udzielających się w w/w tematach powinna być dość surowa. Po
przez dopisywanie postów typu:

*"To forum to jaskinia trolli" lub

*"1.Jesteś dzieckiem neo.
2.To nie jest chat ale bana i zakaz wypowiadania się na forum zaraz dostaniesz.
3.Głupi jesteś-naprawdę.
4.Jak się nie chcesz pochwalić kawałem to czemu zakładałeś temat?"


Świata się nie zbawi od takiego typu zachować, a tylko będzie się zachęcało do zakładania bzdurnych
tematów.


Takie tematy powinny być ignorowane przez pozostałych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:57, Union Pacific napisał:

Zawsze mnie ciekawi jednak, co jej autor chce tym osiągnąć. Jest świadomy bana.


Osiągnąć? Nic. Tacy prowokatorzy to osoby mające internet od kilku dni i chcące się trochę "pobawić". Może leczą w ten sposób kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:00, 88Bonzo napisał:

Nijaki Gryaw ponownie próbuje zburzyć harmonię i pokój panujący na forum. Tematy które
założył:
*Hahaha
*Bez sĘsu
*Mam problem
*Ałłaa1
*O lool
Całkowicie nie rozumiem takich ludzi :-/ być może ma z 12 lat, jest niedowartościowany, najbliższe
otoczenie nie zwraca na niego szczególnej uwagi a mimo to chciałby zostać zauważonym, chciałby
czymś zasłynąć ... Różni ludzie pochodzą z różnych otoczeń - co jest oczywiste. Lecz z takowym
faktem można się jeszcze jakoś pogodzić. Jednakże nie pojmuję i uważam za nie do przyjęcia
zachowanie niektórych użytkowników forum. Rozumiem jeżeli ktoś jest obywatelem, z forum dopiero
się zapoznaje itd. ale żeby brygadzista dorzucał do trollowego ogniska? Po co w ogóle udzielać
się w tak bezsensownych tematach? Nie chcę się bawić w moderatora, ale uważam że kara dla dość
zaawansowanych użytkowników, udzielających się w w/w tematach powinna być dość surowa. Po
przez dopisywanie postów typu:
*"To forum to jaskinia trolli" lub
*"1.Jesteś dzieckiem neo.
2.To nie jest chat ale bana i zakaz wypowiadania się na forum zaraz dostaniesz.
3.Głupi jesteś-naprawdę.
4.Jak się nie chcesz pochwalić kawałem to czemu zakładałeś temat?"

Świata się nie zbawi od takiego typu zachować, a tylko będzie się zachęcało do zakładania bzdurnych
tematów.


Masz racje po co to robić takie tematy ?? nierozumiem takich ludzi jak wszedłem na gram.pl przed chwilą to się przeraźiłem ehhhh co sie dzieje z tymi ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, prowadzimy już nad tym dyskusję.

Lisun - kary są jednak trochę dziwne (choć nie mówię, że niesłuszne). Powinien być jakiś wyznacznik tych kar w zależności od stopnia. :/ A szkoda, że ludzie nadal się tam dopisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Wiek tu nie ma nic wspólnego z "trollostwem".
Ale myślę tak jak ty, dopisywanie się w stylu "do zamknięcia", "jaki troll" itp powinno być karane bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie bądź taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie. Przestrzegałem przed trollem. Źle? Zresztą jak chcą to niech sobie zakładają. Moderatorzy będą mieli więcej do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:03, MajorZero napisał:

Ty nie bądź taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie. Przestrzegałem przed trollem. Źle? Zresztą
jak chcą to niech sobie zakładają. Moderatorzy będą mieli więcej do roboty.

To był temat wybitnie głupi, a założyciel totalny wyrzutek społeczeństwa. Tam post z góry oznaczał karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:04, Union Pacific napisał:

Gostek moim zdaniem nie wyglądał na osobę mającą od niedawna internet. Pisze zbyt biegle, bez
większych błędów.
Myślę, że to jedna i ta sama osoba, ale niedane nam jest sprawdzić (nam - niemoderatorom) -
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32314#u_28


To jest bardzo możliwe że to znowu on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:03, MajorZero napisał:

Ty nie bądź taki do przodu bo Ci z tyłu zabraknie. Przestrzegałem przed trollem. Źle? Zresztą
jak chcą to niech sobie zakładają. Moderatorzy będą mieli więcej do roboty.

Wg. Ciebie przestrzeganie polega na dopisywaniu do każdego tematu "Ignorujcie"? Heh, tylko jeszcze bardziej podjudzałeś go do tego żeby zakładał nowe tematy, coraz bardziej idiotyczne... Jak dla mnie to wszyscy którzy dopisują się do tych tematów, powinni dostawać degrady. Ja tez kiedyś tak robiłem, i po kilku degradach sie nauczyłem żeby sie tam nie dopisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:06, Union Pacific napisał:

Zapewne chciał się odgryźć po porażce. Ale nie zakładajmy tak od razu z góry, że to on.


Wiem wiem nie mówie że to on tylko że to możliwe bo czemu by nie skoro już wiele razy tak robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:08, Union Pacific napisał:

Masz już wysoki status i powinieneś znać konsekwencję swoich czynów.


Stało się, naprawdę... Temat zamknięty i po co tyle krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować